kārtējas vēlēšanas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība kārtējas vēlēšanas

Tiek skatīts 181 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333421
    Barons
    Participant

    Ivox wrote:


    Jābalso par nacionālo apvienību. Tie ir vienīgie, kas skaidri iestajās pret Saskaņu.

    🙂 Un kā tad viņi iestājas pret Saskaņu, ko viņi dara tādu ko nedarītu vai neteiktu citi? Pret Saskaņu iestājas pilnīgi visi, paskatīsimies kā tiks veidota valdība bez Saskaņas..

    #333422
    Anonīms
    Neaktīvs
    #333423
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    Lābākais premjera kandidāts!


    Tu aizvērsies-Pēdējais vards šeit būs teikt man!

    #333424
    Anonīms
    Neaktīvs
    #333425
    3Dklucis
    Participant

    ivox wrote:


    [img]https://scontent.frix3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40279142_1012274885563708_5443295749695602688_o.jpg?_nc_cat=0&oh=e1e87cddddd47e034d880c035fafad78&oe=5BF5CFE9[/img]


    Ta pajāt cik zinu daudzi nemaz i netaisas iet ko vēlēt -jo it seviški ID kaeršu ipašnieki jo vini jūtās atspiesti-viņi neuzskat ka viņiem būtu kas jiet un jaizņēm pusmenes iepriekš-tālāb viņi met virsū-ar piebildi ka tā pat jau nekas nemainīsies ka tikai uz slikto pusi!!!!

    #333426
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:


    Ainarss wrote:


    Lābākais premjera kandidāts!


    Tu aizvērsies-Pēdējais vards šeit būs teikt man!

    Es tev piekasīšos! Saprati, ka jābalso par Vienotību?

    #333427
    uldics
    Participant

    Davai, izkaujās, un tad kopā iet balsot par uzvarētāja partiju!

    #333428
    m_janis
    Participant

    Samuraj, tev nešķiet, ka varētu šiem diviem ne visai garīgi veselajiem (jo normāli cilvēki ne par jenotību, ne, pasarg Dievs, klaunu partiju nebalsos), piegriezt skābekli vismaz līdz vēlēšanām, kaut gan – vismaz viens no viņiem varētu vispār pazust ?

    #333429
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    3Dklucis wrote:


    Ainarss wrote:


    Lābākais premjera kandidāts!


    Tu aizvērsies-Pēdējais vards šeit būs teikt man!

    Es tev piekasīšos! Saprati, ka jābalso par Vienotību?

    A man poxuj – redzēsi ka beigās dabisi sūkāt Kaimiņa KUNGAM!:)!

    #333430
    3Dklucis
    Participant

    m_janis – tu smēķē ?

    #333431
    samurajs
    Participant

    m_janis wrote:


    Samuraj, tev nešķiet, ka varētu šiem diviem ne visai garīgi veselajiem (jo normāli cilvēki ne par jenotību, ne, pasarg Dievs, klaunu partiju nebalsos), piegriezt skābekli vismaz līdz vēlēšanām, kaut gan – vismaz viens no viņiem varētu vispār pazust ?

    Man tiešām radās vēlme nobanot šīs divas personas. Bet tad ieskatījos Noteikumos – nekas principā nav pārkāpts. Šī nav IT tēma, tāpēc off-topic arī nevar piešūt. Lai jau paspēlē teātri “Stulbs un vēl stulbāks”… mēs vismaz pasmiesimies 😀 Un kļūst skaidrs, par kurām partijām nekādā gadījumā nebalsot

    #333432
    3Dklucis
    Participant

    samurajs wrote:


    m_janis wrote:


    Samuraj, tev nešķiet, ka varētu šiem diviem ne visai garīgi veselajiem (jo normāli cilvēki ne par jenotību, ne, pasarg Dievs, klaunu partiju nebalsos), piegriezt skābekli vismaz līdz vēlēšanām, kaut gan – vismaz viens no viņiem varētu vispār pazust ?

    Man tiešām radās vēlme nobanot šīs divas personas. Bet tad ieskatījos Noteikumos – nekas principā nav pārkāpts. Šī nav IT tēma, tāpēc off-topic arī nevar piešūt. Lai jau paspēlē teātri “Stulbs un vēl stulbāks”… mēs vismaz pasmiesimies 😀 Un kļūst skaidrs, par kurām partijām nekādā gadījumā nebalsot



    Ev par kuru tad jūs īsti parliecināti -par kuru partiju vismaz 90% liekat galvu kura izvilks no šādas bedres!? Varbūt līdz ar to es ar mainīšos!!! 😉

    #333433
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:


    samurajs wrote:


    m_janis wrote:


    Samuraj, tev nešķiet, ka varētu šiem diviem ne visai garīgi veselajiem (jo normāli cilvēki ne par jenotību, ne, pasarg Dievs, klaunu partiju nebalsos), piegriezt skābekli vismaz līdz vēlēšanām, kaut gan – vismaz viens no viņiem varētu vispār pazust ?

    Man tiešām radās vēlme nobanot šīs divas personas. Bet tad ieskatījos Noteikumos – nekas principā nav pārkāpts. Šī nav IT tēma, tāpēc off-topic arī nevar piešūt. Lai jau paspēlē teātri “Stulbs un vēl stulbāks”… mēs vismaz pasmiesimies 😀 Un kļūst skaidrs, par kurām partijām nekādā gadījumā nebalsot



    Ev par kuru tad jūs īsti parliecināti -par kuru partiju vismaz 90% liekat galvu kura izvilks no šādas bedres!? Varbūt līdz ar to es ar mainīšos!!! 😉


    Pareizā izvēle.

    [img]https://scontent.frix4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/39753068_2117608081642684_7556727887655600128_o.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=fd16a7d2c0b7eb326ce92ad3d2d3d79d&oe=5BFDC854[/img]

    #333434
    3Dklucis
    Participant

    Tas ir kam izvēle- Tad jau labāk saskaņa!!!

    #333435
    samurajs
    Participant

    Kāpēc es esmu pret A. Kaimiņa KPV?

    Quote:

    Atsaucoties uz vairāku citu Eiropas valstu pieredzi, deputāts Artuss Kaimiņš jau šoruden rosināja uzturlīdzekļu nemaksātājiem liegt tiesības izmantot autovadītāja tiesības.


    Likums ir tik stulbs, cik vien var būt, un pārkāpj Satversmes 91. pantu – “Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā”.

    Tātad kam šīs autovadītāja tiesības ir un kalpo izklaidei – tam tās var atņemt. Kam to nav vai tiesības vajadzīgas darbam – tie tikai pasmejas. Nekādā gadījumā neatbalstu auklēšanos ar uzturlīdzekļu nemaksātājiem, bet ja veido likumdošanu, tas jādara kvalitatīvi.

    Pagaidām viss, ko Kaimiņš darījis, ir populisma līmenī. Tāpat hroniskā murkāšanās ar Zolitūdes traģēdijas vainīgo meklēšanu. Tas ir tiesībsargu, nevis deputātu darbs. Valsts pārvaldei jārūpējas, lai līdzīgi gadījumi neatkārtotos.

    Es spēcīgi nosliecos uz Jauno Konservatīvo partiju. https://konservativie.lv/

    Profesionāļu kā Bordāna, Strīķes, Juraša atrašanās Saeimā varētu iedzīt pamatīgas bailes tajos, kam nauda līp pie nagiem.

    #333436
    3Dklucis
    Participant

    samurajs wrote:


    Kāpēc es esmu pret A. Kaimiņa KPV?

    Quote:

    Atsaucoties uz vairāku citu Eiropas valstu pieredzi, deputāts Artuss Kaimiņš jau šoruden rosināja uzturlīdzekļu nemaksātājiem liegt tiesības izmantot autovadītāja tiesības.


    Likums ir tik stulbs, cik vien var būt, un pārkāpj Satversmes 91. pantu – “Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā”.

    Tātad kam šīs autovadītāja tiesības ir un kalpo izklaidei – tam tās var atņemt. Kam to nav vai tiesības vajadzīgas darbam – tie tikai pasmejas. Nekādā gadījumā neatbalstu auklēšanos ar uzturlīdzekļu nemaksātājiem, bet ja veido likumdošanu, tas jādara kvalitatīvi.

    Pagaidām viss, ko Kaimiņš darījis, ir populisma līmenī. Tāpat hroniskā murkāšanās ar Zolitūdes traģēdijas vainīgo meklēšanu. Tas ir tiesībsargu, nevis deputātu darbs. Valsts pārvaldei jārūpējas, lai līdzīgi gadījumi neatkārtotos.

    Es spēcīgi nosliecos uz Jauno Konservatīvo partiju. https://konservativie.lv/

    Profesionāļu kā Bordāna, Strīķes, Juraša atrašanās Saeimā varētu iedzīt pamatīgas bailes tajos, kam nauda līp pie nagiem.


    Man tieši tas patīk ka tāgat vismaz tie raustās kam tiesībās – un gan jau izdomās arī ko darīt ar tiem kam nau tiesību-es apmēram pat varu kaimiņam ieteikt kā rīkoties- ja viņs tiks pie šprices es noteikti iestašos par tas partijas biedru…un kā padomdevējs 🙂 es zinu ka var tikt galā ar tadiem kuri nestrāda un nemaksā uzturlīdzekļus vai vienalga kadus paņemtos kredzītus….

    #333437
    3Dklucis
    Participant

    Un vispar,tagat tak bloķe kontus…. un ir iespējas noslēgt ar valsti līgumu kaut katru mēnēs 20 ero maksā,skatoties pēc situācijas-tas ir tā pat ka tu vairs nevari pačurāt ir risinājums trubinās galā tilpne kur vis notiekas uz pašteci-takā risinājumi ir!!!

    #333438
    Anonīms
    Neaktīvs

    https://jauns.lv/raksts/zinas/296189-sola-1000-eiro-algu-uz-rokas-bet-nav-kas-strada-zemnieku-saimniecibas-izmisuma-par-darbinieku-trukumu

    Pat kartupeļu lasītājiem Vienotības laikā maksā 1000 eiro uz rokas. Balsojiet par Vienotību! Strauja izaugsme!!!

    #333439
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    https://jauns.lv/raksts/zinas/296189-sola-1000-eiro-algu-uz-rokas-bet-nav-kas-strada-zemnieku-saimniecibas-izmisuma-par-darbinieku-trukumu

    Pat kartupeļu lasītājiem Vienotības laikā maksā 1000 eiro uz rokas. Balsojiet par Vienotību! Strauja izaugsme!!!


    Tū idin labāk paskaties kas zem tā raksta ir sakomentēts un tad ar savu debīlismu izcelies…No kura laika kāds maksās par nepilnām 2 nedēlām 1000 ero

    #333440
    3Dklucis
    Participant

    Vis labākā pelņa ir Sēņu laikā – protams ja viņas ir….ne tev nodoklis jamaksā ne tev pie kāda pajola jaiet pazemoties!

Tiek skatīts 181 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Tēma ‘kārtējas vēlēšanas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā