Luudzu paliidziet tikt skaidriibaa ar PHP UN MYSQL…

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Luudzu paliidziet tikt skaidriibaa ar PHP UN MYSQL…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145833
    remarco
    Participant

    taatad saape sekojosha. izdomaaju pamaaciities mysql un php.

    uzstaadiju uz sava datnja apachi serveriiti mysql un php. viss itkaa straadaa.

    caur php kaa pamaaciits shajaa tutoriaalii https://www.php-mysql-tutorial.com/connect-to-mysql-using-php.php

    censhos piekonekteeties mysql datubaazei bet nekas nenotiek 🙁

    vai kaads kas ir darbojies vai darbojas ar taadaam lietaam nevareetu man paskaidrot kur es kljuudos?

    varbut varat ieteikt uz kp pieveerst uzmaniibu…

    jo izpildod to skriptinju nekas nenotiek, meegjinaaju radiit jaunu db arii sekojot shim tutoriaalim – nekas nenotika un mysql jauna db neparaadijaas:(((

    domaaju ka php nemaz nepiesleedzas tam mysql 🙁 un kas tad te vareetu buut par problemu?????

    #168730
    Foxsk8
    Participant

    Nu tā jau ir funkcija. Itkā ja šeit esi savadījis visu pareizi

    Code:

    Tas ir localhost lai paliek

    kur ir dbuser =’root’ tur tev jāraksta datubāzes lietotāja vārds, tas ir kāds tev ir. Parasti jau defoaltā ir root. Tālāk datubāzes lietotāja paroli.

    Lab varbūt tur tu nekļūdies

    Bet šitam scriptam tācu nekādas jēgas nav, jo reāli tu pieslēdzies datubāzei, kurā nekā nav.

    Man šķiet, ka tu kļūdies pie settingiem. Tas ir pie tiem username un paroles.

    #168731
    remarco
    Participant

    nu tur jau arii jeegu nevajag, vajag tikt klaat tai db jo db ir viena tabula ko no mysql komandrindas esmu uztaisiji un izpildot taalaak soljus kas mineeti tai tutoriaali es netieku ne pie taas tabulas ne arii varu izveidot jaunu tabulu:(

    ar juzerneimu un paroli vissam jaabuut kaartiibaa jo ievadu pareizaas.

    paarbaudiju ieksh mysql tai db kas satur juuzeri, vieniigi tur vinjsh manu paroli ir nokodeejis jautraa simbolu virknee:(

    gribas darboties taalaak , bet ja netieku pie db tad tam visam zuud mazliet jeega:(((

    cik nu laiks ir tik meegjinu tikt galaa ar sho probleemu, bet nu jau saak rokas nolaisties jo cik tad var to tutoriaali caurskatiit…..

    🙁

    #168732
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt tutā kaut kur ir kļūda. Pameiģini citus tutus ar php/mysql. Jāuzmet acs uz to tutu visu.

    #168733
    Tvinky
    Participant

    php.net

    Nepaīdz? A kādu erroru izmet ?

    P.S Tu diezgan neprecīzi situāciju apraksti, nevar saprast vai tev kļūdu izmet vai arī, kas tur notiek 😉

    #168734
    Mr.Death
    Participant

    https://www.tizag.com – Zelta Lapa! Ielies Tev visu mutē par jebkādu web-programmēšanas valodu, serverprogrammām un to uzstādīšanu. :win: :party:

    #168735
    remarco
    Participant

    Tvinky wrote:

    php.net

    Nepaīdz? A kādu erroru izmet ?

    P.S Tu diezgan neprecīzi situāciju apraksti, nevar saprast vai tev kļūdu izmet vai arī, kas tur notiek 😉

    nu tur jau tas joks ka arii erroru neizmet – tad jau vismaz vareetu ko samekleet…

    ir taa ka meegjinot izveidot jaunu tabulu vai ko vel manaa brauzerii nenotiek nekas.

    pareizaak sakot balta lapa:(

    paarbaudot mysql no komandrindas arii izskataas ka nekas nav noticis. un paskatoties server statusu mysqlam nemainaas piesleegshanaas reizes, t.i. ja es biju 3 reiz no komandrindas sleedzies un tagad ceturto reizi piesleedzos tad ja pa vidu esmu meeginaajis no brauzera caur php nekas nav mainijies… uzraada tikai no komandrindas piesleegum reizes. var jau buut ka es nemaaku pastaastiit kas man iisti neiet, bet neesmu jau nekaads guruu:((( man liidz elementaarai saprashanai vel diezgan jaamaacas.

    varbuut tad jautaashu savaadaak. kaa lai paarbauda vai mysql ir pieinstaleets kaa serviss? kaa lai zin ka jams straadaa lai buutu php kur piesleegties. a varbuut kads configs php jaapamaina nu teiksim tur php jaaieskaidro ka ir taads mysql serviitis. taapat kaa bija apachi jaaskaidro ka ir taads php :)) varbuut te ir kaads funjkjiks????

    #168736
    remarco
    Participant

    Edgars wrote:

    https://www.tizag.com – Zelta Lapa! Ielies Tev visu mutē par jebkādu web-programmēšanas valodu, serverprogrammām un to uzstādīšanu. :win: :party:

    paldies par linku , bet arii shii lapele man jau favoriitos meetaajaas, bet nu ar angleni ir kaa ir un taapeec iipashi vinju neesmu skatijis- doma bija iziet vienu tutoriaali un tad jau skatiities ko citu, bet nu buus laikam jaaiemet pa celjam arii te acss:)

    paldies:)

    #168737
    Tvinky
    Participant

    Interesanti ko tu tur īsti esi uz sava PC uzlicis. Imho, ja liki kaut kādu salikto versiju php_mysql_perl_utt_in_one tad tur var būt noņemta kļūdu izvadīšana un līdz ar to tu neredzi kļūdu. Neatceros kā tur uz Windows bija, vajadzēja moduli ielikt, lai ar php var darboties ar mysql. Vārdu sakot konkrētāk, kas tev tur par http serveri, kāds mysql utt… Jebkurā gadījumā tev vajadzēja izmest kādu kļūdu vai arī pierakstīt, ka ir success…

    #168738
    remarco
    Participant

    Tvinky, nu brauzeris raada ka visu izdarijis bet neko neatteelo….

    mol vinjam vis kaartiibaa…

    zini ka nemaaxceeshu tev preciizi noskaitiit.

    iemet aci

    213.102.21.53/test.php

    tik tur par mysql nav laikam nekas pateikts:((((

    mysql sveicinoties raksta ka server versija 5.0.37-comunity-nt utt

    kaut kaa taa….

    #168739
    remarco
    Participant

    links darbosies vel 40 min:)))) un tad kaut kad vakaraa iesleegshu peec pieciem, ja mainiisies ip tad doshu jaunu 🙂

    ieskaties luudzu kas man tur vareetu buut par probleemu ja no taa ko vispaar var izziist…

    #168740
    remarco
    Participant

    a uz linux paariet vel neesmu pilniibaa gatavs tapeec eksperimenteeju win:(

    linux man arii staav virsuu bet no taa es netaa netieku no portatiivaa:(((( taa ka to es izmantoju pagaidaam retak un arii tur ne ko daudz nesaprotu. 🙁

    #168741
    deivs001
    Participant

    remarco wrote:

    a uz linux paariet vel neesmu pilniibaa gatavs tapeec eksperimenteeju win:(

    linux man arii staav virsuu bet no taa es netaa netieku no portatiivaa:(((( taa ka to es izmantoju pagaidaam retak un arii tur ne ko daudz nesaprotu. 🙁

    Nokonfigurē iestatījumus. Bet ja tev mainas IP tad man liekas, ka tavs provaiders ir Lattelecom. Un tas pats sameklēja savus interneta iestatījumus.

    #168742
    Tvinky
    Participant

    deivs001 wrote:

    remarco wrote:

    a uz linux paariet vel neesmu pilniibaa gatavs tapeec eksperimenteeju win:(

    linux man arii staav virsuu bet no taa es netaa netieku no portatiivaa:(((( taa ka to es izmantoju pagaidaam retak un arii tur ne ko daudz nesaprotu. 🙁

    Nokonfigurē iestatījumus. Bet ja tev mainas IP tad man liekas, ka tavs provaiders ir Lattelecom. Un tas pats sameklēja savus interneta iestatījumus.

    Tieši tā, tas pats sameklē. Nu vienīgais vēl nav zināms, kas viņam par distribūtu, varbūt kaut kas specefisks, ka neiet 🙂

    P.S Links negāja, laikam par vēlu. Uztaisi screen shot, ieliec šeit bilžu hostā un tad šeit? 🙂

    #168743
    remarco
    Participant

    Tvinky wrote:

    deivs001 wrote:

    remarco wrote:

    a uz linux paariet vel neesmu pilniibaa gatavs tapeec eksperimenteeju win:(

    linux man arii staav virsuu bet no taa es netaa netieku no portatiivaa:(((( taa ka to es izmantoju pagaidaam retak un arii tur ne ko daudz nesaprotu. 🙁

    Nokonfigurē iestatījumus. Bet ja tev mainas IP tad man liekas, ka tavs provaiders ir Lattelecom. Un tas pats sameklēja savus interneta iestatījumus.

    Tieši tā, tas pats sameklē. Nu vienīgais vēl nav zināms, kas viņam par distribūtu, varbūt kaut kas specefisks, ka neiet 🙂

    P.S Links negāja, laikam par vēlu. Uztaisi screen shot, ieliec šeit bilžu hostā un tad šeit? 🙂

    :))))) nee tas nav latelecoms vai kas tamliidziigs:)

    netieku no linux netaa jo netaa lienu no portatiivaa caur tele2 respektiivi tsa diivainais leenais nets caur huawei karti.

    reiz itkaa visu palaidu bet nevareeju atrast kur configaa ierakstiit isp vai kaut kadu tur adresi:(

    metu mieru un paliku pie win pagaidaam. buus vairaaak laiks mekleeshu velreiziespeej.

    screeni uz taadu etu bus ilga padariiishana , taa ka metu jauno ip.

    213.102.20.210/test.php

    #168744
    Foxsk8
    Participant

    Ja jau tev ta IP mainās. Varbūt uzmet no-ip softu. Tas tev to IP adresi automātiski pārveidos. Un ik reizi, kad tev IP nomainīsies, tad softs automātiski visu izdara un viss tev iet. Kādreiz pats lietoju. Parasti visie, kam adreses ir kautkas.sytes.net lieto NO-IP

    Vairāk info šeit.

    https://www.no-ip.com/

    #168745
    Tvinky
    Participant

    Iegāju, ieraudzīju tikai phpinfo();

    #168746
    remarco
    Participant

    nu taa beidzot piekjeeros ciitiigaak php.ini failinjam un nu redzu kljuudu zinjojumus:)

    man paraada shaadu 🙁

    Fatal error: Call to undefined function mysql_connect() in >:(wopendb.php on line 4

    diez ko tas noziimee?

    #168747
    usins
    Participant

    remarco wrote:

    nu taa beidzot piekjeeros ciitiigaak php.ini failinjam un nu redzu kljuudu zinjojumus:)

    man paraada shaadu 🙁

    Fatal error: Call to undefined function mysql_connect() in >:(wopendb.php on line 4

    diez ko tas noziimee?

    nu re- k’ļūdiņa vienā funkcija, kas saistīta ar norādīto failu- pārbaudi pieminēto failu! 🙂

    #168748
    remarco
    Participant

    hmmm vai tad shiis rindeles var nosaukt par undefined????

    $conn = mysql_connect($dbhost, $dbuser, $dbpass) or die (‘Error connecting to mysql’);

    mysql_selectdb($dbname);

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā