KAS noticis ar notepad.lv ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic KAS noticis ar notepad.lv ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147576
    krisis32
    Participant

    ATVAINOJOS JA NEPAREIZA SADALA , BET JUMS NAV SADALAS KUR LIKT BUGUS.

    Lieta ir tada ka notepad majas lapas sakuma ir bugs saistiba ar sadalam.

    TAS IR GAN KAD ESI IELOGOJIES GAN ARI KAD NESI.

    Varbut jus visi lietojiet fierfox , bet man pie drauga IE7 radas sadi –

    [img]https://img370.imageshack.us/my.php?image=not1kw9.jpg[/img]

    Kad esi ielogojies –

    [img]https://img152.imageshack.us/my.php?image=not2th3.jpg[/img]

    #185818
    Loading
    Participant

    Tas tikšot novērts pie V3…

    #185819
    krisis32
    Participant

    ok..

    off topic:vaij ir iespejams ieladet v2 versiju jau ?

    es gaidu v3 vispar , bet nu nekas . zinu ka tur bija huijs ( atvainojos par vardu) ar linku , bet maybe some one got the file and want to send me ?

    #185820
    Faust
    Participant

    Tu jau esi v2 versijā ..

    #185821
    Foxsk8
    Participant

    Saproti mani, tb notepad.lv koderi. Man totāli ir pie ******* tas tavs IE.

    P.S. Bet nu tomēr IE lieto lielākā daļa, tākā nāksies vien tur veikt labojumus, ja būs laiks iekš V2 salabos.

    Un joks jau ir kāds. Vajag atjaunot savu softu. Uz IE8 Beta viss bija ok, cik atceros.

    Neviens tak arī nesēž ar pirmo FF netā.

    #185822
    samurajs
    Participant

    krisis32: iesaku salāpīt pohas, nopirkt stiprākas brilles, iztīrīt IE kešu no drazām + Temp failus no datora un varbūt pat kādu zvērudārzu…

    V2 vnm normāli gājis uz IE7, un ja tavā galā lago, tad nevaino mūs. Nelieli gļuki var būt uz Operas.

    Fox: Pirms uzņemies vainu – pārbaudi!

    [img]https://www.bildites.lv/images/xj7tb7bxfsd78o06uase.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/n107eyq2kurjfnh2798.jpg[/img]

    #185823
    Loading
    Participant

    samurajs ir ir uz IE problēmas, man arī ir bijušas un Fox arī to atzina.

    #185824
    Foxsk8
    Participant

    IE6 netiek supportēts. Pārējie visi ir okey ar dažām dizaina gļukiem.

    #185825
    Mr.Death
    Participant

    ai kā es šito ienīstu tevī fox 😀 ja es saviem klientiem taisītu mājas lapas, kas neatbalsta ie vismaz līdz 5ktajai versijai, sen jau būtu nošauts, pakārts vai kā savādāk nozūmēts. pēc manis veidoto lapu tīkla iekšējās statistikas apkopojot infu IE6 joprojām ir biežāk lietotākais pārlūks. Otrajā vietā ir Mozilla, trešajā IE7 un tālāk iet Opera, Safari un citi hibrīdi. 😉 Ir jau grūti cīnīties ar pārlūku HTML/CSS apstrādes mehānismiem, bet diemžēl tas ir nepieciešams, ja gribi pieturēt pie notepad.lv arī “neintelektuālo / dumjo” cilvēku daļu, kas pieturās pie vecā billija klibās kājas – explorera 😀

    #185826
    grisha
    Participant

    Taatadas auzas nav noveerotas, par taadu IE esmu aizmirsis, vienkaarsi.

    Parasti notiek kaut kaadas diivainiibas ar ielogoshanos, it kaa ielogojos, lapa saka ka neesmu ielogojies, bet onlainaa raados, tad naakas veelreiz skraapeet lietotaajvaardu un paroli.

    Anyway, kad jaalogojas mazliet kaitina, bet paareejaa laikaa, PO… .

    P.S. Anglji arii tevi terorizeetu fox, daudzi par citiem browseriem neko nezin, kur nu veel par Linux…. . Man te vienreiz Virgin provaiders prasiija, kas Linux ir par Windows versiju 🙂

    #185827
    samurajs
    Participant

    grisha: grāmatzīmēs saglabā kā https://notepad.lv, (nevis https://notepad.lv) – tad šī log-in problēma nebūs. Zinām par to jau sen, tik rokas par īsām…

    #185828
    elvisburdajs
    Participant

    Nu nav tik slikts tas Internet exploreris :shake:

    #185829
    grisha
    Participant

    OK, paldies. taa ar saglabaaju… .

    Visur nomainiiju… .

    #185830
    Sid
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Nu nav tik slikts tas Internet exploreris :shake:

    Pamato kāpēc, lūdzu. 😛

    #185831
    Foxsk8
    Participant

    Cilvēks jau droši nav koders, un ir First klases juseris, ja jau tā var domāt par IE.

    Varbūt kādi 50 % apgalvojumu es varētu piekrist par IE8 Beta, visas vecākās versijas ir nekam nederīgas. Nu sorry, ja jau IE nevar N versijas uzlabot to, lai atbalstītu tik elementāras lietas kā PNG attēlus, tad nu sorry, tāds browseris nekam neder, nerunājot vēl par X specifikācijām.

    Piem notepads ideāli strādā uz

    1. FF visas versijas

    2. IE7 un IE8

    3. Opera visas versijas (iespējams, varbūt uz vecākām versijām par 9.6 rodas kāds gļuks)

    4. Google Chrome

    Versijas kuras netiek atbalstītas

    1. IE5

    2. IE6

    #185832
    samurajs
    Participant

    Google Chrome ir gļuks postējot vai veidojot rakstus… daļa ierakstītā teksta brīžiem pārklājas. Tā gan drīzāk Chrome vaina, jo nekur citur nav novērots.

    Nezinu kā Operai 9.62, bet visām pārējām versijām atbildes rīkjoslā ikonas nobīdītas un vēl kaut kādi sīkumi bija.

    Uz FF un IE7,8 gan nav kur piesieties.

    #185833
    Loading
    Participant

    Sitiet mani nost, bet ar šādu attieskmi, kad pārlūkprogrammas tiek atbalstītas pēc personīgām simpātijām, šeit nekad nebūs ziedu laiki. Ko jums, administrācija, vajag? Vai, lai cilvēks ienāk un aiziet vai, lai ienāk un paliek?

    #185834
    Foxsk8
    Participant

    Mums vajag, lai cilvēks nelieto drazas web lapu pārlūkošanai.

    Saproti, man neviens par šo te visu nemaksā kaudzi naudas, ka man tagad ar visu dvēseli būtu jāiedziļinās kur uz kaut kādu IE vai operu rodas gļuks, salidzināt visu sistēmu. Reāli man nav laika to darīt. Okey, citiem portāliem, tas ir obligāti, pelna ar to visu, bet mēs to visu daram prieka pēc, tākā Loading nekačā mums te kaut kādas pravas, pameiģini kādu palielāku projektu uzcept uz visiem browseriem, lai kaut cik viss normāli ietu + to visu varētu darīt pa free.

    Ir divas dažādas lietas. Protams, ja tev atnāk web pasūtījums, klients par webu maksā normālu summu, tad loģiski, ka uz visiem pārlūkiem vajag būt okey. Bet šeit man nav tik daudz laika + drīzumā jau tā pat iznāks V3, nav vērts labot vairs V2.

    #185835
    m*****
    Participant

    Fox, nu saprotams, ka tev par to nemaksā utt., bet ja reiz esi uzņēmies kaut ko tādu, tad vajag arī tos sīkumus novērst. Cik tad daudz laika tas aizņem – 5 minūtes? Kamēr rakstīji to postu būtu jau paņēmis un izlabojis.

    Ja tiešām ir slinkums meklēt, kas tieši ir sačakarēts iekš kreisās kolonnas (laikam kaut kas par platu – banneri vai kas tāds), pieliec “overflow:hidden;” un lieta darīta, nav pareizākais variants, bet vismaz uz IE6 kolonna neaizbrauks nafig. Tas nu patiešām vairāk par minūti neaizņems, un vesels bars lietotāju būs apmierināti.

    Un ierakstīt index failā

    Code:

    if ($_SERVER[’SERVER_NAME’] == “notepad.lv”) {
    header(’Location: http://www.notepad.lv’ . $_SERVER[’REQUEST_URI’]);
    exit;
    }

    jau arī neprasa milzu resursus un nedēļu domāšanas…

    #185836
    Foxsk8
    Participant

    Tagad esmu slims. 39 temp. Redzēs, paliks labāk, uzlikšu.

    Par to redirect, tas jau sīkums, es vairāk par IE gļuku runāju.

    Pēdējā laikā man tas IE totāli uzkritis uz nervu, tik daudz lapām jāveic stulbi uzlabojumi, lai pielāgotos IE.

    Nu varbūt tev tur taisība, 10 min un viss ir ok.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā