Kur ir jūtams atbilžu trūkums?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kur ir jūtams atbilžu trūkums?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146121
    deivs001
    Participant

    Tātad lai iet no jauna.

    Kuras jūsuprāt ir tās svēras, kur pietrūkst sakarīgu forumu? Un kuras nozares ir pārpildītas?

    #171534
    shady
    Participant

    Manuprāt, galvenā problēma ir cilvēku piesaiste.

    Tas prasa laiku, atjautību (it īpaši, ja vēlies ar kādu konkurēt, ja konkurentu nav, tad problēma ir daudz vienkāršāka). pacietību un zinošus cilvēku resursus, kas spēs sākumā to visu pavilkt, kamēr uzradīsies pārējie.

    Kā jau iepriekš teica, tad trūkst specifisko tehnikas portālu, elektronikas utt.

    Tāpēc parasti veido IT tipa portālu un apakšā pamet pa reizei arī šādu rakstu, jo to vismaz novērtēs.

    {ceru, ka samurajs drīzumā ko uzšaus arī pa elektroniku}

    Hms..neesmu interesējies, bet vai mums ir sakarīgs sporta portāls? Kaut kā neesmu arī manījis.

    Filozofija, ezotērika mums ir => jaunu veidot nebūtu prāta darbs, jo tā jau maz cilvēku pa šīm lietām interesējas.

    Š iem portāliem ieteiktu paķert klāt UFO un etc neizskaidrojamās lietas gan Latvijā, gan pasaulē, kur būtu zinātnieku rakstu, cilvēku intervijas etc.. {škiet, ka tas nav – būs jāpasērčo vēlreiz pa šīm lapām}.

    hms..jauniešiem portāli arī šķiet, ka ir -> kaut kadi “sīrupa” tipi.

    Sadzīves notikumi, aktuālais, etc => delfu komentāri utt..

    #171535
    samurajs
    Participant

    Laikam jau runājām, ka par sadzīves tehniku galīgi nav nekā. A par mājokļa iekārtošanu, eiroremontiem ir kaut kas? Bet nu tās ļoti grūtas tēmas.

    Par sportu bija eSports.lv, futbols.lv u.c.

    #171536
    osh
    Participant

    Par šņabi, šķiet, nav neviens normāls forums.

    #171537
    aega
    Participant

    par shnabi jau nevaig, visi jau tikuntaa visu zin 😀

    #171538
    preddetor
    Participant

    Par šņabi tiešām nav… Bet derētu…

    #171539
    Foxsk8
    Participant

    Esmu par sadzīves tehniku. Tā gandrīz ir jebkura cilvēka mājoklī. Būtu jauki palasīt info latviešu valodā, kā piem salabot televizora pulti, un vēl šo to. Piem kādus ledusskapjus, veļas masīnas izvēlēties, kādas ir atsauksmes, ieteikumi, etc.

    #171540
    usins
    Participant

    aega wrote:

    par shnabi jau nevaig, visi jau tikuntaa visu zin 😀


    nepiekritīšu, bet nu tam nav vajadzīgs forums, bet gan kompānija ar kuru testēt 😀

    drī notepadā būs apraksti par šņabi 😀 jox

    #171541
    samurajs
    Participant

    usins wrote:


    drīz notepadā būs apraksti par šņabi 😀 jox

    Kāpēc joks? Samurajs nejokos…

    #171542
    shady
    Participant

    Vispār jau samurajam jau bija:D

    Bija tak raksts par telefona operatora piesaisti ar šņabi…heh.

    #171543
    samurajs
    Participant

    Mēs tak varam parunāties, kurš alkohols visveselīgākais aknām, kas tā tāda – krutka, kā pareizi izdzīt ļurļaku caur trubām utml. interesantas lietas!

    #171544
    preddetor
    Participant

    Par dziisjanu caur trubaam es daudz varu pastaastiit! 😉 Un vai tiesjaam domaajat, ka forums par snjabi nebuutu apmekleets un populaars?

    #171545
    deivs001
    Participant

    Pirmo mēnesi līdz visi iemācītos dzīt kandžu mājas apstākļos būtu populārs 😀

    #171546
    preddetor
    Participant

    Jaa… Par to neiedomaajos! :rofl:

    #171547
    samurajs
    Participant

    Nu ko, prātvēderi… postējiet iekšā tēmas par dzīšanu caur trubām etc.:D Te daudziem būs ko komentēt!

    #171548
    preddetor
    Participant

    Stāstīt visu, ko zinu par kandžas dzīšanu? Man vectēvs agrāk dzina! 😀

    #171549
    deivs001
    Participant

    preddetor wrote:

    Stāstīt visu, ko zinu par kandžas dzīšanu? Man vectēvs agrāk dzina! 😀


    Man tuvāki radi – tēvs! 🙂

    #171550
    quizzical
    Participant

    nu pirms dzīšanas kandžā vajag iemest ozola mizu, tad sanāk tāda forsh masatonga bruunganaa kraasaa un labi iet iekshaa! 😀

    veel garshu vienkarshākā veidā var uzlabot, ja dedzinātu cukuru un maizi piejauc klāt, arī sanak pa pirmo! 😀

    #171552
    preddetor
    Participant

    Par ozola mizu jau zinaaju, bet par piededzinaato cukuru un maizi bija jaunums. Buus jaapameegjina! 😀

    #171553
    samurajs
    Participant

    Nu pavisam aptrakuši… būs man laiks – prezentēšu jums D.Mendeļejeva Pareizā šņabja likumu! Periodiskā sistēma ir štrunts pret šito… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā