Lenovo 100S instalēšana?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Lenovo 100S instalēšana?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #334885
    albertinos
    Participant

    3Dklucis wrote:


    albertinos wrote:


    Vai tad tam kompim parasto sata ssd nevar ielikt? Noperc pa 30 eur 240gb ssd un nepipelējies


    Nē šis tik plāns ka uztaisīts ka tikai M2 var ielikt un vakar jau kā pie melnās piektdiena pa 19 eiro paņēm M2 SSD

    Tomeer tevi piekjeeru, kaa taa tev bruute, ja jau pa sav naudu ssd perc

    #334886
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    3Dklucis wrote:


    albertinos wrote:


    Vai tad tam kompim parasto sata ssd nevar ielikt? Noperc pa 30 eur 240gb ssd un nepipelējies


    Nē šis tik plāns ka uztaisīts ka tikai M2 var ielikt un vakar jau kā pie melnās piektdiena pa 19 eiro paņēm M2 SSD

    Tomeer tevi piekjeeru, kaa taa tev bruute, ja jau pa sav naudu ssd perc


    Nekas pa savu naudu nav pirkts,es tik pasūtīj -pakaļ kadies tad ar jamaksā,nejau man vaig !

    Jā tas suka logs izlec ar to tris taustiņkombinācij…… Tikai visu izdarot nekas nenotiek….Tad jau ja flešku uzkope uz to šudaino atminu -vaidzēj jau bõtoties no viņa paša…..nexuja nekas nenotiek!Pizdū gaidīs to SSD un tad redzēs ko tad sukens teiks!

    #334887
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Tak aizmirsti par Windows uz tā mēsla! Pat ja izdosies uzlikt, tāpat nekas tur normāli neies. Kāds vieglais Linux piešķirs tam krāmam vismaz kaut kādu funkcionalitāti.


    Nu tur tā ir,no paša pirkuma brīža pēc mēnes sakarās un visādas vainasa-Pirmais kad ieraudzīj ka šim RAM 2GB.,bet OS 64bit….! :grinning:

    Nē nē sagaidīs to M2 un tad redzēs ! Jo kā pagaidām visi vareanti izmeiģināti ,nu nekas !

    Jeb nav saparātis no kuras vietas jabooto ja fleška tika uzkopēta uz pašas 32GB atminas…. Vispār xuiņā tas nav normāli kad šādi japipelējas gar kautkādu 32GB.iebūvēto atmiņu…..

    Un linux-tā šmara ka ieraudzīs – beigās mani vēl tiesā iesūdzes ka sabendejis vinai dator uzlicis kautkadu kreiso windu 👿

    #334888
    m_janis
    Participant

    Nu un kas rakstīts tava pirmā posta bildē esošajā pēdējā teikumā? BIOSā konkrētā diska kontrolieris ir ieslēgts ?

    Tas lapsis jau tiek ražots ar 64bit W10 – un nav nekāda problēma likt W10 arī uz mazāk kā 4GB RAM – ir pietiekami daudz jauno softu, kas uz 32 bit nav uzliekami.

    #334889
    3Dklucis
    Participant

    m_janis wrote:


    Nu un kas rakstīts tava pirmā posta bildē esošajā pēdējā teikumā? BIOSā konkrētā diska kontrolieris ir ieslēgts ?

    Tas lapsis jau tiek ražots ar 64bit W10 – un nav nekāda problēma likt W10 arī uz mazāk kā 4GB RAM – ir pietiekami daudz jauno softu, kas uz 32 bit nav uzliekami.


    Labi pa to varētu piekrist 86bit. windows….!

    Nu vellns ,tad izskaidro ,kontrolieris BIOSa?

    Man prāt tur vis ir ieslēgts…..Tad parādi video ķipa kā ieslēdz BIOSa diska kontrolieri!?

    Sakumā bija tā ka pie boot nemaz nevarēj redzēt ne flesku ne disku no kā vispār bootot- itkā to visu uzčakarēju ,bet pie šīs vietas sapisies,nekad tā nav bijis !

    #334890
    3Dklucis
    Participant

    в БИОС в параметрах работы SATA устройств (т.е. жесткого диска) включен режим AHCI (или какие-либо режимы RAID, SCSI и IDE).[/color]

    Cik sapratu ja neviens no vareantiem nelīdz”jā ir iebūvētais disks” jalien kropļa mājas lapā un jaskatās kā šo piderasismu var piekurbulēt!

    #334891
    3Dklucis
    Participant

    1)Включить EFI-загрузку в UEFI (если она поддерживается).

    2)Загрузиться с установочного накопителя (флешки) и попробовать установку.

    Ko šis grib teikt ka flesku var palaist no UEFI!!!?

    #334892
    uldics
    Participant

    Par Fn es neko daudz neteikšu, tikai ka tiešām pie Betona skolā tev jāiet pirms kādai pa dzērumu kompi taisīt sasoli. Bet risinājuma meklējumos atgriežoties – kas tev tajā flešā ir? GPT vai MBR? FAT vai NTFS?

    #334893
    3Dklucis
    Participant

    Vakar saņēmu M.2 SSD -šodien iemaucu iekšā ,vis jau uzinstalēts! Tagat atjauninājās….

    – kas tev tajā flešā ir? GPT vai MBR? FAT vai NTFS?” Precīzāk fleshka ir NTFS jo ši WinSetupFromUSB_1-0- programīnā pati automātiski sagatavo flesku……

    Tas poxuj,uz visiem normāliem kompjiem ar manis sagatavoto flesku nav bijis nekādu problēmu kā tikai ja kāderiz sava cirvisma pēc kas BIOSa nepareizi!Bet šitāds kroplis man trāpijās pirmo reizi….!Vēl jo projām tas iebūvētais 32GB mēsls ir redzams pat saliku bildes uz viņa-A,bet palaižot “CrystalDiskInfo” neuzrād ka būtu tads 32GB SSD! Tik fiksē ko ieliku 120GB !

    Labi vien ir,īpašniecei prieks ka nu lielāka atmiņa un + atrāks!

    #334894
    uldics
    Participant

    Nu, redzi, ja būtu pamēģinājis FAT uz GPT, diezgan droši, ka būtu aizgājis bez izdevumiem. Tūļi tev tādi nenopietni, ka nerāda disku un nevar izvēlēties partīciju veidu.

    #334895
    3Dklucis
    Participant

    uldics wrote:


    Nu, redzi, ja būtu pamēģinājis FAT uz GPT, diezgan droši, ka būtu aizgājis bez izdevumiem. Tūļi tev tādi nenopietni, ka nerāda disku un nevar izvēlēties partīciju veidu.

    Nenopietni ir tas ka 32GB! Ja iebūvētais būtu bijis vismaz 64GB .tad būtu noziedojis jaunai fleshkai un ar meiģinājis….,bet turpmāk liks aiz auss!

    Uz “CrystalDiskInfo” nepiefiksē to 32GB,bet tai pat laikā “CrystalDiskMark test” ir pieejams,testējot (read 150 mb.)(write 90 mb.) nabadzīgs HDD! A ko ielika tam 540 uz 500..+ klāt 120GB!

    Izdevumi,tas poxuj 20 eiro.un nejau man tie izdevumi,man ienākumi !

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā