Ledus, ledus pingvīns jē jē, man tagad jāiet

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Ledus, ledus pingvīns jē jē, man tagad jāiet

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149126
    Anonīms
    Neaktīvs

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aPkTuqlyQKo[/youtube]

    Š ito skatoties nogāzos no krēsla. Debīli, bet smieklīgi. 😀

    #204405
    drunk_lizard
    Participant

    tiesji taa, domaats taisni tik attiistiitai publikai kaa tu.

    #204406
    Crow
    Participant

    LētaisDžonijs vs d_l, Round 2 :ding: 😀

    #204407
    Anonīms
    Neaktīvs

    drunk_lizard wrote:

    tiesji taa, domaats taisni tik attiistiitai publikai kaa tu.

    Skatoties to video nodomāju ka viņi ir tavā līmenī, jo man tie pingvīni izskatījās pēc tevis, drošvien ka tu biji viens no viņiem. Bet īstenībā man strīdēties negribas, tikai nemēģini mani nokaitināt.

    #204408
    WerNeo
    Participant

    LētaisDžonijs. Nezinu jūsu sarunas ar Drunk_Lizard iepriekš, bet nedomāju, ka viņa teksts būtu aizskarošs. Man Tavā vecumā arī patika tāda veida dziesmiņas. Un? Kāpēc jāsteidzas būt visgudram un viskrutam? Tavs sākums lapā bija ļoti pozitīvs! Nedomāju, ka Tev jāstrīdās ar Drunk_Lizard! Iedomājies, ka Tu satiec viņa vecuma cilvēku uz ielas un runā tā, kā Tu tagad runā. Nerunātu taču tā? 🙂 Cieni! Un Tevi cienīs, arī mazu būdamu.

    #204409
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo wrote:

    LētaisDžonijs. Nezinu jūsu sarunas ar Drunk_Lizard iepriekš, bet nedomāju, ka viņa teksts būtu aizskarošs. Man Tavā vecumā arī patika tāda veida dziesmiņas. Un? Kāpēc jāsteidzas būt visgudram un viskrutam? Tavs sākums lapā bija ļoti pozitīvs! Nedomāju, ka Tev jāstrīdās ar Drunk_Lizard! Iedomājies, ka Tu satiec viņa vecuma cilvēku uz ielas un runā tā, kā Tu tagad runā. Nerunātu taču tā? 🙂 Cieni! Un Tevi cienīs, arī mazu būdamu.

    Labi, vairs nestrīdēšos. Tā satikšanās uz ielas tiešām lika apdomāties, jo nekad dzīvē tā neteiktu.

    #204410
    drunk_lizard
    Participant

    tu atbilsti savam vecumam ar taadiem tekstiem, mhhh

    drosji vien nokaitinaats tu esi briesmiigs, vai ne? dauzi kaajas pret zemi, splauj monitoraa un sit pret galvu klaviatuuru?

    IISTENIIBAA tev sen ir laiks guleet!

    ps. gandriiz visos normaalos forumos pie regjistraacijas ir punksts par 13 gadu vecumu? nez, sjite taada nav? bet vajadzeetu…

    savaadaak beerni meegjina teelot lielos onkuljus, bet sanaak tikai sjmuces :>

    #204411
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neēsmu nokaitināts, pat nemaz. Un kapēc sūti mani gulēt? Tagad ar draugiem sarakstos skaipā, un nekādu lielo onkuli netēloju. Padomā loģiski, kāds man no tā labums?

    #204412
    Mr.Death
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gi8LJt-8zqg[/youtube]

    d_l, labaak neriskee vinju nokaitinaat :> veel piedziis tiesaa no tevis kompensaaciju, par to ka mazajam cjuvaakam sagandeeji nervus, deelj kaa cieta vinja vecaaku pirktaa aparatuura 😀

    vispaar jaa, normaalos aarzemju forumos, jauno cilveeku regjistreesjanai IR nepieciesjama vecaaku atljauja, so…

    par teemu runaajot, tad jau labaak paskatos KennyRoger jackass sjovu, tas ir daudz sakariigaaks :>

    #204413
    samurajs
    Participant

    Heh…. ko te ārdāmies? 2 normāli godmaņpingvīni uzdarbojas, nu un? Dziesmu gan nepareizi sauc: pareizi būtu “Lēts, Lēts pingvīns!”

    … nu lab, man tagad jāiet! 😀

    #204414
    Mr.Death
    Participant

    ko var njemties ar sviestu? :>

    aizejam labaak visi peec saldeejuma!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Y8TVzyqiLw4[/youtube]

    #204415
    Evers
    Participant

    tas vāciešu ir iestudēts

    Mr. Death , šis vēl labāks 😀 , bet ar ļoti ticami ka iestudēts

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc[/youtube]

    #204416
    wayne
    Participant

    debīls video,man sejā neparādījās pat debīls smīns ..

    #204417
    Mr.Death
    Participant

    noskataas labaak to video, ko sjeit ieposteeju peedeejo :>

    #204418
    ehex
    Participant

    wayne wrote:

    debīls video,man sejā neparādījās pat debīls smīns ..

    +1 (pa to pirmo, bet pārējie bija ok)

    #204419
    rajah
    Participant

    tas rodžers ir debīls ar tupiem jokiem, nemaz nepasmējos

    nemaz nesmējos arī par pārējiem.

    #204420
    daGrevis
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    Tā satikšanās uz ielas tiešām lika apdomāties, jo nekad dzīvē tā neteiktu.

    Es laikam esmu ļauns, bet tas mna likās trīs reiz smieklīgāk par visiem tiem video… 😀

    #204421
    Mr.Death
    Participant

    rajah, aarstee savu humora izjuutu :> neatceros ne reizi, kad pie vinja jokiem nebuutu elpu zaudeejis no smiekliem nespeejot panjirgt 😀 tas vecis vnk nogalina. :> ja man vajag uzlabot gariigo, noskatoties jau vienu no vinja raidiijumiem, deva ir gandriiz letaala. nekad muuzjaa negribeetu iepiipeet zaali pirms vinja sjoviem – taa buutu pasjnaaviiba 😀

    #204422
    Wuu
    Participant

    Priekš vecākiem lietotājiem ,jauns realitātes šovs 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ByotN0M88eM[/youtube]

    #204423
    rajah
    Participant

    Mr.Death wrote:

    rajah, aarstee savu humora izjuutu …. nekad muuzjaa negribeetu iepiipeet zaali pirms vinja sjoviem – taa buutu pasjnaaviiba 😀


    ej ārstē savu atkarību no zāles labāk.

    šķaidīšanās ar sīrupiem jau ir tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik vecs un tizls joks, ka smieklus spiezdams nevaru izspiest.

    esmu redzējis viņa sado mazo jokus jau agrāk, kad viņam ceļus dauzīja ar beisbolleni – smieklīgi? varbūt kādam kas pārpīpējies tas ir smieklīgi, bet tiem kas pīpē to drazu jau viss tad ir smieklīgs, kaut pirkstu parādi. esmu jau tādus redzējis agrāk

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā