ManaIdeja

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi ManaIdeja

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146911
    Maris7
    Participant

    Visslabākais veids studentiem bez vecuma ierobezojumiem kā nopelnīt, nenokavē pirmajiem 3000 lietotājiem reģistrēšanās bez ielūgumiem, vis ir vienkārši pelni stundā 5-10ls, ja gribi vairāk, strādā vairāk. Skaties zemāk norādītajā adrese, nekavējies un esi viens no pirmajiem, jo kas ātrāk piereģestrējas, klāt nāk bonusi un atlaides šis ir kas pavisam jauns . Visu vari izlasīt pats, mūs sponsorē Latvijas mobilais telefons, Zelta zivtiņa un daudz citi pazīstami uzņēmumi. Sāc tūlīt, reģistrējies zemāk norādītajā adresē. Nenožēlosi tas ir tikai sākums, un beidzot tas ir parādijies arī Latvijā, saku no pieredzes esmu kautko līdzīgu darījis arzemju lapās, bet šis man liekas viens no labāk apmaksātajiem variantiem esmu tikai 3 dienu jaw izmantojis šīs iespējas un man jav ir nopelniiti 23ls par dazu stundu aiznemtību ievietojot šada tipa reklāmas kādu es seit esmu uzrakstījis ja ir kadi jautājumi prasiet, droši varat izmantot šo tekstu jūsu biznesa attīstībā vnk lieciet šadas reklāmas kur vien tas iespējams, kautvai 30 sludinājumus dienā un jūs jaw gūstat labu peļņu liekat visur kur varat forumos, komentaaros visur kur vēlaties jo vairāk reklāmu jo vairāk pelnat, jo katrs piesaistītais cilvēks sāk jums pelnīt, zaudēt nav ko jo kuri būs pimie tie būs lielākie ieguvēji

    sīkāk skataties zemāk norādītajā adrese un reģestrējaties

    https://www.manaideja.lv/?r=925

    Iespējams, ka šis projekts ir pretrunā ar LR likumdošanu, resp. krāpniecība. Katram potenciālajam lietotājam jau iepriekš vajadzētu apzināties savas rīcības sekas!

    Administrācija.

    #179458
    deivs001
    Participant
    #179459
    samurajs
    Participant

    Autor, šāda reklāma pie mums ir atļauta, priekš tam ir sadaļa ‘Sludinājumi’ forumā.

    #179460
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Autor, šāda reklāma pie mums ir atļauta, priekš tam ir sadaļa ‘Sludinājumi’ forumā.


    toties likumdosjanaa naudas piramiidas ir aizliegtas…

    vinjus sponsoreejot, mhhhh

    un, samurajs, ar savu tekstu tu absoluuti zaudeeji cienju manaas aciis…

    kaa arii sjitais saits

    spameru atbalstiitaaji, matj vasju!

    #179461
    marr
    Participant

    jā, protams, aizvakar LMT ar to nebija nekāda sakara, vakar jau ir – super ātrumā LMT strādā 😀

    + vēl – ņemot vērā kaut nelielu loģikas devu – kāda varbūtība, ka vienu un to pašu projektu sponsorē gan LMT gan TELE2 – varu atbildēt – tuvu nullei!

    Ak jā, un kur ir sponsoru logo iekš tās super-duper mājas lapas?

    #179462
    Genādijs
    Participant

    Nja. Kopš kura laika spamu sauc par reklāmu? 🙂 Dīvaini, ka tikko kā ekonomiskā situācija pasliktinās uzrodās entie fiksās naudas pelnīšanas veidi un Bendera kantori 🙂 Nezinu cik nodzertām jābūt smadzenēm lai uz ko tādu uzgrābtos 🙂

    #179463
    samurajs
    Participant

    d_l: es nav prokurors, neiešu katru sludinājumu pētīt un analizēt no likuma viedokļa. Ja šitas neparādās nekur citur ārpus sludinājumiem – vells ar viņu… Tur skaidri un gaiši rakstīts – mūs sponsorē! Ej pēc šīs infas nu 100% pierādi – ir finanšu piramīda vai nav? Noteikumos mums nav aizliegts reklamēt personiskās lapas, tā kā neko nevar darīt.

    Ja kāds ir tik muļķis, ka piedalās šais lohotronu spēlītēs – tā viņam arī vajag!

    Ja tu saskati nozieguma pazīmes – ziņo policijai kā godīgam pilsonim pienākas!

    #179464
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, sjitaadiem banu un ar slapju airi pa muti.

    sponsoreejot vinjus, mhhhhhh

    tai lapelee izvaakusji bildiites.

    labajaa apakseejaa stuurii bija sponsori un ievietoti tele2, lmt,vairaaku banku logo

    tikai jociigi, ka mineetajaas iestaadees neviens neko nezinaaja….

    laikam jau tie iiblji atraavusjies

    manis peec vinji var tur tupeet un drocjiit, bet ja tas man saak maisiit – piedirsta visa pasaule ar referaaljiem un bleenju staastiem, tad attieciigi jaariikojas

    redzu, ka tu to neveelies dariit, mhhhh

    klauni

    #179465
    izredzētais
    Participant

    mhhhhh!

    #179466
    samurajs
    Participant

    d_l: mēs nebūt neatbalstām šādus projektus. Tāpēc tēmā sarkaniem lieliem burtiem pievienots Administrācijas paziņojums. Ja šis autors vēl spamos – novāksim no laukuma bez liekām runām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā