Kurš ir Tavs mīļākais desktopa pārlūks šobrīd?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kurš ir Tavs mīļākais desktopa pārlūks šobrīd?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162616
    samurajs
    Participant

    Skaidrs, ka ideāls interneta pārlūks vēl joprojām nav radīts. Katram ir savi plusi un mīnusi. Š oreiz noskaidrosim, ko iecienījuši Notepad lasītāji. Zemāk ir oficiālā Googles statistika par faktu no kāda pārlūka Notepad apmeklēts. Cik nu pie intensīvas reklāmbloķēšanas šī informācija var būt precīza…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_npstat_2.jpg[/img]

    #328257
    romajo
    Participant

    Vispār ff, bet telefonā chroms.

    #328258
    kaamis
    Participant

    Jau vairāk kā 10 gadus opera tīri aiz pieraduma, bet nav pretenziju pret chrome un firefox.

    #328259
    m_janis
    Participant

    FF, Opera ir periodiski pamēģināts pamēģināts, neiepatikās, Chrome – nu nē, nekādus Googles spyware man nevajag.

    #328260
    Athlons
    Participant

    Vivaldi…

    #328261
    jonjs
    Participant

    FF patīk. Kāpēc? Patīk un viss.

    #328262
    shadow118
    Participant

    Opera. Š obrīd mēģinu arī Vivaldi, bet pagaidām vēl līdz galam nepārliecina

    #328263
    osy
    Participant

    wtf ir “desktopa pārlūks”? 😀

    #328264
    Nelabojams
    Participant

    No telefona neapmeklēju; nemīlu acu izmežģīšanu, blenžot mikroskopiskos ekrāniņos. Pāris reizēs, kad tas tomēr ir noticis – IE. No desktopa – FF. Kā rakstīja Jonjs – patīk un viss.

    #328265
    darklight
    Participant

    Chrome datorā, chrome telefonā, chrome tosterī 🙂 Ērti, ātri, funkcionāli. Gūgļa spiegošana mani galīgi neuztrauc, kamēr tas nekā neapgrūtina manu dzīvi.

    #328266
    grisha
    Participant

    chromium

    #328267
    NPK
    Participant

    Arī Chromium

    #328268
    Barons
    Participant

    Chrome

    #328269
    shady
    Participant

    Arī Chrome (linux versija). FF jau ar nav ne vainas, bet man Chrome tomēr labāk iepatikās, kā arī man nav vajadzības pēc n-tajiem plginiem…. Opera no laika gala jau ir izraisījusi nepatiku. Mēģināju palietot vairākas reizes, bet neiepatikās.

    #328270
    oyo
    Participant

    chrome. Gadus atpakaļ bija mīļš ff dēļ pluginiem, bet vienā brīdī kļuva palēns un rījīgs. Ar chromi vienkārši patīk ka sinhronizējās grāmatzīmes uz visiem devaisiem zem google acc.

    #328271
    GuntOn
    Participant

    Bērnībā lietoju IE, jo pa lielam nekā cita nebija un Netscape neiepatikās. Pēc tam lietoju Phoenix līdz tas pārtapa par FF un beidzu to lietot tikai kaut kādā 2013. gadā, jo piebesīja, ka no Flash drazas tas mūžīgi crashoja. Tagad izmantoju Chrome un pa retam Operu dēļ “haļavnā” VPN, kas ļauj skatīties vienu šovu ko esmu abonējis, bet pieejams tikai no ASV un Kanādas IP apgabaliem.

    #328272
    fufcix
    Participant

    FF, patīk NoScript

    Telefonā Dolphin Browser Mini, svars 1MB

    #328273
    nakhobear
    Participant

    hroms 😉 😉

    #328274
    msh
    Participant

    Hrompera. Pirms kāda laika kādu gadu sanāca lietot FF, jo kaut kas sistēmai notika ka mēģinot ar hromperu atvērt kādu lapu, iestājās BSOD un bija slinkums pārinstalēt – tagad ir pārinstalēts un atkal var lietot hromperu, jo FF jau nav īsts pārlūks…

    #328275
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Klau, uzliksi uz sava datora arī manu trojānīti? Apsolu, ka arī nekādā veidā tavu dzīvi viņš neapgrūtinās. Es tikai varēšu redzēt tavu apmeklēto lapu vēsturi, zināt visu ko raksti adreses joslā, kā arī brīvi instalēt jebko, ko vien sagribēšu caur neatslēdzamu auto update sistēmu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā