Linux ws windovs

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Linux ws windovs

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #299187
    Aldis
    Participant

    Man patīk XP, bet dēļ dzelžu progresa es ir spiests aizmigrēt uz Windows 7, kas tiešām ir var teikt tik pat ērts un strādājams variants kā XP. 🙂 Ja pareizi visu sakonfigurē tad var teikt 1:1..

    Win8 ir cits stāsts, ja kaste vai lapsis būtu tikai interneta browsēšanai un dokumentu skricelēšanai, tad ok.. der.. bet nopietnākas lietas darot ar daudziem logiem, daudzām aplikācijām jūt start pogas trūkumu, un pa stūriem visādu čakaru izvietojumam…

    Linux, man stabili nav neviens nostrādājis ilgāk pa mēnesi.. divas skaņu kartes nesaprot, ķēpa ar draiveriem, un specifisku programmatūru.

    #299188
    Viestartss
    Participant

    Mans personīgais viedoklis: parasta lietotāja līmenī – viennozīmīgi JÄ€.

    Protams, kā jau te minēja, ir daudzas programmas, kurām nav alternatīvu uz vienas, vai otras OS, bet tos es uzskatu par speciāliem gadījumiem. Pārsvarā jau tie viedokļi ir, ka Linux nepiedāvā kaut kādu specifisku risinājumu. Man bija otrādi – es Linuxu sāku lietot tāpēc, ka man vajadzēja real-time OS (windulim līdz tam kā līdz Mēnesim), galu galā iepatikās man visa tā lieta. Bet visa cēlonis bija tas, ka uz windas nebija (un joprojām nav) vispār nekādu variantu, bet tas tāds speciāls gadījums.

    #299189
    Eudoxus
    Participant

    Par to, ka linux varētu kļūt konkurents logiem es lasīju jau vismaz 5 gadus atpakaļ. Kas par šiem 5 gadiem mainījies – nekas (ja runā par proporcionālu lietotāju skaitu abām platformām). Un es arī neredzu neviena iemesla, lai kaut kas mainītos. Patiesībā Win pozīcijas ir vēl labākas par tām, kādas bija pirms 5 gadiem. Tad mazmīkstie bija dabūja uzklausīt lērumu pārmetumu par Vistu, kas arī lika daudziem skatīties linux virzienā. Tagad Vistas vairs sen nav. Par W7 sūdzas reti kurš, par W8 arī nav iemesla sūdzēties, jo ja lieto Desktop, tad nekāda lielā atšķirība no W7 nav (W8 ir ātrāks W7 ar ribbon), bet touch screen gadījumā tas ir tas, kas vajadzīgs.

    Personīgā plāksnē – redzu, ka tevi daudz kas besī. Ko lai te saka – jo sliktāk tev. Es, piemēram, nevaru iedomāties, kam būtu jānotiek, lai mani besītu kaut viena no tevis minētajām lietām. Get a life, kā mēdz teikt šādos gadījumos.

    #299190
    Andron MacBeton
    Participant

    Uz kā neiet XP?

    #299191
    shadow118
    Participant

    Man ir Windows 8 ar uzliktu start menu, kad kāds piesēžas pie kompja, tad ir jāpasaka, ka tas ir Windows 8, citādi nemaz nepamana, tā kā lietošanas ziņā nav nekādas atšķirības.

    Un zilzil, “mani besī jau apziņa vien ka manā sistēmā ir kautkāds metro kurš man nav vajadzīgs.” Tač viņu ikdienā pat neredz, ja speciāli neuzslēdz, resursus ar viņš nerij, W8 tak iet ātrāk par W7, tā kā kur problēma?

    #299192
    system32
    Participant

    Problēma ir tajā, ka cilvēki nepalietojot kārtīgi W8, saka, ka Metro ir neerts un , ka tas traucē.

    W8 ir burtiski pie 100 dažādām Start Menu aplikācijām, ar vienu reģistra izmaiņu var Metro izvēlni vispār diseiblot.

    Katrā ziņā neredzu par ko viņu nolikt. Bet nolicēji jau laikam ir tie, kas nav to lietojuši.

    #299193
    shadow118
    Participant

    Nu tā braukāšana pa stūriem ir diezgan neērta (vismaz uz parastā kompja) un piemēram aizvērt kādu metro aplikāciju arī čakarīgi (nu, ja neizmanto Alt+F4), bet nu tikai dēļ tā Metro nolikt visu sistēmu arī kkā stulbi

    #299194
    system32
    Participant

    Aizvērt Metro aplikāciju ir ērtāk, kā parasto, paņem, novelc lejā, sekundes jautājums un nav jābīda uz X.

    Piemēram man ļoti patīk ,ja ir skaista vide, kurā es strādāju, nu nejau Bling, bling, kā te viens raksta, bet viss skaisti un Metro ir skaista, ja vēl izmanto 3rd aplikācijas lai nomainītu Metro fonu utt, tad jau vispār konča, un par ātrumu nestrīdēsimies 🙂

    Vienīgais, kas W8 nepatīk, ir Huiņvei modēmi. Uzreiz ir BSOD, bet to varēja mierīgi izlabot caur Device Manageri, bet tad nevarēja šārēt netu citiem, koks ar vienu galu.

    #299195
    jonjs
    Participant

    Kārtējā cepšanās sanākuse.

    Windows 8 nelietoju tāpēc, ka man ir nopirkts licencēts Windows 7 un kamdēļ man vajadzīgs tas Win8?

    Par manu ubuntu-veidīgo. Lietoju KDE tāpēc, ka nepatīk Unity un vai kāds no tiem ir labāks vai sliktāks apspriest pat nav vērts nepatīk un viss.

    Un nekāda cepiena 🙂

    #299196
    Nettwerk
    Participant

    Linux joprojaam ir pamatiigaa suudaa. Prieksh kam cilveekam, lai ko izdariitu, kaa pievienot printeri viss ir jaapaarveersh seksaa. Apple loti smuki un pareizi izdarija, izveidoja visu sarezhgjito par vienkarsu. Linuxa tev janjem un jaasekso. (Tas ir viena no situacijaam, bet taa var turpinaat uzskaitit). Kamer nekas nemainisies tur – tikmer linux paliks kam patik seksot nevis lietot. Nakamais normalas programmu alternatiivas nav vienmer pieejamas. Starp linux nav vienota pakotnu sistema, kas tas par seksu? Ieviesiet vienu vienotu un pi**t na**j visadas *.deb’ilo, *.rpm utt. Nakamais nav liidz galam 100% driveru atbalsts. Un pats pajebakj tizlakais, ka tev ir 1001 distro un katraa viss notiek savaadaak. Parejot no viena uz otru sekss ir 1000x vairaak garantets, nekaa 14 gadigam iedot saslegt tiiklaa mac ar pc. Basta Linux lietotaji varat netaisnoties, man po uz bubuntu galvam, debilo distraam utt.

    Lietoju sen atpakalj – Slackware. Bet peec tam paargaaju uz FreeBSD. Uz siim abaam sisteemaam kaadi 5 gadi kopaa noseedeeju. Vecums nenaak viens un man taa chakareshanas nav vajadziiga, ja to visu Windows gan Mac OS X paveic lietotajam draudzigaa veidaa.

    #299197
    jonjs
    Participant

    Tivim gan grūti gājis ar to Linux. Teikšu tā ja jaunāks tas Linux, jo mazāk problēmu. Labi es sāku 2009. tajā gadā un mani pārsteidza, ka viss strādā. MAN VIENKÄ€RŠ I PAVEICÄ€S, bet ne vienkārši arī laikam. Mazbiku Google tante, mazbiku domāšana un viss bija. Nav tik traki ar to LINUX. Mājās točna nē. Te lasīji, ka viens esot atteicies, no Linux jo mp3 un visu pārējo padarīšanu nebija spējīgs uzstādīt. Nu tā arī gadās, bet vispār jau tas ir 2 minūšu jautājums mūsdienās. Aj labi.

    Kā jau teicu man mājās Windows ir tikai tāpēc, ka nav jaunāko spēļu, visu pārējo Linux brālība jau sen ir aprakstījusi iekš to INTERNET :).

    Par printeriem paturpinot ļoti iespējams, ka man vienkārši paveicās, jo kā te ALDIS teica agrāk, tad ar ļoti vecu datoru, ar ļoti vecu skaņas karti arī man bija problēmas iekš Linux, jo nebija skaņas draivera šādai kartei un nebija tāpēc, ka tie ražotāji Linux neatbalstīja. Starp citu tā laikam bija viņu “gulbja dziesma” jo šāda ražotāja skaņas kartes es vairs neesmu manījis. Un pie vainas nav viņu necieņa pret Windows, Mac vai Linux pie vainas ir tas, ka viņu biznesam acīm redzot nepietika naudas, idejas vai kas tur vēl un viņu vairs nav tirgū. Tāda tā dzīve. No sevis pateikšu, ka BEZ JOKIEM, LINUX uzlikt mūsdienās uz datora, neķerot kreņķi par draveriem, laiku un visu pārējo aizņem kādas 30 minūtes. Windows 7 no nulles? Pats samērā nesen liku, Kas ir licis bez draiveru diska u.t.t. nemelojiet pasakiet kā ir!!!

    #299198
    Brutto
    Participant

    Viņš to uz aoma komentu attiecināja.

    #299199
    valters.vasilis
    Participant

    -bilde dzēsta-

    /shady/

    #299200
    Aldis
    Participant

    Tik pat labi uz mana viena no laptopiem, pagājušā gada modelis. Nav priekš XP draiveri..

    #299201
    aoma
    Participant

    Te kāds ir nojūdzies. Moderi, lūdzu, iztīriet topiku un pie vina arī to debīlo vasiļisu nobanojiet, visam ir savas robežas.

    #299202
    Andron MacBeton
    Participant

    JA?!

    Vai arī tu 1kārši nejēdz uzinstalēt?!

    DAVAI LAPTOPA MODELI !

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā