Ķīna nobloķējusi Twitter

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ķīna nobloķējusi Twitter

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148810
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://www.bildem.lv/pfiles/4519/twitter_logo.png[/imgl]Š odien, divas dienas pirms Tjaņaņmeņas asinspirts 20. gadskārtas, Ķīna bloķējusi pieeju “čivināšanas servisam”, Twitter. Neapmierinātie lietotāji “piečatoja” pilnas čata istabas ar protestiem pret veiktajiem pieejas liegumiem. Bloķēšana notikusi plkst. 5.00, 10.00 pēc Latvijas laika.

    “Visa ķīniešu Twitter komūna gandrīz eksplodēja no dusmām”, komentē Pekinas tehnoloģiju kritiķis Kaisers Kuo, “tā šeit ir daļa no dzīves. Ja kaut kas mani pārsteidza, tad tas ir tikai ilgais laiks līdz šim notikumam…”

    Ceturtdien būs Tjaņaņmeņas slaktiņa 20. jubileja. 1989. gada 4. jūnijā tanki pārbrauca pāri Tjaņaņmeņas laukumam, lai nomierinātu lielās ļaužu masas, kas pulcējās strādnieku un studentu protesta akcijā. Jāpiebilst, ka Ķīna nekad nav publicējusi represijas upuru vārdus, un slaktiņu viņi klasificē kā kontrrevolūciju.

    Citi cilvēki ziņo, ka nevar piekļūt Windows Live, kurš nodrošina arī e-pasta servisa Hotmail darbību.

    “Tas ir tik nomācoši… Tagad es Ķīnā jūtos tāpat kā Irānā.” komentē ekonomikas profesionālis un aktīvs Twitter lietotājs Š anhajā, atsaucoties uz Facebook bloķēšanu Irānā.

    Atgādinām, ka Twitter ir t.s. “čivināšanas” serviss, kur katrs lietotājs var atstāt līdz 140 simboliem garu vēstījumu par to, ko pašlaik dara.

    Atcerēsimies, ka Ķīna martā, pēc tam, kad tika publicēti Tibetas slaktiņu video, nobloķēja piekļuvi Google piederošajam Youtube.

    [img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d8/Tianasquare.jpg[/img]

    Avots – Irish Daily

    #199655
    ehex
    Participant

    Ta bez tā twitera jau vēl cilvēki varizdzīvot, bet ja Windows live nobloķē, ta gan i sūdi, ja nevar pat epastam piekļūt.

    #199656
    nevertell
    Participant

    ehex wrote:

    Ta bez tā twitera jau vēl cilvēki varizdzīvot, bet ja Windows live nobloķē, ta gan i sūdi, ja nevar pat epastam piekļūt.

    Kāds winšit live ir sakars ar epastu ? Wow, mikromīkstais ir uztaisījis epastu, bet tu jau vari paņemt jebkuru normālu epasta serveri, piereģistrēties un nokonfigurēt savu klientu, ne ar ko neatšķirsies.`

    #199657
    KaNeiet
    Participant

    Baidos, ka tulkojums ir ļoti apšaubāms:

    “Jāpiebilst, ka Ķīna nekad nav publicējusi represijas upuru vārdus, un slaktiņu viņi klasificē kā kontrrevolūciju.”

    (“China has never issued a death toll from the crushing of what it calls a “counter-revolutionary” conspiracy.”)

    #199658
    drunk_lizard
    Participant

    cjivinaasjanas serviss…

    nu ja, tur tiem visiem putninji ir, tas ir skaidrs…

    nesaprotu sjitaadu tieksmi uz vuaarismu.

    #199659
    Mateus
    Participant

    Kas ir tas tviters? Taa kaa sekoman buutam? Tad piekriitu – vuaarisma normalizeeshana 😀

    Tulkojums shim cilveekam parasti klibo + vinjsh vel izdomaa pats savus faktus. Samierinies 🙂

    #199660
    Jaunzems
    Participant

    kļūdies. sekoman.lv ir tas pats kas tviters..

    #199661
    Mateus
    Participant

    Paklau… Tu tieshaam nesaproti pat vienkaarshas lietas – TAA KAA sekoman… es SALIIDZINU… vai tagad saprati… nu piedod manu muljkjiibu ka nezinu par taadiem izsekoshanas servisiem 😀

    Tev iipatneeja sapratne par lietaam 🙂

    #199662
    rATRIJS
    Participant

    Normāli cilvēki twitter gluži neizmanto tikai, lai rakstītu, ka “tagad eju uz podu”, “braucu mazgāt zeķes”. Twitter ļoti ērti var izmantot informācijas iegūšanai, kura būs krietni ātrāka par n saitu apskraiti vai RSS pētīšanu.

    #199663
    Evers
    Participant

    Nu jā , Ķīna jau atkal izceļās. Tauta Ķīnā ir laba un draudzīga, bet nu valdība gan ir galīgi saspieduši galvu.

    #199664
    daGrevis
    Participant

    Es vispār nesaprotu to, kā twitter var radīt azardu ko postot…

    #199665
    rihardsss
    Participant

    Nu Ķīna ātri virzās uz paša interneta aizliegšanu. Pa internetu tak var pateikt kko sliktu par Ķīnas valdību – šaumas! Tādu tak jāaizliedz. 😀

    #199666
    Evers
    Participant

    daGrevis wrote:

    Es vispār nesaprotu to, kā twitter var radīt azardu ko postot…

    +1 , Tā jau ir dzīve internetā un atkarība, prātīgāk ir kautvai kautkādu dienas izvilkumu blogā rakstīt un miers

    #199667
    drunk_lizard
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Normāli cilvēki twitter gluži neizmanto tikai, lai rakstītu, ka “tagad eju uz podu”, “braucu mazgāt zeķes”. Twitter ļoti ērti var izmantot informācijas iegūšanai, kura būs krietni ātrāka par n saitu apskraiti vai RSS pētīšanu.


    man biezji sanaak mekleet dazjaada veida info ieksj interneta. vai tu nevareetu man, mulkjim, pastaastiit siiki un smalki, KAA TIESJI AATRI VARU ATRAST sev nepieciesjamo informaaciju twitteraa? O_O

    aizmirsu piebilst – es neesmu indigo un ar telepaatiju man ir probleema…

    ps. cik dafiga noderiigas info https://twitter.com/Jaunzems

    vienkaarsji sjokaa….

    #199668
    samurajs
    Participant
    #199669
    drunk_lizard
    Participant

    ja jau ir saacis cjivinaat, potes vairs neliidzees :>

    #199670
    daGrevis
    Participant

    +1 🙂 😀 😀

    #199671
    runcio
    Participant

    Manis pēc to var arī LV bloķēt!

    #199672
    Jaunzems
    Participant

    samuraj, potējos ar SQL injekcijām 🙂

    #199673
    msh
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    rATRIJS wrote:

    Normāli cilvēki twitter gluži neizmanto tikai, lai rakstītu, ka “tagad eju uz podu”, “braucu mazgāt zeķes”. Twitter ļoti ērti var izmantot informācijas iegūšanai, kura būs krietni ātrāka par n saitu apskraiti vai RSS pētīšanu.


    man biezji sanaak mekleet dazjaada veida info ieksj interneta. vai tu nevareetu man, mulkjim, pastaastiit siiki un smalki, KAA TIESJI AATRI VARU ATRAST sev nepieciesjamo informaaciju twitteraa? O_O

    aizmirsu piebilst – es neesmu indigo un ar telepaatiju man ir probleema…

    ps. cik dafiga noderiigas info https://twitter.com/Jaunzems

    vienkaarsji sjokaa….


    Nu bet ļoti elementāri – tu vari ērti un ātri uzzināt, ko e.j. kad dara, kad iet nolikt kluci un tādā garā – vai nav lieliski? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā