Liepājas ISP izvērš cenu karu pret Lattelecom

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Liepājas ISP izvērš cenu karu pret Lattelecom

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160209
    samurajs
    Participant

    Lattelecom optiskā interneta “uzvaras gājiens” pa Latvijas dzīvokļiem licis sarosīties pārējiem pakalpojuma sniedzējiem, un uzsākt cenu karu. Š obrīd patiešām svaru kausi nosvērušies mazo provaideru pusē, ņemot arī vērā, ka tie piedāvā statiskās IP adreses, kamēr Lattelecom tikai dinamiskās.

    Kabeļtelevīzijas lauciņā Lattelecom joprojām ir ārpus konkurences, jo citiem interaktīvās televīzijas vienkārši nav.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_il_1.jpg[/img]

    #311924
    zi007
    Participant

    Parastam lietotājam tāda statiskā ip adrese nav vajadzīga… Man ir draugi Lattelecom un tur ir arī visādas akcijas… Reāli sanāk, ka šeit minētā ir standartcena… Ja kādi jautājumi, tad rakstiet priv. Savukārt, ja paskatītos int + tv kopā, tad tur vispār es nesaprotu, kāda būtu motivācija turēties pie vietējā operatora! Un kā raksti, tad Interaktīvā TV piedāvā unikālas iespējas…

    #311925
    samurajs
    Participant

    Kas attiecas uz kabeļTV, tagad lētā pakete (~40 progr.) kopā ar 100 Mbit/s maksā:

    OstKom – 16,90 €

    Elektrons-K – 16,36 €

    Lattelecom – 23,90 €

    Visas cenas bez akcijām!

    Kaut arī Lattelecom interaktīvā TV funkcionāli daudz pārāka par parasto, tomēr tur tāpat kā ar statisko IP: visi pie TV 24/7 nesēd 🙂

    #311926
    Crow
    Participant

    Un tie ātrumi līdz simtam un pāri arī faktiski ir, jebšu kad pie trubas piesēžas vakaros viss rajons, tad sākas godīgas lietošanas noteikumi?

    #311927
    Nata
    Participant

    Pirmkārt – arī Lattelecomam ir par papildus maksu pieejama statiskā IP adrese. Otrkārt, ja klients lieto internetu un nav pārtraukuma, ka modēms ir izslēgts 2 nedēļas no vietas, tad dinamiskā IP adrese nemaz nemainās. Treškārt minētās interneta cenas tiešām ir tikai standarta cenas no mājas lapas, gan tikai interenets, gan internets kopā ar interaktīvo TV ir pieejams par lētāk nekā mazajiem provaideriem pie attiecīgām akcijām! Ja interese ir rakstiet privāti.

    #311928
    samurajs
    Participant

    Es lietoju Emilia 100 Mbit un reāli vienmēr ir ~90 Mbit down un 50 up. No “pīķa” stundām nav atkarīgs.

    #311929
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ja gribas blenzt deģenerātisko TV tad Lattelecom ir pareizā izvēle!

    Es arī apsveru ņemt kādu no vietējiem provaideriem. Š…emot vērā ka Kernel (Emīlija=Tēlija) drīz bankrotēs, droši vien ka Elektronu.

    Lattelecom visādus trikus fantazē. Paņēmu 50Mbps, jo neizprotu kāda skuja pēc man mājās vajadzētu vairāk, te pēc pāris mēnešiem, Lattelecom izdomā ka tāda ātruma vairs nau, un tagad ir 100, un paceļ cenu.

    Es to neprasiju.

    #311930
    Andron MacBeton
    Participant

    Iespējams tapēc ka tu esi tuvu Vītolu ielai. Viss atkarīgs no rajona.

    Kādreiz zināju daļu no optikas kartes, nu bik ir piemirsies, jo neinteresē.

    #311931
    usins
    Participant

    Lattelecom. Lietoju, apmierināts. Sarunāju sev 150 optiku un pamata TV paku ar vairāk nekā vajag par 18 eur mēnesī. Ideāls ātrums, kad izdala uz wifi klientiem un stacionāro datoru. Nekas nebremzē. Statiskā IP nav vajadzīga, jo rūteris izrubīts tiek tad, kad nav mājās uz pāris dienām un vētras laikā. Mājās neko nehostēju, lai statisko ip visu laiku vajadzētu. Vietējie kantori nesaista, kaut vai tāpēc, ka Ostkom LV neprot, Kernel iet uz grunti un Elektrons bija un izbija.

    #311932
    samurajs
    Participant

    Apciemoju šorīt Emilia/Kernel džekus: nekāds bankrots tur nav. Plaukti gan tukši, jo viņi vairs dzelžus netirgos – vienalga neviens nepērk.

    #311933
    zi007
    Participant

    Lattelecomam tāds ātrums nemaz nav – ir 100, 250 un 400. Kā arī vip -1000

    Ä€trums ir atkarīgs no ierīcēm, kādas spraud iekšā modēmā… Lētajiem rūteriem ir 100Mb porti…

    Man gan ir bijis, ka reālais ātrums ir būtiski lielāks par teorētisko maksimālo…

    #311934
    usins
    Participant

    Kuru daļu no teksta sarunāju nesaprati?

    Man ir nestandarta ātrums un nestandarta cena 🙂

    Nebija vajadzība pēc 300 un 100 man nedaudz pietrūka. Tā kā ir pazīšanās nedaudz augstāk par parasto tehniķi un telefona operatoru, tad sanāca sarunāt nestandarta ātrumu,

    P.S.- vēl pāris kantoriem ir tā pamainīti ātrumi, pēc lūguma, kurus neatradīsi nevienā piedāvājumā, bet bisu var sarunāt 🙂

    #311935
    zi007
    Participant

    Sveiks, usins!

    Lieliem uzņēmumiem ir standartizēti pakalpojumi un ja Tev reālais ātrums ir būtiski lielāks nekā pakalpojuma aprakstā ir minēts, tad šķiet, ka tas tā Lattelecomam ir, jo man tieši tāpat sanāk… – uzmērīju savu 250Mb un man sanāca ap 380Mb, kaut bija vienošanās par 250Mb.

    Savukārt, ja Tu gribi teikt, ka ar kādu esi ko sarunājis, tad pastāv iespēja, ka viņš par sarunu ar Tevi aizmirsa jau pēc 5min, jo zināja, ka Lattelecom pakalpojumi mēdz būt pat labāki nekā ir rakstīts pakalpojuma aprakstā…

    #311936
    spoon
    Participant

    Var jau to ambiciozi nosaukt par “cenu karu” pret Lattelecom, var arī kā izmisuma soli, lai uzturētu sevi pie dzīvības…kā uz to skatās…

    #311937
    msh
    Participant

    Interesanti, pa kuru laiku ostkoms pacēlis ātrumu no 100 Mbps uz 125 Mbps… 😀 Es pieslēdzu vasarā, tad vēl skaitījās 100 Mbps.

    #311938
    samurajs
    Participant

    Kaut kad nesen acīmredzot. 125-250-400 – tāda viņiem tagad optika.

    https://ostkom.lv/index.php?page=opticheskij-internet-2

    #311939
    msh
    Participant

    Jau apskatījos. Nu šie dabūs savus bulku vāģus pārlīmēt 😀

    #311940
    usins
    Participant

    Nop, aizmirsis nav 🙂 Ir vienošanās un tā ir spēkā uz diviem gadiem.

    Vienkārši tā nu sagadījās, ka esmu pāris lielu klientu tehniskā kontaktpersona.

    #311941
    zi007
    Participant

    Nekā īpaša… Parasts piedāvājums… Starpība starp 100 un 125 izzūd, ja pieslēdz wifi rūteri… bet Lattelecom Interaktīvā TV gan ir unikāla, kuru konkurenti nevar nokopēt…

    #311942
    Peteris Skabarga
    Participant

    Beidzoties manam 2 gadu līgumam ar Lattelecom, šie man automātiski par manu 250 optiku un interaktīvo tv ar standarta paku sāka piestādīt rēķinu par 29 eur mēnesī, pasakot ka iešu prom pie konkurentiem, uzreiz to pašu 250 mbit optiku ar standarta paku un visām tematiskajām par brīvu uz pus gadu iedeva par 18 eur mēnesī.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā