Kāpēc Datuve.lv nerāda dizainu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kāpēc Datuve.lv nerāda dizainu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148451
    FireFoxsitis
    Participant

    Vai man vienīgajiem jau tik ilgi datuve izskatās šitā? https://content8-foto.inbox.lv/albums95113645/edziijs444/es-pats/Untitled.jpg Foruma postus nevar atvērt. Viss tā izskatās kopš bērēm. Bet foruma postu saraksts katru dienu izmainās. Ko man darīt, lai Datuve atkal izskatītos tāda, kāda izskatījās, ja tā var? Man nav Adblock plus un kaut kas līdzīgs.

    #194606
    samurajs
    Participant

    es tak ar PM tev teicu – uzliec settingos šitā un būs kā jābūt:

    Ja nepalīdz – kālab neprasi pašā Datuvē?

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_stils_2.jpg[/img]

    #194607
    drono
    Participant

    Kapec prasi seit? Vai tad Datuvee vairs nav foruma? 🙂 Sitada fica notiek tad, ja skatas no mobila browsera. Hvz ko vini tur nocakarejusi.

    #194608
    FireFoxsitis
    Participant

    Neprasu tāpēc, ka es neko nevaru izdarīt – Datuve izskatās kā pievienotajā bildē. Ne ielogoties, neko. Rāda tikai foruma postu sarakstu.

    #194609
    rihardsss
    Participant

    Nesaprotu kāpēc šeit lietotājiem jālauza galvas saistībā ar datuves problēmām..

    #194610
    drono
    Participant

    Acim redzot vini loti aktivi megina tikt vala no visiem lietotajiem. Cik zinu, Liepaja joprojam datuvei nevar pieklut no visa Latnet tikla.

    #194611
    deivs001
    Participant

    Nesaprotu kādēl vispār ir jāveido šadi forumi, kur palīdz risināt citu problēmas! Kāda atšķirība, kuru no visām pasaules lapām viņam nerāda.

    Problēma ir, atrisinājumu vajag.

    Pietiek tak knābāt visus, kas iegriežas datuvē un atrod tur kaut ko priekš sevis.

    #194612
    samurajs
    Participant

    drono: No kernel.lv > Telia var gan.

    #194613
    Aldis
    Participant

    drono, nu man pat solija visu manu ISP banot – lattelecom.. 😀 😀 tas nozimetu ka netiktu ieksha lielaakaa dalja LV 😀 😀

    Un itkaa iet datuve ka gajusi.. vvz.. neko nemanu parvertibas..

    #194614
    shady
    Participant

    Tev tā rādās no citiem web browser`iem arī?

    #194615
    FireFoxsitis
    Participant

    Jā, tā izskatās datuve no visiem web browser’iem!

    #194616
    samurajs
    Participant

    Tad tas ir Mājiens No Augšas! 😀

    #194617
    Foxsk8
    Participant

    Laikam te kaut kādu filtru vajadzēs ieviest, kas datuve.lv aizstāj ar ******. 😀

    #194618
    deivs001
    Participant

    foxsk8, kādēļ gan mums jālīdzinās boot’am, elfa’i vai datuve’i, kas savus konkurentus vienkārši mēģina paslēpt? Ja šeit cilveki atradīs, ko vajag, iegūs atbildes kā arī kaut ko jaunu uzzinās, tad viņi arī paši izvēlēsies atgriezties.

    #194619
    shady
    Participant

    +1

    firefoxsitis – Es tev ieteiktu iztīrīt kešu un palaist ccleaner ar + defaultā stilus salikt, bet, ja tev šitā uz visiem browseriem, tad kaut kā jocīgi…

    #194620
    Foxsk8
    Participant

    Deivs001: Vai tad beidzās neredzi smaidiņu “:D” Tas tak visu izsaka, ka es tikai pasmejos.

    #194621
    deivs001
    Participant

    Reizēm arī idejas, kas tiek pateiktas dzērumā, smieklos vai nenopietni tiek realizētas. Tādēļ jābūt piesardzīgam!

    #194622
    faq
    Participant

    Izskatās, ka tas ir saistīts ar viņu bloķēšanas māniju. Man čerez izzi rāda tāpat, kā autoram, bet ar pronetu viss ir normāli. Paskatoties sourcē var redzēt, ka parādās tikai tas ajaxīgais “jaunākais forumā”. Vells viņu zin`.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā