Meklēju vadu skenerim

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Meklēju vadu skenerim

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148961
    Ivis
    Participant

    Sveiki,esmu dabūjis diezgan pavecu skeneri HP scanjet 5400c bez strāvas vada (power cable),internetā neko neatradu,kur es varētu meklēt šo vadu?Varbūt kādam ir iemētajies viņš kautkur? Es labrāt nopirktu.

    #201922
    grisha
    Participant

    Jebkuraa elektronikas bodee buutu jaabuut dabuunamam. Kaa shtekers izskataas?

    #201923
    Ivis
    Participant
    #201924
    ob1
    Participant
    #201925
    Jaunzems
    Participant

    “Meklēju vadu skenerim” – uz plauktiņa virtuvē, blakus katliem…

    #201926
    Ivis
    Participant

    e.j. labs puika,mājas darbu izpildiji.ob1 paldies par info,bet tur neatradu nekā

    #201927
    grisha
    Participant

    Nu jaa, diivaini ka taadi vadi. Taatad tev ar vadu naak komplektaa baroklis. 230V tu noeikti neiet cauri.

    Ja ir iespeeja, tad meklee ebajaa. Man arii patreiz intresee, kas ljoti liidziigs, bet pirkt negribas, nav iipashi leeti un nezinu vai taas kastes straadaa.

    #201928
    msh
    Participant

    Ja jau baroklis, tad tas vēl ir dinozaurs ar lampu 🙂 Ja ir tikai viens barošanas spriegums, meklēt līdzvērtīgu barokli, ja vairāki, tad sūdīgi.

    P.S. Man pašam ir savulaik nahaļavu dabūts hāpē dinozaurs [būs kaut kad tam keksam, kas man to izgādaja, beidzot pāris ali jāpiegādā 😀 ], reizēm noder jo mans Canon canoscan lide 25 sāka gļukot, bet nu uz win canon scangear twain utilītu, man tā liekas, pārspēt nespēj nekas, hāpē primitīvisma kalngals uz tā fona smagi iesūkā 🙁 Varbūt kāds var ieteikt kādu alternatīvu?

    #201929
    Loading
    Participant

    Ivis, man ir ļoti veca video kamera, kuras [video-audio izeju un ieeju] štekeri nekur nevaru atrast. Esmu izlīdzējies ar resnākiem drāts gabaliņiem, kurus saspraužu nepieciešamajā vietā, drāts otrā galā RCA.

    #201930
    ob1
    Participant

    1) Ivis, uz to Argus vajag piezvanīt vai aizbraukt. Viņiem tur visu var salasīt, tikai iespējams, ka štekeris būs atsevišķi un vads atsevišķi, pašam būs jālodē.

    2) Cik voltus tam baroklim ir jādod? Man mētājās viena kaste ar veciem barokļiem (ja sieva nav izmetusi). Ja zināšu voltus, varbūt kaut ko piemērotu atradīšu.

    #201931
    Ivis
    Participant

    AC 110/220 V ( 50/60 Hz )

    Nu jā traki ir ar šitiem veciem aparātiem 🙂 pēc svētkiem aizbraukšu uz latgalīti.

    Visiem priecīgus svētkus!

    #201932
    Anonīms
    Neaktīvs

    he he, man kadreiz bija lidziga problema ar vienu made in chaina radžiņu, bija tads debils shtekeris ko nevar dabut, es paņēmu vadus pieliku klat smuki ka vajag pie kontaktiem un prosta ieleju karstu sveces vasku. ja neraustisi un nelidinasi sev to skenri virs galvas telodams jimbo, bet turesi meirigi uz galda tad bus okei, a a parevidotajus var dabut jebkura tv/radio servisaa, prosta aizej un paprasi, pa kadu faifu izgaadaas tev visu ko vajag

    #201933
    ob1
    Participant

    AC 110/220V tam baroklim nāk iekšā no rozetes. Sameklē cik V tam verķim nāk ārā (un cik A vajag arī būtu noderīgi).

    #201934
    msh
    Participant

    Sāk likties ka tas ir kaut kāds aizvēsturisks sūc, līdz šim redzētiem dažiem hāpē dinozauriem vienmēr bijuši normāli apaļie divu kontaktu štekeri. To, kas te man stāv, kādus 8 gadus vecs, ieskaitot.

    #201935
    Andron MacBeton
    Participant

    Bļed nu NOFOÄŒĒ to ligzdu!!!! Te domā nevienam darīt nau ko ka meklēs tagad kāds teu pinouts?!

    Pieliec lineālu un nofočē!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā