kaste bez audio priekšā, skaņa no aizmugures nenāk ārā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība kaste bez audio priekšā, skaņa no aizmugures nenāk ārā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148880
    rajah
    Participant

    Mātesplate ar Realtek HD audio – K8NF6G-VSTA

    Kastei pašai nav pieslēdzams priekšpusē skaņas izejas (vieta ligzdām ir, ligzdu pašu nav), līdz ar to uz mātes plates netiek piesprausti nekādi kabeļi. No aizmugures izejām nekas nenāk ārā. Kaut kur izlasīju ka uz front panel konektora uz mātes plates ir jāuzprauž īsslēdzīši (tagad tur nav neviena). Jautājums, tikai kādā kombinācijā?

    Vai arī risinājums ir tomēr kāds cits?

    P.S. Uzdir-sienus par to ka Asrock ir sūdīgas mātes plates un tādā garā, palūgšu neko te nerakstīt. Man nav laika muļķības lasīt.

    #200592
    msh
    Participant

    Assrock ir sūdīgas mātenes! 😀 Jau pats nosaukums visu izsaka! 😀

    Manuālī nav rakstīts? Divi kontakti ir izejošie, divi ieejošie. Nesen manai ABIT AN7 nolikvidēju priekšas ligzdu pieslēgumu, atmiņā bija palicis,ka īsslēdžiem jābūt abpus tam kontaktam, kurš pa vidu ir viens pats, saliku un vuala.

    EDIT: Palasīju manuāli – bet vai tu to palasīji?! 😀 Man izskatās ka tur vienīgais, kas darams, ir jāizmaina biosa settings uz Auto, ja tur jau ir auto, priecājies par mātenes ražotāju 😀

    #200593
    samurajs
    Participant

    Velc manuāli, tur 2.6 nodaļā viss rakstīts.

    Par Front panel audio header tur arī rakstīts, nekādi jumperi tur gan nav paredzēti. Front panel audio ieslēdz/atslēdz caur Realtek softu.

    #200594
    msh
    Participant

    Samurajs tev obligāti viss ir jāatkārto? 😀

    #200595
    rajah
    Participant

    JÄ€ msh – es to manuāli izšķirstīju un izskatījos no A līdz Z, tavai zināšanai es vienmēr cenšos to darīt, nevis kā dažs labs te. un beidz ņirgt – izskatās ka tavi zobi pēc ķieģeļa prasās.

    biosā gan atslēdzu to front paneli, kā 3.3.2. nodaļā ir uzzīmēts uz Disabled, a realteka softā nemaz vispār nav tādas iespējas, kā manuālī rādīts atslēgt.

    ja nebūtu jau to manuāli pētījis tad ar te nemaz neko neprasītu.

    liku gan 2.14 gan 2.26 versiju draiverus – tas pats. skaņas nav un cauri.

    vienīgais ko varu domāt – kā jau lietotai mātenei iepriekšējais jūzeris mūdzeris ir to nodzedzinājis. ir viena audigy brīva, bet negribās to šitai likt virsū.

    par tiem džamperiem domāju tāpēc, ka vienu jaunu kompi reiz liku kopā un tam jau uz tā konektora bija jumperi uzreiz jau virsū, no izpakošanas brīža.

    #200596
    msh
    Participant

    Bet uz tiem kontaktiem skaņa nav, pārbaudīji?

    Ja jau lasīji manuāli, tad varēji ieraudzīt, ka tur nav skaņas atgriešanas kontaktu, līdz ar to īsslēdžu variants automātiski atkrīt.

    #200597
    ob1
    Participant

    Š o mēģināji?

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_snd1_1.jpg[/img]

    #200598
    Foxsk8
    Participant

    Vai nu pašā bios skaņa ir atslēgta, vai nu otrs, iemet pa 3 – 5 Ls kādu veco skaņas karti un čakarēšanās ir garām.

    #200599
    Genādijs
    Participant

    msh wrote:

    Assrock ir sūdīgas mātenes! 😀 Jau pats nosaukums visu izsaka! 😀


    Ä¢eniāls spriedums 😀 Spriest par produktu pēc nosaukuma, njā … kādi te vispār var būt komentāri 🙂

    #200600
    msh
    Participant

    Tieši tā, kādi vēl te var būt spriedumi par tavu ģenialitāti, ja pat neaiziet, ka tā rinda ir uzrakstīta par godu rajaha pēdējajam pirmā posta tekstam 🙂 Ä¢ēnijs, nu!

    Bet ja nopietni, laikam neesi redzējis, kādus brīnumus asrocks taisa 🙂 Tagad fimpelis ar saviem i7 laikam būs to daļēji novērsis, bet ar 775. socketu asrocks taisīja kaudzi māteņu pēc principa “viss vienā”, ko neviens normāls ražotājs pat nemēģināja, vai, ja mēģināja, tad senos laikos. Par cenu un kvalitāti neizteikšos, tik vien, ka es personīgi kādu asrocka māteni lietotu tad, ja man tādu atdotu vai uzdāvinātu, jo ja jāpērk, tad piecīti piemetot sanāk jau puslīdz normāla ražotāja mātene.

    #200601
    WerNeo
    Participant

    Gribēju klusām paiet garām 🙂 Bet vot neļauj neviens… ASS ROCK rullē. 🙂

    P.S. Nav nekāda naida 🙂

    ….

    Bet ja nopietni, ja skaņa no aizmugures nenāk ārā, paskaties, vai kā defaultais nestāv videokartes skanenis HD. Sevišķi, ja video ir radeona radījums un malka likta pa defaulto. 🙂

    #200602
    rajah
    Participant

    msh bļe ja nav tev nekas ko jēdzīgs pateikt, nu ta pastāvi vispār klusu

    man galīgi POHUJ ko tu ņemtu lietot ko neņemtu

    ir problēma uz kuru gribu dabūt normālu tehnisku atbildi, nevis tavus pārgudros sūdainos spriedelējumus

    vēlreiz – ja nav ko teikt – nu turi muti vienreiz!

    Asrock plates esmu redzējis ļoti daudz, un nav nemaz tik sūdīgas kā tu tagad to mālē. piemēram es redzēju lielāku brāķi no Abit-iem – nedēļas laikā 15 mātes plates iziet no ierindas.

    šinī gadījumā šī plate ir lietotā, tāpēc ka vajadzēja kaut ko ielikt lai īpašniekam kaut kas būtu viņa paša nodedzinātās vietā – gudrītis izdomājis iepriekšejai platei no proča notīrīt termo pastu. pagadījās šī lietotā Asrock mātene. tikai visdrīzāk iepriekšējais lietotājs ir bijis totāls idiots un skaņu ir nodedzinājis. lai gan štepselējot kaut ko klāt kaut kas jūtās – parādās HD panelī ka kaut kas tiek piesprausts klāt.

    WerNeo – tur bija tikai iebūvētā Geforce un nekāds video HD nebija.

    vārdu sakot, kompis ir atdots un viss – ieliku Audigy un miers.

    Topiku var slēgt.

    #200603
    msh
    Participant

    Nu un ko tu tā sacepies par tekstu, kas nemaz nebija domāts tev?

    P.S. Kā tas ir – “notīrīja termopastu” – noņēma radiatoru, notīrīja, atlika radiatoru atpakaļ un procis nokūrās ar visu māteni? 😀

    #200604
    rajah
    Participant

    nu tad vajag arī rakstīt kam domāts

    jā tā arī bijis – uztaisījis lielo tīrīšanu, pie reizes izrāvis ārā visu dzesēšanu, paskatījies ka rue tāda “zobu pasta”, to notīrījis. pēc uzlikšanas vēl kaut kā gājis, pēc tam jau sācis arvien biežāk skanēt kā policijas sirēna (bioss pūš švilpē ka procis pārkarst). vainojs puiku ka tas kaut ko sastellējis. vēl pāris reizes gāja un nosprāga.

    bet tas jau pavisam cits stāsts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā