Liepājas ISP izvērš cenu karu pret Lattelecom

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Liepājas ISP izvērš cenu karu pret Lattelecom

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #311943
    Nelabojams
    Participant

    Parastam lietotājam toč nevajag. Bet, ja abonē šādas tādas datubāzes, tad abonements daudzos gadījumos ir piesiets pie IP.

    Cits gadījums: kāda no adresēm ir kaukur blacklistē kā inficēta/spamojoša. Un reizēm tu vari izstiepties, mēģinot nosūtīt vienkāršu e-pastu…

    #311944
    SWC
    Participant

    nav tādā 150Mbps, neskaties ka uz TP-link ir rakstits 150 tas nav ātrums pa kadu maksā. Individuālu konfigu optikai neviens netais privāt personai .

    #311945
    Foxsk8
    Participant

    Ko man teikt? Man par internetu tikai vien caur Triateli jāmaksā par diviem pieslēgumiem 59 eiro mēnesī, kur saņēmu reāli 10mbitus uz leju, 3-4 uz augšu. Tā kā citas opcijas man lauku rajonā nav, atliek vien sēdēt. Vienīgais labums, ka rūteris, ir ar akumulātoru, kas bieži vien noder, atšķirībā no LMT4G standarta rūterīša.

    #311946
    zi007
    Participant

    LMT standarta rūterī ieiet baterija, tikai to vajag pašam meklēt, darbā ir modeļa nosaukums. Parcik LMT katru dienu liek pa vienam 4G raidītājam, tad pārklājums ļoti strauji uzlabojas. Ja atsūtīsi man privāti pilsētu/novadu un mājas nosaukumu, tad apskatīšos konkrēti darba kartē to zonu. Manam tēvam LMT 4G iet 2x ātrāk par Triatel iepriekš. LMT 4G pirmās 2 nedēļas būtu bez maksas. Pēc tam beztermiņa līgums. Meistara vizīte bez maksas. Antena, ja vajadzīga, tad manā piedāvājumā arī ir bez maksas.:)

    #311947
    Foxsk8
    Participant

    Ar LMT jau sakontaktējos, kaimiņi aktīvi lieto. Jāgaida man ir līdz februārim, lai varētu no Triatel tikt vaļā. Varbūt arī vajadzēs pamainīties no bites uz LMT, jo šobrīd sanāk diezgan padārgi internets + sakari, pie LMT sanāca izdevīgāk par 30 eiro lētāk, plus jauns telefons un pieslēgums + 2 4G pieslēgumi, kopā ap 70 eiro, šobrīd 100. Kā kas darbojās, ir jau iztestēts.

    Iepriecināja tas, ka ja vajadzēs āra anteni, LMT to iedošot pa velti 🙂

    #311948
    Naasdegunis
    Participant

    Es gan Rīgā, Purvciemā sēžu uz LTC 8Mbit DSL. Tas tik tā, ka 5min no pilsētas centra. 🙂 Nekas labāks nav pieejams.

    #311949
    zi007
    Participant

    Dzirdēju, ka caur dsl, centrāļu tuvumā, būs pieejami lielāki ātrumi, bet ne visur uzreiz…

    #311950
    Foxsk8
    Participant

    Tā, beidzot paņēmu to 4G. Esmu pārsteigts. Laukos, bez āra antenas, ar 3 zoniņām, ir no 30 – 40 Mbit uz leju, 4 up. Esmu apmierināts, pieņemot to, ka vēl piekabinot divas ārējās antenas varētu dabot tuvu optikas rezultātam.

    #311951
    iKey
    Participant

    Laukos (Aizkraukles pagasts) arī, telefons kalpo kā modems. LMT 4G. vidēji 50-60 Mbps uz leju, uz augšu 15-20 Mbps. Bet fakts ir tāds, ka lielajai daļai LMT torņiem pienāk 1 Gbps optikas kabelis, un teorētiski pilnu trubu var nodrošināt līdz 10 klientiem

    #311952
    zi007
    Participant

    Pilsētā gan LMT 4G ātrums man bija būtiski mazāks.

    #311953
    BERILS
    Participant

    varbūt mēs esam kolēģi, bet varbūt, tikai konkurenti! 😀

    Un jā, antenu arī stādam par velti, vienīgais ka daudzi klienti sadomājas ka šī ir “maza istabas antena” , bet nekā, tā ir jumta antena [9-10m vada garums, koaks.]

    #311954
    BERILS
    Participant

    vienā vari uzskūvēt “uztverošo antenu-kreisā puse, no pakaļas” , bet otrā, raidošo… divas nesanāks. Tad SINR rādijumi nojūgtos prātā, ja būtu divas 😀

    #311955
    BERILS
    Participant

    blšt.

    Kā klientu loks uzrastos lielāks ap noteikto torni, tā visi 50-60mbiti nokristos ap 20-30 ar IM3.[atkarībā no pakalpojuma tarifa]

    mans rekords 102mbiti[bezlimita simkarte]. Tukums.

    Bet laukos šis variants ir zelts, bez vadiem, hoķ mežā.

    Ja kādam ir interese uzzināt precīzāk torņa atrašanās vietu, lai rūtaino noliktu pareizajā mājas pusē, PM.

    Varu arī atvest/piedāvāt testa simkarti 30dej[call/sms/4g internets-frej]pēctam vienkārši viņa beidz strādāt, PM.

    #311956
    aiskrīmsendvičš
    Participant

    Saulkrastos (centrā) parasti ātrums ir ap 60 un 70 mbitiem parasti darbadienu vakaros ir 35 un 45 mbit.Kāds nezin kā var uzzināt t tuvāko 4g torini ,kas padod signālu?

    #311957
    zi007
    Participant

    Piezvani uz LMT, viņiem ir karte, kurā var redzēt tādu info. Es tagad esmu aizgājis atpakaļ uz Lattelecom

    #311958
    zi007
    Participant

    Interesanti, kāpēc šī maznozīmīgā ziņa ir tik ļoti izcelta? Ja paskatās, kas notiek Liepājā un citās pilsētās, tad Lattelecom neatlaidīgi gūst uzvaras, jo klientiem ir svarīgāka kvalitāte un iespējas. Manā pilsētâ jau 90% izmanto Lattelecom pakalpojumus. Ja arī Tu gribi būt savā pilsētā starp tiem 90%, tad labāk sazinies ar mani šomēnes, jo ir pieejami ļoti labi akcijas piedāvājumi.

    #311959
    kaamis
    Participant

    Jau vairākus gadus lietoju Kernel tagadējo Emilia un nekādas vainas. Reizēm pēc negaisa nav bijis īslaicīgi nets, bet džeki visu ātri ir salabojuši.

    #311960
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad tik pagaidi šo vasaru 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā