Kuriozs: vai Tu ņem mobilo līdz uz tualeti?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kuriozs: vai Tu ņem mobilo līdz uz tualeti?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148686
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_toilette_1.jpg[/imgl]Nav ko smieties – 42% amerikāņu uz tualeti ņem līdz savus telefonus un runā tur – tā atklājusi statistikas kompānija iGR, aptaujājot 1000 ASV iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 65 gadiem. Vēl vairāk – tikpat liels procents labprāt sūta SMS-reportāžas “live-no-poda”.

    Vēl lielāks procents – 72 runā pa telefonu kafejnīcā vai restorānā ēšanas laikā. Š eit gan vairāk grēko “daiļais dzimums”, vīriešus šāds process aizrauj mazāk.

    Vēl atmiņā laiki, kad ASV lielu popularitāti ieguva tualetes papīra ruļļi ar uzdrukātiem romāniem vai komiksiem turpinājumos. Bet neko darīt, ir 21. gadsimts, un mobilās tehnoloģijas stabili izkonkurējušas drukāto presi…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_toiletteelephant_1.jpg[/img]

    Avots

    #197925
    tox3
    Participant

    es ņemu, bet nerunāju

    #197926
    ob1
    Participant

    Baigi labi tur teksti raisās…

    😀

    #197927
    ehex
    Participant

    Es pa reizei uzrauju telefonā kādu spēli kamēr sēžu uz poda, bet runāt gan nerunāju! 😀

    #197928
    Colonel
    Participant

    WTF? psc omfg!

    #197929
    Jusis
    Participant

    Š itais vecs joks. Tipa ja tev atnāk sms, un tu mēģini atzvanīt bet viņš neceļ, značit sēž uz poda.

    #197930
    YeaX
    Participant

    es ar kad sēžu uz poda spēlēju kādu spēlīti..

    #197931
    Aldis
    Participant

    besiigi kad esi dushaa un tev kaads zvana.. 😀 😀

    #197932
    Evers
    Participant

    tox3 wrote:

    es ņemu, bet nerunāju

    Same here … 😀

    #197933
    rihardsss
    Participant

    Telefons visu laiku kabatā stāv. Bet sēžot uz poda es parasti pīpēju. 😀

    #197934
    QueenZ
    Participant

    Luuk par ko raksta Notepad.lv IT Zinu portaals 😀 😀 😀

    man vnk visu laiku vins kabataa

    #197935
    barkley128
    Participant

    Arī ņemu līdzi toaletē.

    Parasti uzlieku tādu spēlīti Sudoku, uz vislielāko grūtības pakāpi, vot kad ieraugu to mīklu, tad vienā acumirklī process ir paveikts.

    #197936
    rATRIJS
    Participant

    Man gandrīz vienmēr ir līdzi uz tualeti telefons 😛 (97% gadījumu) vai nu spēlēju kādu spēlīti vai internetā kko paskatos vai arī mētājas kabatā.

    Ir bijuši gadījumi, kad ar portatīvo eju tualetē 😀 mājās gan tikai 🙂

    Bet tāds gadījums, ka es uz poda tikai sēdētu, manuprāt, ir šausmīgi rets, jo pats process man patīk un mēdzu tur pavadīt salīdzinoši ilgu laiku tādēļ patīk kaut ko paraleli arī citu darīt 🙂 labi domājas, jo kluss salīdzinoši 🙂

    #197937
    Foxsk8
    Participant

    Ir gadījies, ka truba podā iekrīt 😀 Nevis parastā, bet lauku “atejā” 😀 Par laimi, ka ne manējā. 🙂

    #197938
    dzhonsons
    Participant

    Telefonu ņemu līdzi. Bet parasti nerunāju. Lielākoties vai nu pipēju, vai rauju kādu geimu 😀

    #197939
    Mr.Death
    Participant

    Vai es ņemu? Es savējo vakar aizmirsu tualetē un gandrīz nokavēju autobusu :D:D:D

    #197940
    Jaunzems
    Participant

    Vienu reizi sēdēju uz poda, K750i aizzmugures kabatā. Cēlos augšā – flops! – man izgāzās.

    #197941
    Umbro
    Participant

    to rihardsss: Tad skaidrs ,kur tā bilde uzņemta… 😀

    #197942
    bekhemins
    Participant

    man ar ir gadiijies kaa amerikaaniem 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā