Maikls Dzeksons ir miris

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Maikls Dzeksons ir miris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148974
    grisha
    Participant

    Iisi un konkreeti, 50 gadu vecumaa, shodien, ar sirdstrieku, mira Maikls Dzeksons.

    https://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/8119993.stm

    #202099
    Jaunzems
    Participant

    ehex, cienot aizgājēju, nomaini avatāru!

    Un kā būš ar viņa koncerttūri?

    #202100
    Mr.Death
    Participant

    es gandrīz ķēru sirdstrieku, kad izlasīju to ko tu uzrakstīji. esmu šokā :/ tieši pāris dienas atpakaļ vēl pat vairākas reizes noklausījos viņa cover versiju dziesmai “Smooth Criminal”. nevarētu teikt, ka biju viņa fans, bet viņa dziesmas man tiešām patika 🙁 skumji. :>

    #202101
    Maris77
    Participant

    Žēl, mūziķis viņš bija izcils. 🙁

    #202102
    Wallaby
    Participant

    e.j. wrote:

    ehex, cienot aizgājēju, nomaini avatāru!

    Un kā būš ar viņa koncerttūri?


    A KÄ€ TU DOMÄ€?!

    Lai nesarūgtinātu pielūdzējus, koncerttūre netiks atcelta un Maikls Džeksons turpinās dziedāt…

    #202103
    Wuu
    Participant

    Wallaby iespārda 😀

    #202104
    dzhonsons
    Participant

    Wallaby wrote:

    e.j. wrote:

    ehex, cienot aizgājēju, nomaini avatāru!

    Un kā būš ar viņa koncerttūri?


    A KÄ€ TU DOMÄ€?!

    Lai nesarūgtinātu pielūdzējus, koncerttūre netiks atcelta un Maikls Džeksons turpinās dziedāt…


    Muah 😀 Paldies par jautru rītu 😀

    #202105
    samurajs
    Participant

    Mēs varam runāt par nelaiķi tā vai šitā, bet jāatzīst, ka kā popdziedātājs viņš tiešām bija unikāls, un ieies mūzikas vēsturē. Vieglas smiltis!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_michael_jackson_1.jpg[/img]

    #202106
    Wallaby
    Participant

    Neviens jau nekā slikta nesaka, dažās jomās viš bija malacīc.

    [img]https://image.take40.com/300×400/michael_jackson_thriller_vimage_mj_zombie_300x400.jpg[/img]

    Tas ir no klipa “Thriller”

    #202107
    grisha
    Participant

    Mjaa, shim manaa pusee bija ieplaanota koncerttuure. Bija pat doma pakustinaat pakalju uz kocha pusi.

    Mjaa, Robert, ja ikdienaa man ir PO ka Tu lamaajies, tad shinii briidii tavs komentaars un veel dazhi, ir galiigi tizli.

    VArbuut labaak, tiinji, kuri neko nezin par vinja muzikaalo karjeru, neko nekomenteejat. Patreiz nevienu neintresee cik reizes vinjsh ir veicis plastiskaas operaacijas… .

    PErsoniigi es, nedaudz paardziivoju notikusho, vienu izcilu muuzikji esam zaudeejushi. Kaa BBC izteicaas, vinjsh bija kaa Rolling Stons, tikai vienaa personaa.

    Taapeec, runaajam tikai labu vai kluseejam. Ja adminiem nav slinkums, luudzu, dzeesiet stulbos komentaarus.

    #202108
    Wallaby
    Participant

    Grisha, TU vari runāt tikai labu vai klusēt. Š eit ir publiska telpa un cilvēki drīkst izteikties, kā vēlas. Ne jau eņģelītis viņš bija, kaut arī mūziķis bija izcils. Nevajag savu šauro domāšanu uztiept arī citiem.

    #202109
    aoma
    Participant

    Kā mūziķis – visu cieņu, pats savulaik viņa albumus esmu pircis (tas gan bija lenšinieku laikā).

    Bet nu, par mirušajiem vai nu labu vai neko…

    #202110
    Evers
    Participant

    Tirpas pārskrēja šo izlasot 🙁 . Tiešām bija izcils mūziķis, vismaz viņa mūzika un vārds vēl ilgi dzīvos, kā nekā viņš bija leģenda.

    Tā viņa “nebūšana” ar bērniem ar manuprāt bija safabricēta – viņš vienkārši bija vēlīgs pret bērniem un vecāki atjēdzās ka var smuku piķi uztaisīt un lika teikt bērniem to kas nemaz nebij bijis.

    Visu cieņu viņam, tiešām žēl ka aizgāja, arī man patika vairākas viņa dziesmas, pat nessen gribēju iemācīties viņa slaveno moonwalking soli.

    #202111
    Anonīms
    Neaktīvs
    #202112
    rajah
    Participant

    Morpheus wrote:

    sen bija laiks


    moš tev ar laiks?

    vienīgais kas man nepatika ka viņš izbalinājās, IMHO, tumšāks būdams viņš pēc skata tomēr būtu bijis simpātiskāks.

    daudzas dziesmas viņam tiešām bija ļoti labas. tādas britās spiras nestāv klāt.

    #202113
    m_janis
    Participant

    Wallaby wrote:

    Grisha, TU vari runāt tikai labu vai klusēt. Š eit ir publiska telpa un cilvēki drīkst izteikties, kā vēlas. Ne jau eņģelītis viņš bija, kaut arī mūziķis bija izcils. Nevajag savu šauro domāšanu uztiept arī citiem.


    Puis, ja tev nav ne mazākās nojausmas par elementāru kultūru un uzvedību – lūdzu vismaz nedemonstrē to tik atklāti. Īpaši jau publiskā telpā – te nav miskaste, kā Delfu komentāros.

    #202114
    Evers
    Participant

    Dažiem kadriem te nezinu kas galvā darās. Morpheus pie nessenās ” armijas tēmas” kautko burkšķēja par cieņu, bet redzams pašam līdz sajēgai par cieņu ir tālu kā līdz saulei. Biju labākās domās par tevi. Radio DJ vienīgi no tevis sakarīgs 😀

    Morpheus wrote:

    lai iemacas citus cilvēkus cienīt pirms prasa lai ciena viņu pašu…. Pilnas ielas ar tizleņiem, ne tevu ne mati neciena, visus nah…

    #202115
    Wallaby
    Participant

    m_janis wrote:

    Puis, ja tev nav ne mazākās nojausmas par elementāru kultūru un uzvedību – lūdzu vismaz nedemonstrē to tik atklāti. Īpaši jau publiskā telpā – te nav miskaste, kā Delfu komentāros.


    Atļauj gan man zināt vairāk par kultūru un uzvedību. Es neesmu ne ar vārdu nevienu aizskāris. Bet aunu bars var iet tālu un ātru.

    Būtībā vispār nesaprotu frāzi “Par mirušiem labu vai neko”. Tas ko nozīmē – tātad par dzīvajiem un uz dzīvajiem var **rst virsū, slēpjoties aiz interneta nikiem cik vien tīk? Š ī frāze vēsturiski ir izveidota, lai saglabātu mieru, kad nekā laba nav ko teikt par nelaiķi. Neredzu nevienu iemeslu šai frāzei šajā gadījumā. A visādiem gudriem šablonu lietotājiem ieteiktu sākt domāt pašiem, varbūt kas labs sanāks.

    Un vispār, visi šitie gudrie klusinātāji ir totāli liekuļi – ne jūs kāds Maiklu pazināt, ne ko par viņu zinājāt, ne kādu interesēja viņa dzīve līdz šodienai. Bet lielie cieņas izrādītāji. Tajā pašā laikā – varu derēt – savu radinieku bērēs jau pēc stundas pēc ceremonijas esat jokojuši. Liekuļi, vienvārdsakot.

    #202116
    Evers
    Participant

    Piekrītu Wallaby par vēsturiskajām frāzēm un to ka jādomā pašiem.

    Ja man sevišķi nekremt ka kāds ir nomiris, tad es vienkārši neeju uz bērēm nevis aizeju un saku: “ai man vispār po*uj, ka viņš nomiris”. Pēc šī principa arī es esmu rīkojies. To ka kādam pilnīgi nospļauties par MJ nāvi es saprotu (katram savs viedoklis), vienīgi varbūt nevajadzētu ķēzīt tur kur citi saka labus vārdus par mirušo.

    #202117
    Mr.Death
    Participant

    vispār palasot ārzemju ziņas + paskatoties Youtube ievietotos video, kā arī mūsu pašu TVNETa komentārus, var redzēt, ka šodien kaut kas ir noticis (visur kur vien ir iespējams komentēt Fani un labvēļi sarakstījuši R.I.P.-us no visām pasaules malām). godīgi sakot vēljoprojām nespēju noticēt, ka jams tā pēkšņi izdomāja pārvākties uz aizsauliju :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Tēma ‘Maikls Dzeksons ir miris’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā