Kas tur ir ar to WikiLeaks?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kas tur ir ar to WikiLeaks?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255320
    root
    Participant

    Edgariņš kā parasti savā tukšajā paurī kaut ko pārspīlē un murgo. Nav runa par ikdienišķām kļūdām. Ir runa par korupciju un faktu slēpšanu visos valstu vadības līmeņos. Tajā pašā mūsu Latvijā šis tas jau sāk peldēt un jūtami smako pēc mēsliem. A par safabricēšanu runājot- kā lai mēs zinām, ka Edgariņš nav kompetents valsts varas pārstāvis, savervēts inkognito un pašlaik neblamē WL lai tikai iegrautu WL reputāciju un mazinātu ietekmi?

    Vēlreiz saku – ejiet paši, lasiet materiālus, analizējiet un domājiet ar saviem skaidu pauriem. Neba lai mušas rumpi nepietaisītu jums tie smadzeņpodi tur karājas.

    #255321
    viesic
    Participant

    root wrote:


    Vēlreiz saku – ejiet paši, lasiet materiālus, analizējiet un domājiet ar saviem skaidu pauriem. Neba lai mušas rumpi nepietaisītu jums tie smadzeņpodi tur karājas.


    Nu vismaz man, orgāns ar kuru domāju, nekarājas…. 😀

    #255322
    Mr.Death
    Participant

    Mhhhh, robertinjam (iipasji uzsveru, ka zinu, kaa tevi sauc – manii rosaas krutums) atkal radaas izdeviiba man uzklepot. Ar tevi taapat viss ir skaidrs. Tev nepieleks tikmeer, kameer savaa acu prieksjaa neredzeesi kaadu al quedas teroristu, kas ar lielaako prieku uzspers gaisaa maksimaali daudz nevainiigu cilveeku, tikai taapeec, ka dazji tupi amerikaanju kareivji dariija taapat. Es protams ne tev, ne taviem piederiigajiem to nekaadaa zinjaa nenoveelu, bet man gribeetos, lai tu izbaudi to, kaa ir pazaudeet sev tuvu cilveeku, zinot to, ka tas noticis vienkaarsji deelj sagadiisjanaas (bija iistajaa laikaa un vietaa), itseviskji ja tu labi zinaatu, ka tas cilveeks ir nevainiigs. Diemzjeel sjaadu pretreakciju neapzinaas arii WL autors.

    Taapeec ir labaak dazjas lietas nokluseet, lai arii cik taas kliegtu peec publicitaates. Ja tev vajag, lai nomirst veel nevainiigi cilveeki, lai naftai, paartikai u.t.t. celjaas cenas, tu vari drosji oponeet manam viedoklim.

    #255323
    Aldis
    Participant

    Kopsavilkums:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w0xLyoc9DxU[/youtube]

    #255324
    root
    Participant

    Mr.Death wrote:

    Mhhhh, robertinjam (iipasji uzsveru, ka zinu, kaa tevi sauc – manii rosaas krutums)


    Paspīdēji. Te praktiski visi zina kā mani sauc. Daļa pat zin, kur es dzīvoju. Vēl daļa, kā izskatos. OMG OMG

    Mr.Death wrote:

    kas ar lielaako prieku uzspers gaisaa maksimaali daudz nevainiigu cilveeku, tikai taapeec, ka dazji tupi amerikaanju kareivji dariija taapat. Es protams ne tev, ne taviem piederiigajiem to nekaadaa zinjaa nenoveelu, bet man gribeetos, lai tu izbaudi to, kaa ir pazaudeet sev tuvu cilveeku, zinot to, ka tas noticis vienkaarsji deelj sagadiisjanaas (bija iistajaa laikaa un vietaa), itseviskji ja tu labi zinaatu, ka tas cilveeks ir nevainiigs. Diemzjeel sjaadu pretreakciju neapzinaas arii WL autors. Taapeec ir labaak dazjas lietas nokluseet, lai arii cik taas kliegtu peec publicitaates. Ja tev vajag, lai nomirst veel nevainiigi cilveeki, lai naftai, paartikai u.t.t. celjaas cenas, tu vari drosji oponeet manam viedoklim.

    Aaaaaa, tagad es saprotu. Lai jau amerikāņi spridzina un ar ložmetēju zāģē cik tik uziet, noklusēsim ŽURNÄ€LISTU UN REPORTIERU, kā arī CIVILPERSONU nepamatotu NÄ€VI. NEVAINĪGU CILVĒKU brutālu NOGALINÄ€Š ANU!!! Tikai tādēļ, ka baidāmies no pretreakcijas! NU BET LŠªDZU, lai būtu pretreakcija! Varbūt nākamreiz padomās ar savu nedadolbīto pauri! Iedomājies tagad sevi to cilvēku vietā, kuru tuvinieki tajā video tika brutāli nogalināti! Viņi nebija nevainīgi? Tie bērni, kas paldies dievam izdzīvoja, bija vainīgi pie kaut kā? Tas vīrietis, kas gāja gar ēku, kad amerikāņi viņu brutāli uzspēra gaisā bija terorists? Tie reportieri kurus nošāva bez absolūti jēlkāda pamata bija teroristi? Un tagad pasaki, ka labāk noklusēt noziegumu pret cilvēka dzīvību! padomā ar savu tukšo ēzeļa pauri, un beidz gvelzt mēslus.

    Nevainīgi cilvēki? Kāpēc gan? Es ļoti labprāt paša rokām norautu elektrisko slēdzi elektriskajā krēslā, ja šitos mērkaķus spridzinātājus un tos no helikoptera tribunāls notiesātu uz nāvi par civilpersonu tīšu noslepkavošanu.

    Dažreiz tu esi spējīgs izteikt tādas muļķības tikai lai oponētu man, ka pats neapzinies cik lielas muļķības tās ir.

    #255325
    Svens
    Participant

    Katram no Jums (root un Mr.Death) ir sava labi pamatota doma tajā visā iekšā. Bet Te vien gribas piebilst root, ka šo publicēto datu gadījumā atkal ies bojā nevainīgi cilvēki. Manuprāt, Mr.Death ļoti labi saprot to, ko saki, bet viņš runā par nevainīgiem cilvēkiem, kuru dzīvības šo publikāciju gadījumā ir pakļautas briesmām.

    Protams, ka vainīgie, kā Tu, root, saki, ir “tie tur” (šajā gadījumā nekonkretizējot), kuri ir nogalinājuši šos žurnālistus, civilos iedzīvotājus u.t.t. Bet vai tad šo publikāciju gadījumā tieši viņiem kaut kas mainīsies? Nē, atkal būs nevainīgie, kuri mirs. Š ī ir ļoti divpusīga tēma un ir grūti pateikt – publicēt vai nepublicēt. Manuprāt, WikiLeaks gadījumā tā vien prasās pēc kompetentiem cilvēkiem, kuri izanalizētu, ko rādīt pasaulei un ko nerādīt. Jā, ir jāatklāj korumpētība, ir jāatklāj politiķu aizmugures pretrunīgās sarunas, ir jāatklāj afēras un slepeni līgumi mantraušiem par labu, bet nedrikst atklāt lietas, kas prasīs vēl vairāk cilvēku dzīvības. Nu kāpēc bija jāpublicē saraksts ar ASV pastāvēšanai svarīgiem objektiem, kuros ir iekļauti zemūdens kabeļi, sakaru iekārtas, ostas, čūsku pretindes ražotne Austrālijā? Nu ko gan tas atklāj? Tas atklāj tikai labu mērķi teroristiem un jau atkal pakļauj briesmām nevainīgus cilvēkus.

    Manuprāt, kvalitatīva dokumentu publicēšanas iespējamo seku analīze jau pašā sākumā pirms publicēšanas – tas ir tas, kas bija vajadzīgs, lai šādas diskusijas nemaz nebūtu. Lai atklātos meli, ne radītos draudi.

    #255326
    Mr.Death
    Participant

    Sacepies par vienu video, mhhhh. (kuru reaali njemot, katra sevi cienosja kinostudija vareetu safabriceet). Lai nu kaa, Robert, tu iespeejams buusi centies saskatiit kaadu zemtekstu. Taada nav. Es neatbalstu nedz Vidusaustrumniekus, nedz ASV vinju karadarbiibaa. Es vienkaarsji domaaju globaali. Tas ka kaadu nogalina, nav labi jebkuraa gadiijumaa, jo, lai par Dievu un religjijaam man ir pavisam cita izpratne, nekaa taa ir rakstiita biibelee, tomeer bausli “Tev nebuus nokaut” es cienu.

    Ja speej atcereeties, ne cik seno pagaatni, kad bija visas taas njemsjanaas ap tiem pasjiem dviinju tornjiem un bin laadenu, tad drosji vien buusi arii piefikseejis straujo degvielas cenu kaapumu. Rezultaataa cenas dramatiski uzkaapa visaam preceem, tikai deelj transporta izdevumiem.

    – Nafta peec idejas ir resurss, kas atjaunojaas leenaak, nekaa mees to pateereejam (praktiski), bet teoreetiski tas skaitaas neatjaunojamais dabas resurss.

    – Zinaatnieku prognozes veesta par to, ka taa var izsiikt tuvaako 50 gadu laikaa.

    – Naftas kraajumu samazinaasjanaas visaa pasaulee ar katru dienu padaardzina degvielas un citu no naftas razjojamo produktu izmaksas (piem. plastmasa)

    – Degvielas sadaardzinaasjanaas noziimee to, ka daargaaks paliks viss, kas ar to saistiits (precju transports, lauksaimnieciiba, razjosana u.t.t.)

    No sjiem faktiem un prognozeem jebkurs sapraatiigs cilveeks nonaaks pie secinaajuma, ka nedriikst pieljaut naftas resursu izskjeerdeesjanu, kas 100% notiktu, ja tagad atkal saaktos varen aktiiva karadarbiiba. (ceru, ka tev ir nojausma, cik degvielas norij kara tehnika – tanki, lidmasiinas, helikopteri u.t.t. ja nee, tad tu noteikti zini, cik daudz degvielas uz 100 km pateeree elementaaraakais 1. hammeris, ko amiisji joprojaam aktiivi izmanto militaarajaa transportaa, un tas saliidzinaajumaa ar tankiem un citu lielgabariita tehnikas degvielas pateerinju ir suuds).

    Nu tad dilemma – kaarteejaa karadarbiiba, kas novestu pie veel lielaakas ekonomikas kriizes, gala rezultaataa gandriiz vai paralizeejot visas pasaules ekonomiku uz laiku, kameer tiek izdomaatas efektiivas alternatiivas, vai panaakt to, ka visa konfidenciaalaa informaacija tiek novaakta no aciim, kas to veel nav redzeejusjas, taadeejaadi mazinot pasjreizeejo risku un meegjinot uzslauciit izlieto uudeni.

    #255327
    aoma
    Participant

    Labāk turieties pie senas patiesības – mazāk zināsi, ilgāk dzīvosi, mierīgāk gulēsi utt. 🙂

    Vispār jau parastajam tumšajam laužam nevajadzētu šito visu uzzināt, anarhija nav gluži tā labākā sabiedrības forma…

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā