kUbuntu vs PC-BSD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas kUbuntu vs PC-BSD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146003
    Sid
    Participant

    Beidzot kāds ir salīdzinājis šīs abas OS. Lasām šeit: https://blogs.ittoolbox.com/unix/bsd/archives/kubuntu-vs-pcbsd-18431

    #170359
    samurajs
    Participant

    Jūs varat kauties par bubuntu vai “sarkano velniņu” priekšrocībām un trūkumiem, bet man patīk stabilas vērtības – tāpēc palikšu pie Debian. Vismaz ar šo nevis es esmu atkarīgs no OS, bet jamējā atkarīga no manis:)

    #170360
    Sid
    Participant

    Em.. FreeBSD arī ir stabila manta, ne velti tas ir “rock solid”. 😉

    #170361
    LiquiDesktop
    Participant

    Lai cik tu nebuutu par Debian, bet nav man eerta sisteema…Kadaa zinjaaa?Vienmeer ir probleemas ar network un packages…

    Pus dienu chakareeties lai aizietu tiikls?Hmm tas man neder.Tajaa pashaa laikaa es izveelos Slackware ar ko nav probleemu un paku uzlikt ir tik vienkarshi un eerti. Protams ir dalja ko es kompileeju un probleemas tas nesagaadaa… Protams tas ir katram individuaali, bet Debians vai bubuntais var likt ar vienaadiibas ziimi.

    Slackware vairaak var saliidzinaat ar FreeBSD jo tas ir izstraadaats liidziigi kaa FreeBSD… Un kur vienaa rakstaa tu mineeji ka prieksh Debian veelaak iznaak pakas, tad prieksh Slackware kaa oopiisha veel veelaak ir gatavas pakas. Tas taa…

    Un otrs nebuutu praatiigi saliidzinaat BSD saimes sisteemu bubuntu… BSD darbojas savaadaak, nekaa Linux… Protams es nedomaaju vizuaalajaa zinjaa bet gan darbiibas zinjaa… Kaut vai tas buutu ja saliidzinaatu FreeBSD ar Mandriva… Ja no Linux tad ar Linux piemeeram Slackware vs Gentoo… Taadaa lidziibaa vajag…

    #170362
    samurajs
    Participant

    LiquiDesktop: tev ar network probas Debianam un ar pakām? Man nostrādā DHCP un pats piekonektējas, tāpat dara arī visas citas distras- instalētas un Live CD veidā. Arī pakas nāk kā bitītes. kaut kas tev ar neta provaideri nav ritīgi…

    #170363
    Rix
    Participant

    Kur tad Slaks ir līdzīgs BSD? Nejauc gadījumā Slaku ar Gentoo?

    Vispār dumji ir salīdzināt PCBSD 1.4 versiju kas vēl ir beta ar Linux pasaules Windowsu – Ubuntu, Pirmais ir piekompilēts uz i686 ar defaukto KDE, mazu, ņipru forumu, otrais Gnoma vide utt.

    #170364
    nitro
    Participant

    Lai vai kaa, bet reaali taa visa OS izveele ir gaumes lieta..nav kruto OS un tizlo OS..to kaada buus OS vai kaads buus PC nosaka lietotaajs..

    #170365
    LiquiDesktop
    Participant

    Rix wrote:

    Kur tad Slaks ir līdzīgs BSD? Nejauc gadījumā Slaku ar Gentoo?

    Vispār dumji ir salīdzināt PCBSD 1.4 versiju kas vēl ir beta ar Linux pasaules Windowsu – Ubuntu, Pirmais ir piekompilēts uz i686 ar defaukto KDE, mazu, ņipru forumu, otrais Gnoma vide utt.


    Slackware ir taisiits vairaak uz FreeBSD pusi, un darbiibas zinjaa speeciigi pietuvinaats FreeBSD…

    #170366
    azazul
    Participant

    Tiešām ja salīdina bsd ar linux , tad vienīgie līdzvērtīgie ir freebsd un gentoo. Ja pareizi atminos, tad gentoo izveidoja viens no freebsd develiem.

    Samurais: kāda jēga bija no taviem komentāriem ? Te runa nav par Debian. Nomierinies.

    Rix: tu vispār defaulto KDE esi redzējis? Bez tam RTFA. Runa ir par kUbuntu un pcBSD, kas, lai gan atšķirīgi savos pamatos, cenšas piedāvāt lietotājam vienu un to pašu galaproduktu.

    __________

    Uzliku mājeniekiem pcBSD 1.4rc . Viss notika gandrīz bez aizķeršanas (defaultie fonti interfeisam neatbalstīja daļu LV simbolu … labots iekš šodienas snapshot’iem).

    Īpaši piedūra fakts, ka instalējo OpenOffice pbi man piedāvāja uzreiz ustādīt arī LV fiškas un fakts, ka uzstādot nederīgu draiveri iekš xorg.conf, automātiski notiek fallback uz vesa un parādās dialogs ar draivera/izšķirtspējas/krāsu izvēli.

    #170367
    usins
    Participant

    Nu jā, noliek jau matīgi to ubunto, jeb kubunto :), bet nu tam jau ar ir minimālie instal cd, ka pārējono neta novelk un uzliek :), nav stunda jāvelk no neta.:) vajadzēja kādu windowsfanātu pielikt pie testēšanas.:D… protamssamērā labu ekspertu, kurš spēj novērtēt OS

    #170368
    shady
    Participant

    Kādēļ windows fanātam būtu jātestē kāds linux/bsd?

    #170369
    Ķēms
    Participant

    Tādēļ, lai beigās rastos kaut cik sakarīgs viedoklis, kuru varētu uztvert ne-datorspeciālisti, un kurā būtu tiešām vērts ieklausīties?!(nerunāju par “linux ssuuukaa, haahaahaa”, bet gan kur cilvēks tiešām salīdzina divas lietas)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā