KARTINA TV LV – Русское Телевидение без антенны и кабеля

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma KARTINA TV LV – Русское Телевидение без антенны и кабеля

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #308477
    romajo
    Participant

    No kura krāna tu, pajoliņ, izzīdi, ka esmu krievs? Kādi tad ir tādi, kā es? Es piedalījos referendumā, un viennozīmīgi balsoju par latviešu, kā vienīgo valsts valodu. Krievijas divkosīgā ārpolitika un murgaini pretīgā propoganda vispār izraisa sašutumu, tik,es, nebāžu visus vienā maisā un neizsaku nievājošu attieksmi par visu tautu, bet ko nu es te taisnojos, tādiem paštaisniem histēriķiem, kā tu viss pa barabanu, ja kādam ir atšķirīgs viedoklis, tad pa mūli. Tāda attieksme kkā atgādina čaļus treņikos, pocikus no maskačkas.

    Iedzer rūgtu tēju un paguli, mož atlaidīs.

    #308478
    richijs
    Participant

    Krieviem saliedētība nozīmē tikai un vienīgi komunicēšana krievu valodā. Ja to paturēsi prātā būsi pietiekami saliedēts 😀 Jau šodien saliedētības vārdā gandrīz visos darbos prasa krievu valodas zināšanas…

    #308479
    dexsters
    Participant

    Tak nestrīdies ar ausēklīšu rijējiem par krieviem,bezjēdzīgi.Kads kaut kur kaut kad teica ka redz krievi esot ,,ļaunums aiz robežas,,

    Man nospļauties par ļaunu mu aiz robežas,auseklīšu rijēji ir ļaunums tepat un tagad.

    Š ādi rijēji ir visrinķī un visapkārt,nodevēji kas par jebkuru cenu ir gatavi iztirgot latvijas zemi un tautu lai tikai krieviem ieriebtu.

    #308480
    dexsters
    Participant

    Ir vajadzīgs kāds kēks,līdzīgs Ulmanim kas visus tos elitāros plānprātiņus aiztriec ielas slaucīt,izslēdz pseidodemokrātiju un tādas zosis kā rižā blondīne aizsūta cūkas ganīt.

    #308481
    dexsters
    Participant

    savukārt latviešus vieno riešana vienam uz otru un citādajiem.Tieši latviešu dēļ baltija nekad nav bijusi un nebūs vienota.Latvijas izcelsme varētu būt-visi normālie aizbēga uz visām pusēm.Pa vidu palika tikai jampampiņi.

    #308482
    msh
    Participant

    Da labi, tikai nevajag… 😀 😀 😀 Kāds procents no aizmukušajiem, protams, bija “normālie”, bet pamatā pabiras.

    #308483
    msh
    Participant

    Tu esi kaut ko bišķi sajaucis, tāpēc centīšos kliedēt tavus maldus

    * Jeņķi sadzina indiāņus rezervātos? Jā, bija tāda epizode vairāk kā simts gadus atpakaļ – mūsdienās gan indiāņi, kuru rezervāti atrodas tuvu metropolēm, tos izmanto lai gūtu labumu, darbinot visādus kazino.

    *Kalifornija reiz piederēja meksikai? Jā, piederēja – liels, ļoti reti apdzīvots zemes pleķis – un tas bija 150 gadus atpakaļ.

    * Fidelis patrieca jeņķus no kubas? Neko viņš nepatrieca, Guantanamo līča bāze joprojām jeņķiem ir, jo fidelis uz burkšķi ar jeņķiem iziet neriskēja – fidelis nogāza diktatoru, kurš īstenoja jeņķiem vēlamu ārpolitiku, tas, kā arī fakts ka fidelis piemetās komunistiem, tad arī bija iemesls sankcijām – komunistiska valsts raķešu attālumā no ASV…

    * Jeņķi ķīnai neko piegriezt nevar – otrādi drīzāk.

    * Britu koloniālisms beidzās 50 gadus atpakaļ. Ja neesi pamanījis, laika priodā starp četrdesmito beigām – sešdesmito sākumam briti palaida vaļā visas savas kolonijas – dažas vēl aizgāja bik vēlāk – viss kas no bijušās britu impērijas ir palicis, ir dažas mazas saliņas visādos nomaļos pasaules nostūros. Tam ka britu karaliene ir konstitucionāls monarhs kanādā, austrālijā un jaunzēlandē, nav nekāda sakara ar koloniālismu – jau sen atpakaļ kā monarha ieceltie gubernatori ir aizstāti ar demokrātiski ievēlētiem premjerministriem – tās valstis ir daudz neatkarīgākas par skotiju. Ziemeļīrija bija koloniālisms – trīs gadsimtus atpakaļ – tas kas tur ir mūsdienās, ir vienkārši sekas, kaut kas līdzīgs kā latvijā

    * Britu tūristu kultūra – a kādus cilvēkus tu gribēji lai piesaista lēts alkohols un maukas trīs stundu lidojuma attālumā – ģimenes ar bērniem? 😀

    Pārējam varētu daudzmaz piekrist.

    #308484
    Participant

    Stulbi, bet piekrītu. Tagad vispār ir kauns skatīties, kā ziņās rāda, ka kāds latvietis ar zilu aci laupa angļus. Vai halātā ienāk bankā, galīgā ķēmā.

    #308485
    msh
    Participant

    Es pats pusotru gadu tur pavadīju. No trijām mājām, kurās dzīvoju, divās mana angļu valodas prasme bija kaut kas īpašs un katru nedēļu bija kārtīgs kodiens. Trešajā par brīnumu tā nebija – bet nu tas tāpēc ka tur es ar saviem tolaik 23 vai cik tur gadiem biju nevis viens no vecākajiem, bet jaunākais, pāris sīkos neskaitot.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā