Maikls Dzeksons ir miris

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Maikls Dzeksons ir miris

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #202118
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu ko atkal sacēlās, nu nepatīk man ne viņa mūzika, ne viņa stils ne viņš pats kā personība, jo logiski padomājot lai sevi šita izdrāztu ir jabut mazliet nenormālam… Man ar viņu tadas pašas asociacijas ka ar jebkuru citu, ir ir , nav nav, visi mes cilveki… Nav viņš nekāds Elviss… aj po

    #202119
    Anonīms
    Neaktīvs

    Minuutes pirms Dzheksons mira: https://news.bnonews.com/fhv

    #202120
    jazzer
    Participant

    Pieļauju,ka šajā dienā miruši daudzi tiešām cienījami cilvēki,kuri bija galvas tiesu pārāki par Džeksonu gan morāli,gan tīri cilvēcīgi.

    Vienīgā atšķirība par nelaimi,vai laimi ir tā,ka šie labie cilvēki nebija tik pazīstami.

    Faniem līdz nejūtu,jo dažreiz viņu aktivitātes robežojas ar psihozi.Bet pašam Džeksonam tagad jau viss ir vienalga…

    #202121
    Evers
    Participant

    jazzer, ja nav ko labu teikt, tad klusē johaidī :mod: . Nevis izvem te kautkādu žulti par safabricētajām apsūdzībām utt. Džeksona mūzika bija viena no pirmajām ievērojamām rietumu popmūzikām kas nonāca aprobežotajā padomju Latvijā. Jeb tev jau po…tu klausies trulu šlāgeri ar nesakarīgu tekstu. Protams nebija prātīgi viņam iesākt tās operācijas kas viņu vizuāli tikai sliktāk padarīja, tīri normāls nigaboy bija pirms tam, bet nu tā bija viņa izvēle un tas nu nekādi nepadarīja viņa mūziku sliktāku.

    P.S šovakar par godu aizgājušajam iekš https://www.defjay.com Džeksona mūzikas vakars 🙂 , patīkamas bet skumjas tirpas paarnem klausoties

    #202122
    rihardsss
    Participant

    jazzer wrote:

    Pieļauju,ka šajā dienā miruši daudzi tiešām cienījami cilvēki,kuri bija galvas tiesu pārāki par Džeksonu gan morāli,gan tīri cilvēcīgi.

    Vienīgā atšķirība par nelaimi,vai laimi ir tā,ka šie labie cilvēki nebija tik pazīstami.

    Faniem līdz nejūtu,jo dažreiz viņu aktivitātes robežojas ar psihozi.Bet pašam Džeksonam tagad jau viss ir vienalga…

    Domāju, ka Džeksons bija pat ļoti cienījams cilvēks… Kā tad tu izproti “cienījams” ? Tas, ka viņš ir devis milzīgu ieguldījumu mūzikā nav cienījami? Un kā var zināt cik cilvēcīgs viņš bija? Tev viņš kkāds baigas čoms bija? Realitāti par to kāds viņš bija ārpus skatuves diez vai īpaši daudz cilvēki zina.

    #202123
    Sid
    Participant

    Quote:

    Tas, ka viņš ir devis milzīgu ieguldījumu mūzikā nav cienījami?

    +1

    Un ko tad Tu gribi, jazzer? Lai par katra ārsta/skolotāja/policista nāvi tagad runā visos masu mēdijos?

    #202124
    meteo19
    Participant

    Viņš vēl gribēja taisīt atgriežanās koncertu, bet nesanāca 🙁

    #202125
    aoma
    Participant

    Wallaby rakstīja:

    Būtībā vispār nesaprotu frāzi “Par mirušiem labu vai neko”.

    Tas nozīmē, ka ļoti daudz ko vēl nesaproti. Lieliska standarta frāze, lai nevajadzētu savu karmu maitāt, jo lai kāds cilvēks ir bijis dzīvē, zināma cieņa pēc nāves tam tomēr pienākas, pie tam mironis sevi vairs aizstāvēt nu nekādi nevar.

    #202126
    WerNeo
    Participant

    Tie, kas nav noskatījušies doc. filmas par Džeksonu (2001. vai 2002. gada, īsti neatceros), šobrīd būtu piemērots laiks. Ä€das pigmentācija viņam mainījās slimības dēļ (neatceros slimības nosaukumu), tikai žurnālisti pagrieza visu pret viņu. Ai, noskatījos es tās filmas kādreiz un sapratu, cik patiesībā tas cilvēks bija dzīves un naudas kārotāju “spārdīts”, ka pat nav ko teikt.

    Tas lielais naids, kas tagad lētticīgajos iedzīts, ir tikai un vienīgi dzeltenās preses nopelns. + Tie mantkārīgie bērnu vecāki, kuru bērniem Džeksons bija uzcēlis veselu pilsētiņu.. Ai, ko nu tur!

    #202127
    Wallaby
    Participant

    Ak jā, iespējams vēl daudz ko nesaprotu. Atvainojos lielajiem dzīves pieredzes zinātājiem. Kad rītā mazbērnus atvedīs, uzprasīšu viņiem, cik tad opis daudz ko nesaprot.

    #202128
    Evers
    Participant

    Quote:


    Tas nozīmē, ka ļoti daudz ko vēl nesaproti. Lieliska standarta frāze, lai nevajadzētu savu karmu maitāt, jo lai kāds cilvēks ir bijis dzīvē, zināma cieņa pēc nāves tam tomēr pienākas, pie tam mironis sevi vairs aizstāvēt nu nekādi nevar.

    pareizi saki par karmu, nopietna lieta

    P.S Wallaby, sen ir zināms ka gadu daudzums galīgi nenorāda uz augstāku prāta līmeni un attīstību par jaunākiem cilvēkiem. Tas ir atkarīgs no ļoti daudziem citiem faktoriem.

    #202129
    Wallaby
    Participant

    Ehh, dirsēji te salasījušies, paši vēl neko nav pieredzējuši, bet lielie spriedelētāji… mhhhm… tā gan parasti ir, tikai kad kaut kas reāli jādara, tad zelta jaunatnes nekur nav… tupiķīši, es jums piedodu.

    #202130
    rajah
    Participant

    tfu bļin, man jau pamazām sāk riebties arī notepad lapa – vieni vienīgi idioti. [img]https://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_motzschild.gif[/img]

    #202131
    Evers
    Participant

    Wallaby wrote:

    Ehh, dirsēji te salasījušies, paši vēl neko nav pieredzējuši, bet lielie spriedelētāji… mhhhm… tā gan parasti ir, tikai kad kaut kas reāli jādara, tad zelta jaunatnes nekur nav… tupiķīši, es jums piedodu.

    paskaties kāda vecuma cilvēki noveda Latviju līdz šitam purvam un tad brauc virsū jaunatnei 😀 . Tie vecie jau ir savtīgi un daudz domā par savām interesēm un pašlabumu, turpretī jaunie domā reālāk. Ar to protams nesaku ka taisni es būtu tas perfektais politiķis

    P.S ņemiet piemēru no WerNeo pirms kautko muldat par MJ 🙂

    #202132
    rajah
    Participant

    turpretī jaunie domā reālāk


    es nu gn tā neteiktu. jaunatnes vidū ir ļoti daudz savtīgu egoistu kam viss ir pie kājas, ka tik viņam, a par pārējiem puh-j

    #202133
    Anonīms
    Neaktīvs

    Grībetos Rajah onkulim oponēt, un iesaistīt PSRS laikā augušo vispārējo mentalitāti te ievilkt, bet tad atkal mani par fleimeri apsauks :> Katram savs

    Liekam maiklu mierā, lai atpūšas pēc n-tajām plastiķenēm un hwzcik pedo skandaliem… tfu blje

    #202134
    rajah
    Participant

    Morpheus tantei teikšu, ka ne jau viss no PRSR laikiem bija tik sūdīgs (nezinu tavu vecumu). Vismaz tādi lohi skolās kā tagad (acīs lecoši učukiem), nebija tik daudz. Tā kā man ar šūli ir darīšanas daudz, to es no malas droši redzu un tai laikā mācoties bijušo varu salīdzināt.

    Ir jau vesela paaudze nomainījusies, tikai ko šī jaunā paaudze ir dižu izdarījusi, lai kaut kas mainītos? Es diži neko neredzu. Visi nosiero un aizlaižas prom meklējot labumu ārzemēs.

    Ja jau šī laika jaunatne ir uz ko spējīga, ko netaisa savu partiju un negāž nost vecos sakārņus parādot ka ir spējīgāki?

    Zviedrijā pirāti uztaisīja savu partiju, ko jaunieši guļ Latvijā?

    #202135
    Anonīms
    Neaktīvs

    rajah wrote:

    Morpheus tantei teikšu, ka ne jau viss no PRSR laikiem bija tik sūdīgs (nezinu tavu vecumu). Vismaz tādi lohi skolās kā tagad (acīs lecoši učukiem), nebija tik daudz. Tā kā man ar šūli ir darīšanas daudz, to es no malas droši redzu un tai laikā mācoties bijušo varu salīdzināt.

    Ir jau vesela paaudze nomainījusies, tikai ko šī jaunā paaudze ir dižu izdarījusi, lai kaut kas mainītos? Es diži neko neredzu. Visi nosiero un aizlaižas prom meklējot labumu ārzemēs.

    Ja jau šī laika jaunatne ir uz ko spējīga, ko netaisa savu partiju un negāž nost vecos sakārņus parādot ka ir spējīgāki?

    Zviedrijā pirāti uztaisīja savu partiju, ko jaunieši guļ Latvijā?

    par pirmo daļu pilnigi piekritu … Tikai diemžel šaj paaudzei ir pie vienas vietas, kamer vecie bus pie stures visaa komplektaa, tikmer jaunie neviens nelidis, jo ka jau zinaams katrs latvietis ir viens, var aizmirst ka salasisies bars un kko saks darit, un nebus nekada atskiriba veci tur vai jauni, mums diemžēl nācijā kretīnu ipatsvars ir nereali augstaks ka citur, tapec vienkarši piedrazt, brauc prom, un pareizi dara ka brauc, varbut aizbrauks un iemacisies no citiem ka tas ir par savu valsti pastavet, a to pashi diez vai kko… makam tikai pardot, bet ka celt neviens nedoma… aj poh, atkal sadrukaju palagu

    baitheveij tiesibas gribet dzivot un dzivot labi vel neviens nav atcelis. man personigi pie kajas butu kur dzivot ja man normali maksatu un es varetu i senchiem naudu aizsutit i visu, patriotismu un milestibu uz izdraztu valsti es uz galda diemzhel uzlikt nemaaku…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Tēma ‘Maikls Dzeksons ir miris’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā