Linux ws windovs

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Linux ws windovs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158467
    Anonīms
    Neaktīvs

    Esmu linux lietotājs ar visai nelielu stāžu,1,5 gadi uz centos un 1 gadu uz xubuntu.Sakarā ar to ka draugiem un arī draugu draugiem instalēju un laboju windovsus ( līdz šim gan tikai7) ,uzinstalēju sev windovs8 un mani pārņēma patiešām nevis viegls bet riktīgs šoks.Vai tiešām cilvēki par kautko tādu maksā naudu ,šī bakstīšanās pa stūriem un nepārtrauktā epasta pieprasīšanna pie programu instalācijas nav cilvēka cienīga nodarbošanās.Ir jābūt ārkārtīgi lielam fanātam lai kautko tādu uzskatītu par normālu..Visi mani draugi ,kuri piesēžas pie mana ubunta saka ka kruta sistēma tikai paši nevar saņemties uzlikt.Tātad jautājums vai man vienam liekas ka open source uzņem apgriezienus vai viņš tā patiešām ir.

    #299148
    garaisezis
    Participant

    vajag trešo atbildes variantu – Mac os X

    #299149
    Anonīms
    Neaktīvs

    Trešo nekad nesmu čamdījis,tāpēc neko nezinu par to.

    #299150
    Crow
    Participant

    Uzinstalē sev sakarīgu gramatikas un interpunkcijas pārbaudes rīku, pirms kaut ko vēl murgo forumā.

    #299151
    aoma
    Participant

    Ja šitā ir aptauja, tad mans taksis ir tīģeris. Sargiet savus datorus no šādiem “labotājiem”.

    #299152
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man arī kaut kā sāk likties, ka ms ar w8 ir iebraucis reālās auzās un pat versija 8.1 to neizlabo… Linux mūs pieradina pie pavisam jaunas dzīves, kad nav vairs jādomā par draiveriem… Un xubuntu arī man ir starp favorītiem… Tikko gan uz cita sava datora uzliku Linux Mint 15 xfce… Dzīve reāli ir pierādījusi, ka šie linuxi ar xfce grafisko interfeisu ir vispatīkamākie un tajā pat laikā, labi strādā… Daudziem citiem linuxiem ir problēmas ar to, ka vizuāli neizskatās pietiekami zolīdi, nevar uzlikt, lai automātiski ielogojas un ir pat tādi, kas vispār negrib normāli uzinstalēties… Reāli pārsteidz, ka Linux Mint izstrādātāji atteicās no Debian versijas ar xfce interfeisu…

    #299153
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tu savu taksi vari saukt kaut vai par Mariju,ja tas tevi uzbudina.Un savu grabažu sargā pats.

    #299154
    aoma
    Participant

    Mēdz teikt, ka Linux iemācot domāt… Būs izrunāts.

    #299155
    zi007
    Participant

    Tevi ir pagrūti saprast šajā agrajā rīta stundā… Es seriālus par Marijām neskatos un par takšiem ne tik, tāpēc man ir grūti Tevi saprast… Vai Tu vienmēr brauc augumā, ja kāds atbild uz Tavu jautājumu ar savu subjektīvo viedokli?

    #299156
    usins
    Participant

    Mani pagaidām tracina tas, ka jebkurai MS programmati tagad vajag live kontu. Es, piemēram nevēlos instalēt Office un obligāti piereģistrēties, lai tikai dabūtu savu exe failu. Darbā tas ļoti traucē, ka obligāti jāpiesaista live konts klientam, jo 99% tādu nav un nevajag…

    Par Linux. ubuntu iet sviestā ar katru relīzi. Arī Gnome3 liek bakstīties pa stūriem, arī KDE liek bakstītes pa stūriem, arī OS X liek bakstīties pa stūriem… tā ir modes lieta.

    #299157
    ruukjis
    Participant

    Nevajag – gan Win8, gan Office 2013 strādā bez Live kontiem, tā piesaistīšana ir opcionāla.

    #299158
    shadow118
    Participant

    Novelc start menu (StartIsBack / Start8 / Start Menu 8 vai jebkuru citu) un varēsi aizmirst par bakstīšanos pa stūriem un lietot kā jebkuru citu windu

    #299159
    Andron MacBeton
    Participant

    Problēma ir Linux developeru iedomībā. Tie perdeļi ir saslējuši degunus gaisā un Linux Desktop environment attīstība ir apstājusies. Mēgināju paziņot par mūžvecu un bez bugzillas reproducējamu gļuku ar file-roller iekš Lubuntu/LXDE. Mani izbanoja no IRC kanāla.

    Problēma ir ar lietojumprogrammām. Tiem, kas lieto Word un Excel profesionāli – nau laika reportēt OpenOfficam kas pa problēmām. Diemžēl gan Libre gan Openoffice ir neiznēsatu dauņu kodēts sūds. Headerus un Footerus vispār tikai iekš menu iekļāvuši, funkcionalitāte nekāda.

    Tos debīlos briļļainos lutaušus ir ar pātagu jādzen, savādāk tie maukasbērni neko labu neprot uzkodēt.

    #299160
    jurgenz
    Participant

    Arī es šitos reizēm nesaprotu. Tādi speci, ka tiešām. Un vispār, te &!@^# šitie speci ir taču pilnīgi mudagi, kas savas “labot spējas” iemācījušies uz vienas kastes, nejēdz attīstīt smadzeni un iemācīties jaunas sistēmas, OS utt utjp. Viss jaunais ir tizls un pretīgs.

    Personīgi man, šis viss liekas pat ērtāk. Tākā man ir w8 un wp8, tad esmu pat vairāk kā apmierināts ar visu. Bakstīšanās pa stūriem super ērta, ja sajēdz kā to lietot. Nevienu aplikāciju un dajebko maucot iekšā, autorizāciju neprasa – tobiš, mācies konfigurēt.

    kaut ko atvērt +1 vai 2 peles klikšķi vairāk, nekā xp/vista/7 – OH MY GOD!!!!! pasaules gals, maucam uz linux, tur viss tiek ērti un vienkārši apt-get [options] [-o config=string] [-c=cfgfile] command [pkg] un viss!!!! Iesaku visiem saviem draugiem, kas ar datoru ir uz jūs, lai pie katras sīkākās problēmas, es pat īsā sms nevarētu izstāstīt, kā sataisīt, būtu jābrauc ciemos un jākāš nauda par servisu!!!!!!!!

    #299161
    aldisniv
    Participant

    Nu vispār vajag abas sistēmas,gan win gan linux.Man uz datora ir win7 un linux mint.Kad palieku dusmīgs uz win iztrādātājiem par viņu tupumu pārslēdzos uz linux mint.Parasti ar kādu stundu pietiek lai saprastu ka labāka par win nekā nav un nebūs.Tas linux datoriem ir tas pats kas ābolis starp telefoniem,itkā baigi kruta tikai nekam īsti neder.

    #299162
    Eudoxus
    Participant

    Jau kādus gadus 10 uzņem apgriezienus, bet tirgus daļa paliek konstanti neliela.

    Bet ja runā par W8, tad nekad daudz tur kopš W7 nav mainījies, izņemot, protams, flīzes, kuras uz desktop faktiski netiek izmantotas (ja nu vienīgi lai palaistu kādu programmu no sākuma ekrāna vai kā start pogas alternatīvu). Viss pārējais darbojas tieši tāpat, tikai ātrāk. Flīzes ir domātas ierīcēm ar skārienjūtīgu ekrānu, kur tas makes sense.

    #299163
    Eudoxus
    Participant

    Man savukārt tas liekas ērti – beidzot var normāli tikt klāt visiem dokumentiem no jebkuras vietas un ierīces, kas bekgraundā tiek sinhronizēti ar skydrive.

    #299164
    usins
    Participant

    Novelc OEM instalāciju jaunajam office, kuram kastītē nāk līdzi tikai key karte. Vēlsu veiksmi to izdarīt no oficiālās mājaslapas bez reģistrēšanās…

    #299165
    grisha
    Participant

    Geimeri var kaifot par bling bling windows. Reiz sastapos ar win8, apveemos.

    Nu jau, gadus desmit lietoju Linux, nesuudzos. Agraak Suse, bet liidz ar 10 versiju, taa aizgaaja sviestaa. Tagad seezhu uz Debian.

    #299166
    Eudoxus
    Participant

    Es ieteiktu gastroenterologa konsultāciju.

    Neredzu īsti par ko īpaši cepties W8 sakarā. Stabila un ātri strādājoša sistēma. Ir kaut kādas personīgas preferences vai īpašas vajadzības var lietot ko citu, tas ir gaumes jautājums. Bet “apvēmos” ir slikts arguments.

    Es, piemēram, esmu visnotaļ apmierināts. Flīzes uz desktop gan ir diezgan nederīgas un ar start menu bija nedaudz ērtāk. Bet sistēma griežas krietni ātrāk par W7 un ir visnotaļ stabila. Līdz šim (lietoju kopš rudens) neesmu pieredzējis nevienu freeze. Vienīgā reize, ka redzēju zilo logu bija tad, kad mēģināju uzinstalēt Conntectify. Tas arī viss.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā