kārtējas vēlēšanas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība kārtējas vēlēšanas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163353
    albertino
    Participant

    nu tā sveiki ļautiņi!

    straujiem soļiem tuvojas kaartejas vēlešanas, gribu parrunat par ko ta balsot?

    Vecie vēži Vienotība, nacionālā apvienība, zemnieki iesēdējušies un stagnē. Par mazajām partijām arii nav jeegas balsot, jo netiks. bet tač par kaut ko jābalso ir , lai SC netiek valdībā? KO LAI DARA?

    #333242
    darklight
    Participant

    Par galīgi mazajiem dīvaiņiem balsot nevajag, bet var un vajag par tiem, kam ir kāda teorētiska iespēja. Tipa apvienība “Par”, Jaunie konservatīvie, gan jau vēl kāds +/- sakarīgs variants. Par Kaimiņa partiju KPVL galu galā, ja neko labāku nevar izdomāt 😀

    #333243
    Black
    Participant

    “Latvijas reģionu apvienība” varbūt vēl ?

    #333244
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Par galīgi mazajiem dīvaiņiem balsot nevajag, bet var un vajag par tiem, kam ir kāda teorētiska iespēja. Tipa apvienība “Par”, Jaunie konservatīvie, gan jau vēl kāds +/- sakarīgs variants. Par Kaimiņa partiju KPVL galu galā, ja neko labāku nevar izdomāt 😀

    A kas vainas kaimiņpartijāi-es nevienu citu neredzu ka kads ko vispar darītu-Pats kaiminš saka taisnību vienīgais ka parāk iekarst….manu prat KPVL nekas traģisk nav…pat solis uz sakarīg nakotni….!

    #333245
    3Dklucis
    Participant

    Kur te jau izskanēj 14 jūnījā, atklājas 31 komonists saimā TV Rīga24 izvilka gaismā!!!

    Es tiešām nevienu citu nezin par kuru vēlēt ka par KPVL-savadāk vispar nevēlēšu!

    #333246
    darklight
    Participant

    3Dklucis wrote:


    Es tiešām nevienu citu nezin par kuru vēlēt ka par KPVL-savadāk vispar nevēlēšu!


    Ja jau tev tā liekas, tad ej tik un balso, es ta ko saku? Tas noteikti būs vērtīgāk nekā nebalsot vispār.

    #333247
    3Dklucis
    Participant

    Nu ja tie kas rīgas apkartnē mitinās tie jau labak zin par ko….Manā gadījuma ir zināmi par ko nevēlēt…,bet noteikti ka parasti vis notikšies pēc scenarīja…un Mafija atkal būs pie varas…!Nu neko jakarava somās vai jagatavo trotils-neko nedarot nekas jau nemainīsies 🙂

    #333248
    3Dklucis
    Participant

    Nu ja tie kas rīgas apkartnē mitinās tie jau labak zin par ko….Manā gadījuma ir zināmi par ko nevēlēt…,bet noteikti ka parasti vis notiksies pēc scenarīja…un Mafija atkal būs pie varas…!Nu neko jakravā somās vai jagatavo trotils-neko nedarot nekas jau nemainīsies 🙂

    Viens bandīts aizsaules iela jau aisūtīits aizsaulē..-tas laikam īpasi bij plānots lai tiesi aizsaules ielā :)-es tos čaļus satiktu paspiestu roku un vel saraksu iedotu :D!

    #333249
    Black
    Participant

    3Dklucis wrote:


    …Es tiešām nevienu citu nezin par kuru vēlēt ka par KPVL-savadāk vispar nevēlēšu!…

    Suņu būdā arī kaut kas nav tīrs:

    https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pec-saeimas-piekrisanas-knab-aiztur-deputatu-kaiminu.a282617/” class=”bbcode_url”>https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pec-saeimas-piekrisanas-knab-aiztur-deputatu-kaiminu.a282617/

    #333250
    3Dklucis
    Participant

    Black wrote:


    3Dklucis wrote:


    …Es tiešām nevienu citu nezin par kuru vēlēt ka par KPVL-savadāk vispar nevēlēšu!…

    Suņu būdā arī kaut kas nav tīrs:

    https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pec-saeimas-piekrisanas-knab-aiztur-deputatu-kaiminu.a282617/” class=”bbcode_url”>https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pec-saeimas-piekrisanas-knab-aiztur-deputatu-kaiminu.a282617/


    😀 kadi tur brīnumi…Tie bandīti kuri tika atklati ir visi pārējie un šis tikai viens un kā tev liekas vai nestelēs zābakus šim kas visu izvelk gaismā…Tas būtu brīnums ka nekas nenotiktu,bet tas jau vēl vairāk pastiprin šo partiju uz ievēlēšanu!

    #333251
    Barons
    Participant

    Pirms vēlēšanām debatēs visi ries viens uz otru, bez maz vai spļaus visu priekšā oponentam sejā tikai, pēc vēlēšanām visi būs lielākie draug, grozi kā gribi, viena pati partija nevar zagt lielas lietas, vajadzīgs atbalsts balsojumā, visi kā viens ir gnīdas, pilnīgi visi, sākot no TB/LNNK un beidzot ar Saskaņu. Es nepiedalos teātrī 25 gadu garumā un manis pēc lai viss sagrūst līdz pamatiem!

    #333252
    darklight
    Participant

    @Barons

    Es tevi saprotu, bet tev nav taisnība. Ja vien nedzīvo citā valstī un atpakaļ netaisies.

    #333253
    Kon
    Participant

    Tā kā dzīvoju pašā Centrā, man ļoti simpatizē ušiņš kā mērs, tiesa es nevarēju par viņu balsot, jo tad pinos ar bābu, kura uzstādīja ultimātu – ja balsošu par ušiņu, tad nedos. Nu neko, nobalsoju, par JKP. Nu un rezultāts? Feisītī tik rej ik pa laikam un viss. SC man tikai Rīgas Domē vajadzīgi, ne valdībā. Par ko vēl balsot? Kaimiņš ir garām, progresīvie vispār ir kkāds liberastu pulciņš, NA garām. Vecās partijas ārpus izskatīšanas.. trololo. JKP šķiet mazākais ļaunums.

    #333254
    Anonīms
    Neaktīvs

    Par vienotību, stabila attīstība.

    https://www.youtube.com/watch?v=lkSTK0JWJWU

    #333255
    3Dklucis
    Participant

    AttistibaVienotiba wrote:


    Par vienotību, stabila attīstība.

    https://www.youtube.com/watch?v=lkSTK0JWJWU

    Jums ar sūūūūdain miet pa kupri-vot tā gan būs atīstība

    #333256
    pidarsons
    Participant

    Labi puikas ,es saprotu ka Jums nav par ko balsot ,jo vissi ir jūs apmānījuši (apdirsuši).Tāpēc es piedāvāju sevi . Balsojiet vissi par mani ,ko es jums solu .Es jums solu ka es patiesam ar sirdi un dvēseli kalpošu tautas labā .Zinu ka tie ir tikai vārdi ,bet reali es solu ka jebkuri tautai svarigi lēmumi tiks pieņemti referenduma vai patiešām vissLatvijas aptaujas ceļā.Es zinu ka es būšu kā suņa nagla pakaļā visiem godmaniem ,šķēliem ,ļumbergiem u.t.t.;kuri atdeva mūsu naudu caur bankām krieviem ,protams ne bez komisijas.Es protams zinu ar ko tas viss var beigties ,bet es esmu gatavs atdot savu dzīvibu par Latviešu tautu( nu labi pēdējai teikums laikam bija no kautkāds filmas) ,Protams apzinos ka es neko neizmainitu pat ja tiktu ievēlēts par prezidentu ,vai ( kas manuprat ir labak ) par premjer ministru.Varbūt jum rodas jautājums kāpēc būt par prezidentu ir sliktāk nekā būt par prezidenu.Tad es jums varu paskaidrot ka Latvisiem prezidents ir tikai lai viņs varētu nopelnit sev bezmaksas māju rīgā bezmaksas mašīnu un milzu pensiju(vismaz salīdzinot ar LATVIJAS tautu)un kura tomēr viņam likas mazaa,jo kautkāds vācietis saņemot vairāk.TĀTAD atkārtoju es patiešām esmu gatavs kalpot tautas labā no sirds un dvēseles un par neko.Saprotu ka šīs vēlēšanas es esmu nokavējis.Saprotu arī to ka neviens es neko nepanāksu…TAUTA SAŅEMAMIES UN RADĀM PATIEŠĀM LATVIEŠU PARTIJU,(NESKATĀMIES KURAM IR VAIRĀK KOMBAINI VAI TRAKTORI UN NEBALSOJAM PAR TIEM ),Jo TIE NAV LATVIJAS PATRIOTI.TIE IR SAVA MAKA PATRIOTI.(ar vārdu maka es nebiju domājis macbox).Varbūt PIETEIKSIES kāds bezmaksas jurists un palīdzēs vissu noorganizēt uz nakošajām vēlēšamnam .TAUTA SANEMIES.

    #333257
    3Dklucis
    Participant

    pidarsons wrote:


    Labi puikas ,es saprotu ka Jums nav par ko balsot ,jo vissi ir jūs apmānījuši (apdirsuši).Tāpēc es piedāvāju sevi . Balsojiet vissi par mani ,ko es jums solu .Es jums solu ka es patiesam ar sirdi un dvēseli kalpošu tautas labā .Zinu ka tie ir tikai vārdi ,bet reali es solu ka jebkuri tautai svarigi lēmumi tiks pieņemti referenduma vai patiešām vissLatvijas aptaujas ceļā.Es zinu ka es būšu kā suņa nagla pakaļā visiem godmaniem ,šķēliem ,ļumbergiem u.t.t.;kuri atdeva mūsu naudu caur bankām krieviem ,protams ne bez komisijas.Es protams zinu ar ko tas viss var beigties ,bet es esmu gatavs atdot savu dzīvibu par Latviešu tautu( nu labi pēdējai teikums laikam bija no kautkāds filmas) ,Protams apzinos ka es neko neizmainitu pat ja tiktu ievēlēts par prezidentu ,vai ( kas manuprat ir labak ) par premjer ministru.Varbūt jum rodas jautājums kāpēc būt par prezidentu ir sliktāk nekā būt par prezidenu.Tad es jums varu paskaidrot ka Latvisiem prezidents ir tikai lai viņs varētu nopelnit sev bezmaksas māju rīgā bezmaksas mašīnu un milzu pensiju(vismaz salīdzinot ar LATVIJAS tautu)un kura tomēr viņam likas mazaa,jo kautkāds vācietis saņemot vairāk.TĀTAD atkārtoju es patiešām esmu gatavs kalpot tautas labā no sirds un dvēseles un par neko.Saprotu ka šīs vēlēšanas es esmu nokavējis.Saprotu arī to ka neviens es neko nepanāksu…TAUTA SAŅEMAMIES UN RADĀM PATIEŠĀM LATVIEŠU PARTIJU,(NESKATĀMIES KURAM IR VAIRĀK KOMBAINI VAI TRAKTORI UN NEBALSOJAM PAR TIEM ),Jo TIE NAV LATVIJAS PATRIOTI.TIE IR SAVA MAKA PATRIOTI.(ar vārdu maka es nebiju domājis macbox).Varbūt PIETEIKSIES kāds bezmaksas jurists un palīdzēs vissu noorganizēt uz nakošajām vēlēšamnam .TAUTA SANEMIES.


    Pidrallā pidrallā -tad jau dziesmu/deju svētki bus katru gadu!!! 😀

    #333258
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vienotība par valsts par drošību!

    https://www.youtube.com/watch?v=JxjWjhRYqvU

    #333259
    3Dklucis
    Participant

    VienotibaDrosiba wrote:


    Vienotība par valsts par drošību!

    https://www.youtube.com/watch?v=JxjWjhRYqvU


    Pizduj atsuda! Hitlers to pasu solīja

    #333260
    Anonīms
    Neaktīvs
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Tēma ‘kārtējas vēlēšanas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā