LCD vs plazma

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV LCD vs plazma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146545
    deivs001
    Participant

    Kādi ir šo TV plusi un mīnusi.

    Gribas iegādāt jaunu uz vasaras pusi. Kārojas arī Full HD, bet pagaidām liekas dārgs prieks.

    #175685
    samurajs
    Participant

    Abi rāda labi. Sakarā ar tehnoloģijām un ražošanas izmaksām tikai sevišķi lieli ekrāni šobrīd ir plazmas. Normālam cilvēkam vajadzīgie izmēri (līdz 42″ jeb 106 cm ieskaitot) gandrīz visi ir tikai LCD.

    Nu Full HD cenas nemaz tik astronomiskas vairs nav, piem. https://www.xnet.lv/index.php?zoomid=65699, tām ir tendence strauji kristies.

    #175686
    deivs001
    Participant

    Redzkur 37” plazma.

    Jāskatās līdz jūnijam – augustam, kas ar cenām notiksies. Bet pirms tam ir jāizdomā ko un pa cik.

    p.s.

    Jājautā kurš dzīvo pie LCD/plazmas TV un kādus modeļus.

    #175687
    samurajs
    Participant

    Retumis jau kāds sastopams vēl:) Bet tendence ir tāda, kā rakstīju. Varu ieteikt kādu no SAMSUNG. Nav dārgi (jo nav jāmaksā par firmas zīmolu) un ir labi.

    Konkrētus modeļus ieteikt nav vērts, mainās mērkaķa ātrumā… uz vasaru jau būs jauni.

    #175688
    deivs001
    Participant

    Tam ticu, ka mainās straujāk par strauju.

    Pret Samsung nekas personisks nav :D, varētu pat ņemt.

    Ejam tālāk:

    Kā ar raksturlielumiem? Skata leņķis būtu pie kājas, jo galvenais, lai pats redzu un no citas istabas 179 grādu leņķi nečolēšu :D.

    #175689
    Sid
    Participant

    Samsungam nav jāmaksā par zīmolu??? Tas tak ir tāds brends, ka vai nu. :hmz:

    #175690
    samurajs
    Participant

    Sid wrote:

    Samsungam nav jāmaksā par zīmolu??? Tas tak ir tāds brends, ka vai nu. :hmz:

    Ja arī ir, tad ļoti maz salīdzinājumā ar Sony, Philips utml. un nav sliktāka prece.

    #175691
    shady
    Participant

    Man tāds jautājums – ko tu uz tā “full HD” TV taisies skatīties?

    Filmas no PC? No ētera/kabeļtelevīzijas/satelīta???

    #175692
    deivs001
    Participant

    Full hd doma izmantot spēļu konsuļi dzināšanai, kā ari skatīt filmas no PC.

    Cik sapratu HD ready un full hd divas dažādas lietas.

    #175693
    samurajs
    Participant

    Š itādu Full HD izšķirtspēju kā 1920×1080 tagad pat no DVD9 diska nedabūsi. Bet nekas – nāk iekšā BluRay, tad tā būs parasta lieta.

    #175694
    deivs001
    Participant

    Ir jau tada lieta, ka Full HD filmas var no pc skatit. Jā, un taisnība, ka drīz BluRay bus pašsaprotama lieta.

    #175695
    shady
    Participant
    #175696
    afigel
    Participant

    samurajs esi redzeejis samsung kraasas? pilniiga kaka, perebors.

    es par philips

    #175697
    deivs001
    Participant

    afigel: Vari ieteikt konkrētu modeli? Ar HD ready, vismaz kādas 26″.

    #175698
    afigel
    Participant

    konkreetu modeli neieteikshu.

    bet: skaties lai aiz ekraana izmeera ir PFL – jaunaa paaudze.

    aiz PFL – jo lielaaks cipars, jo augstaaka liimenja tv attieciigi vairaak papildus fiichas.

    D – dvb-t tjuneris.

    iesaku njemt ar pixel plus 2 hd

    ja 32 tad ar ambilight – ljoti efektiigi.

    bet vispaar ir taa – izdomaa kaadas fiichas gribi, un tad chaapo uz veikalu,saliidiznaat bildi. kas patiks un cena buus ok, to jem ciet.

    #175699
    samurajs
    Participant

    afigel wrote:

    samurajs esi redzeejis samsung kraasas? pilniiga kaka, perebors.

    es par philips

    Jā, esmu redzējis, nav nekāda vaina. Ja tu spried pēc “Shop mode”, kādā Samsungi nonāk veikalā – tur tiešām ir perebors ar krāsām. Mājās var perfekti noregulēt un bilde ir teicama. Kas prot – var ielīst System settingos un pieslīpēt arī tur (lāmēm sirsnīgi neieteicu, var sajāt aparātu).

    #175700
    Jonis
    Participant

    Loģiski,ka Samsung (nekādus Sony jap-crapus). un LCD. :devil:

    #175701
    Sid
    Participant

    Joni, korejiešu uzņēmums by default ar kaut ko ir dikti labāks par japošku??? Esmu gan Samsung atbalstītājs, bet nu kamon, ar ko viens atšķiras no otra? -_-

    #175702
    danka
    Participant

    Pašam mājās ir viens 42″ plazminieks no LG, ja pērc plazmu iesaku tikai un vienīgi LG.

    Tad vel ir viens 26″ Vestel lcd un 32″ Sony Bravia lcb. Pat sany protams nav komentu,

    darbībā ataisno brendu, vestels ar rādā ļoti labi

    #175703
    afigel
    Participant

    nu ja tjuuneet, skjuuneet, pisties liidz nemanjai kameer piedzen kraasas, atnaak mazais braaljadeels un visu izregulee. 😀

    esmu reguleejis un groziijis – nu nepatiik man.

    bet nu kaa jau agraak esmu teicis – tyas katram ir dzilji individuaali – kaada bilde patiik.

    vnk jaaiet un jaaskataas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā