Ko parasti ēdam brokastīs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko parasti ēdam brokastīs?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #309472
    Nelabojams
    Participant

    Sorry, kāpēc tu domā, ka RicoPico nevarētu būt aristokrāts?

    #309473
    Black
    Participant

    Vai tad es saku, ka viņš tāds nav?

    Tikai nocitēju sen dzirdētu frāzi.

    #309474
    Athlons
    Participant

    Brokastīs jau vairākus gadus piekopju musli ar jogurtu, kam , ja ie pie rokas, tobiš – uz galda, mēdzu piegriezt svaigu banānu vai piebērt kādas nebūt odziņas, zemenītes, avenītes, kazenītes, mellenītes…

    kafiju pēc tam uzdzeru virsū tikai brīvdienās, jo darbadienās nesanāk laiks, jāskrien uz darbu…

    iepriekšējos dažos gados iestrādājās ieradums kafiju dzert darbā, uzreiz pēc pārbaudes un atbildēšanas uz steidzamākajiem e-pastiem… tagad gan esmu uzkalpojies pa karhjeras kāpnēm līdz melnstrādniekam un kafiju sanāk paostīt vien pusdienās…

    p.s. KÄ€PĒC brokastu pārslas ir vienā ailītē ar rolltonu?????

    #309475
    Participant

    Pirms darba ieskrienu ātrajā barotavā, bet vēl nesen dzēru brokastīs rūgtas tējas un piekodu maizītes.

    #309476
    Participant

    Ja ilgstoši dzer tēju, nevis tā izstrādājumus, tu sāc saprast atšķirību. Tāpat ir ar kafiju, labu viskiju un vīnu.

    #309477
    Crow
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/fjskXli.jpg[/img]

    Un vēlāk gribas arvien labāku un, likumsakarīgi, arvien dārgāku, vai vismaz nekādi negribas atteikties no iesāktā, kaut arī, iespējams, nevari vairs atļauties. Tāpēc nemaz nesāku. Negribas-spēks ir ļoti nopietna lieta.

    #309478
    shady
    Participant

    Darbdienās:

    Katru rītu ceļos ap 6.30, jo ir jāsataisa bērni uz dārziņu. Pēc tam vairs laika nav un skrienu uz darbu. Vai nu nopērku ko pa ceļam vai pagaidu pusdienas, kad aizeju paēst kādā ēdnīcā vai ātrās ēdināšanas iestādē, vai arī sagrabinu ko lielveikalā. Mājās esmu vakarā, kad vairs nav spēkā kaut ko gatavot un bērni parasti ir jau paēduši un jau guļ. Parasti aizeju arī es gulēt, atsevišķos gadījumos arī kaut ko ieknābāju.

    Brīvdienās:

    Cenšos pagulēt maksimāli ilgi. Parasti brokastis ur arī pusdienas (vai otrādi). Parasti cenšos pagatavot ko garšīgu. Tad vakariņas pakārtotas dienas plāniem.

    #309479
    Andron MacBeton
    Participant

    Visvairāk tracina ka šitādiem pajoliem ir bērni. Otrajā vietā – ka pajoliem ir darbs.

    Vajadzētu takš kropļiem izmirt dabiskā nāvē – no bada.

    #309480
    shady
    Participant

    Kas i ko? Bizness neiet vai sen neesi dabujis? Ka tik nervozs un saspringts…

    Veči, vajadzētu samesties un kaut kā betonu ierpiecināt? Ko sakat?

    #309481
    nevertell
    Participant

    Es jau sametos.

    Ko tagad ?

    #309482
    Athlons
    Participant

    iepriecini!…

    #309483
    Nelabojams
    Participant

    cepums nevertell, Athlonam divi 😀

    #309484
    kasis1000
    Participant

    Darba diena cigarete + Kafija.

    Brivdienas Kautkas kas ir.

    #309485
    izluks
    Participant

    Diemžēl parasti brokastis neēdu 🙁 zinu, ka slikti, bet nelien… Rakstu jo vēlos padiskutēt par tēju, viskiju, vīnu! Reiz manā īpašumā nonāca it kā labs vīns, internetā toreiz atradu sākumcena ap 200 lati. Kaut kādā īpašā brīdī atkorķējot uzreiz apstulbu no dīvainās smaržas-smakas, skābi salda! Garša bija neciešami skāba, sausa un salda vienlaicīgi! 2 glāzes sanāca, pārējo nācās liet ārā jo bija pilns ar tādu kā zapti iekšā… Dzēru 60 gadus noturētu viskiju, garša šausmīga, pirmais malks ok bet pēcgarša rūgta un šausmīgi svilinoša! Ja lietot vīnu, tad tādu veikalā nopērkamu pa 10 eiro, kaut gan cilvēki no kā dabūju to it kā labo vīnu teica, vīnam no 2 latu līdz 20 latu robežās neesot nekādas atšķirības…

    #309486
    RicoPico
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā