"Meteorīts nokrita" – kā jums tas patīk?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Meteorīts nokrita" – kā jums tas patīk?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215247
    samurajs
    Participant

    Tele2 sev “jauku” reklāmu uztaisīja 😀 Baidos, ka tur tagad būs liela kadru tīrīšana, lai kaut cik atjaunotu tēlu un atgūtu klientus…

    Quote:

    «Plānojam atteikties no Tele2 pakalpojumiem un lauzt tos līgumus, kurus būs iespējams lauzt,» sacīja iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL). Pēc Mūrnieces teiktā, Iekšlietu ministrija negrib sadarboties «ar uzņēmumu, kas šādi izrīkojas». Komentējot uzņēmuma akciju, kurā bija sapulcējušies gan glābšanas dienesti un citas atbildīgās valsts struktūras, gan plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, Mūrniece sacīja: «Visi jutās reāli izmantoti. Pat grūti atrast vārdus, kā to komentēt».

    Jautāta, vai atbildīgie dienesti veiks kādas papildu soda sankcijas pret uzņēmumu izņemot zaudējumu piedzīšanu, Mūrniece norādīja: «Sods ir tas, ko Tele2 [ar šo akciju] ir nodarījuši savam tēlam».

    Par līguma laušanu ar Tele 2 paziņojusi laikraksta Kultūras Forums galvenā redaktore Inga Š teimane, kuras stāžs Tele 2 ir vairāk nekā 12 gadi. Es turpmāk nevēlos pirkt pakalpojumus no uzņēmuma, kam šādu mērkaķošanos patīk saukt par daļu no savas komunikācijas, paziņojusi Š teimane. (avots – db.lv)

    #215248
    RicoPico
    Participant


    Cilvēk’ mīļie! Atcerēsimies vakardienu! Atcerēsimies, kā visi lielie sensāciju meklētāji apsēdušies uz vienas MAZAS LETAS RELĪZES plkst. 18:00. Viss, kas tajā relīzē bija teikts, ka VUGD ir saņēmis zvanu par to, ka iespējams ir nokritis meteorīts. VISS. Ar to visa oficālā daļa ir beigusies.

    Š odienas rezultāts ir tas, kas notika tālāk. Pirmie feikie linki twitteros par #meteorits. Pirmie FEIKIE raksti blogos par tēmu #meteorits. Pirmie braucēji uz notikumu vietu. Pirmās žurnālistu versijas, kurās tika izmantoti pārspīlētie virsraksti – nepārbaudīto informāciju pasniedzot, kā 100% patiesību. Pirmās fotoreportāžas no notikumu vietas! Pirmie stingrie apgalvojumi – JÄ€, JÄ€! Tas ir meteorīts.

    Visu lielo jezgu sacēluši tie, kas uz šīs ziņas gribēja izbraukt dziedādami. Citam vajadzēja sensāciju savai avīželei, cietam apmeklējumu savā blogā. Citam gribējās būt ļoti retwītotam. Visi šie cilvēki aiz savas egoistiskas vēlmes uzvārīties (ne obligāti finansiāli) uzpūta no mušas tādu ziloni, ka maz neliekas. Un šī pūšanas ķēdīte aizgāja lavīnveidīgi uz visām pusēm (atgādina NI krīzes izplatību ASV pagājušo gad). Katram gribējās padižoties ar to, ka pirmais skype aizsūtīs linku uz ziņu par meteorīta patiesumu:

    “Par 99%, ka tas ir meteorīts, ir pārliecināti Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras speciālisti.”

    Jautājums – kas ir vainīgs pie šī milzīgā skandāla? Kas ir tas, kas visus piečakarēja? Tele2? Paskatieties spogulī!

    Manuprāt, šī bija vienkārši nereāli lieliska mācība mums visiem. Un paldies Tele2 par to!

    P.S. Turklāt ļoti uzjautrinoša 🙂

    #215249
    dzhonsons
    Participant

    Pisec, visi baigajā šokā.

    Interesants solis no T2 puses. Neredzu nekā nosodāma. Bija interesanti.

    Un vispār – interesē, kas sauca visus tos dienestus? Ja manā mazdārziņā izrakta meteorīta krāterim līdzīga bedre un kaimiņu Vasjam rodas aizdomas, ka tur nokritis meteorīts (jams sasauc specdienestus), vainīgs būšu es?

    #215250
    RicoPico
    Participant

    Ēriks Stendzenieks wrote:


    Lai arī kurš to sauktu par ņirgāšanos, bet valdībai to darīt nevajadzētu. Uzskatu, ka algu nogriešana un nodokļu palielināšana ir daudz cietsirdīgāka ņirgāšanās par bedri, kuru agrā rītā izrakuši četri džeki.”

    Bļin nu +100. Godavārds! Zelta vārdi.

    #215251
    dzhonsons
    Participant

    https://www.apollo.lv/portal/news/articles/183591

    Te viss pateikts. Neiespējami nepiekrist.

    A tiem “ak dievs, kā tā var” rauduļiem – ejat dēt.

    #215252
    Foxsk8
    Participant

    Skat, cik ātri un operatīvi pat web saitu varam noarganizēt 😀 😀 😀

    https://www.meteorits.lv

    #215253
    drunk_lizard
    Participant

    jociigi…

    paskatamies nu spogulii. ko tur redzam? nee, ne jau eezeljus! redzam taurus!

    perfekts gaajiens no whatewer kaa puses! tas var buut latvenergo, tele2, maxsima… pofig! galvenais lai to neuztaisa latvijas gaaze incjukalnaa…

    visiem tiem, kuri nosoda. miiljie, juus tocj teereeti? jeb gariigi atpalikusji? par ko jaauztraucas?

    atskjiriibaa no jums paareejaa CIVILIZEETAA pasaule saprot humoru! un kur veel labaaks humors, kaa iznest cauri puspasaules?

    tiem, kuri liekuliigi uztraucas, ka “valsts”teels nu ir iegjeerbts klauna dreebees:- miiliisji, mljin, klauns ampeleejas katru dienu!!! augstaakaa klaunaades pilotaazja IR DIVREIZEEJA DIVU DAZJAADU FINANSU MINISTRU IZGAASJANAAS!!!

    bet juus te par skumjo…

    pasji klauni.

    bet raceejiem paldies~! piaars briiniskjiigs!

    #215254
    rajah
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    atskjiriibaa no jums paareejaa CIVILIZEETAA pasaule saprot humoru!


    pašlaik nav tas laiks kā ķērnāties ar padumju humoru

    personiski uzskatu ka šis ir nejēdzīgi stulbs

    jau no bērnu dienām sapratu pasakas “vilks aitās, vilks aitās” jēgu. ja tu to vēl joprojām nesaproti – vaino pats sevi. reiz var pienākt diena kad vilks tevi nesmīdinās, bet tevi pašu apēdīs….

    #215255
    drunk_lizard
    Participant

    miiljo rajah, iesaku iepaziities ar meteoriitu nokrisjanas statistiku un tad bleet. tas taa pirmaam kaartaam…

    otraam kaartaam – nejeedziigi stulba ir latvijas elektoraata riiciiba. luuk par sjo stulbumu buutu jaauztraucas. paareejais jau ir pakaartots tam.

    ps. aizej pie proktologa un izraksti ziedi :>

    #215256
    izredzētais
    Participant

    joks jau labs tik nesaprotu mārketinga ideju..

    “uj, šitie ir tie džeki kuri apmuļkoja puspasauli … bet vai tādēļ man būtu jāizvēlas par labu viņ iem, nevis bitei?”

    #215257
    shady
    Participant

    Heh, es laikam ar nostājos Tele2 pusē..pārs džeki izrok bedri, pieber ar pepardēm un uztaisa salūtu….un tagad visi skraida aplārt apdi***ies.

    Būtu labāk uztraukušies par to, kādu kaunu un problēmas taisa mūsu dižie deputāti nevis tele2:>

    #215258
    samurajs
    Participant

    Nu labi – es esmu taurs! 😀

    Bet vienalga oponēšu cien. d_l: kaut kur tomēr ir jābūt robeža, cik tālu reklāmas krāna staipīšanā drīkst aiziet. Kaut kas tāds varbūt ASV izraisītu vispārēju jautrību, bet Muļķu zemē nu ir tāds stāvoklis, ka nevienam smiekli nenāk.

    Jā – elektorāts ir bezgalīgi stulbs, bet kur ir izeja no situācijas? Kas tad mūs vedīs pretim “saulainām tālēm”? Libermans, Barkašovs, Osipovs, Ždanoka? Redzu tikai lielu pipec, mļē…

    #215259
    Genādijs
    Participant

    Viedi vārdi DL :)Tiem kas nesaprot šo joku tiešām jāiet ārstēties. Te parādās kādi mūsu vidū dzīvo mietpilsoņi es pat teiktu dauņi 🙂

    Neviens nav padomājis par to kā izgāzās tie mūsu krutie dienesti? Neaptēstie āmurgalvas nejēdz atšķirt sprādziena bedri no izraktas? Triekt klajā laukā divas cisternas ja tuvākās mājas 30km attālumā un piedevām vēl līst lietus? Tādus apvainotos dauņus ar sūdainu mietu no darba patriekt nevis žēlot!

    Godīgi sakot esmu pārskaities par pilsoņu izcilo stulbuma pakāpi. Tele 2 malači parādīja ar pirkstu acē kādi tomēr letiņi ir zābaki!

    #215260
    daGrevis
    Participant

    Baigi labs! 😀 Mani arī iznesa cauri… Kas tur par ko apvainoties? Viss tak ir oki! 😀

    Piekrītu d_l, šis neapkauno mūsu valsti, mūsu valsti apkauno mūsu valdība(s)!!!!!! 🙁

    #215261
    rajah
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    miiljo rajah, iesaku iepaziities ar meteoriitu nokrisjanas statistiku un tad bleet. tas taa pirmaam kaartaam…

    otraam kaartaam – nejeedziigi stulba ir latvijas elektoraata riiciiba. luuk par sjo stulbumu buutu jaauztraucas. paareejais jau ir pakaartots tam.

    ps. aizej pie proktologa un izraksti ziedi :>


    pirmkārt – neesmu tev nekāds mīļais un diez vai arī taisīšos par tādu tev būt. :devil:

    otrkārt – neesmu kazbuks, neblēju 🙂 un arī nerēcu kā lauva kā dažs te dara

    treškārt – par tiem tur sēdošajiem nav ne vārda runas – pa tiešo uz tvaiķeni, lai tur ar ņemās savu saeimu bīdot, tur būs ļoti daudz un dažādu partiju. es jau uz to nemudinu, bet laikam izskatās ka valstī palielāku jandāliņu ir jātaisa, savādāk stulbums nemainīsies.

    ceturtkārt – paldies, jūtos vēl labi, jo man hemoroīdu nav. bet ja palasa kārtīgāk tavu rakstīto, jājautā- vai es būtu kāds dakteris ka man priekš ārsta proktologa kāda ziede jāizraksta? :devil:

    piektkārt – es no sākuma mēģināju saskatīt kādas pazīmes pēc nopietna meteorīta kritiena, cik nu tajā sūdīgajā jūtūbes klipā bija redzams – tumšs filmējums, nu tiešām nebija nekas līdzīgs.

    sestkārt – ja tuvotos aprīlis, tad varētu vēl neapvainoties par dumju joku.

    #215262
    TokRa
    Participant

    daGrevis wrote:

    šis neapkauno mūsu valsti, mūsu valsti apkauno mūsu valdība(s)!!!!!!


    Hmm, vai tad mums ir valsts?

    #215263
    daGrevis
    Participant

    TokRa wrote:

    daGrevis wrote:

    šis neapkauno mūsu valsti, mūsu valsti apkauno mūsu valdība(s)!!!!!!


    Hmm, vai tad mums ir valsts?

    Nu vismaz ir Tauta! :p

    #215264
    rajah
    Participant

    Genādijs wrote:

    Viedi vārdi DL :)Tiem kas nesaprot šo joku tiešām jāiet ārstēties. Te parādās kādi mūsu vidū dzīvo mietpilsoņi es pat teiktu dauņi 🙂

    Neviens nav padomājis par to kā izgāzās tie mūsu krutie dienesti? Neaptēstie āmurgalvas nejēdz atšķirt sprādziena bedri no izraktas? Triekt klajā laukā divas cisternas ja tuvākās mājas 30km attālumā un piedevām vēl līst lietus? Tādus apvainotos dauņus ar sūdainu mietu no darba patriekt nevis žēlot!

    Godīgi sakot esmu pārskaities par pilsoņu izcilo stulbuma pakāpi. Tele 2 malači parādīja ar pirkstu acē kādi tomēr letiņi ir zābaki!


    atvaino bet tu esi liels muļķis, par ko jau esmu pārliecinājies šajā forumā vairākkārtīgi!

    tas bija ļoti bezgaumīgs joks, tāpat kā aiziet pie tava dzīvokļa durvīm un nolikt “KLUCI”. atverot durvis no rīta diez vai būsi patīkami pārsteigts un diez vai smiesies par sasmērēto kājslauķi. protams ja neesi ar sabojātu psihi.

    a ja nu būtu tiešām kas bijis nogāzies?

    tur viss bija TUMŠ S

    a ja nu tas kas nogāzies būtu ar ļoti lielu radiāciju?

    tu maz esi skolā mācījies, ka radiācija ir BEZ garšas, smaržas, un kāda cita izskata. tā neskraida apkārt bļaudama un nebezd no zirņu zupas. to jūt tikai insekti un vēl kas tur. tu un mēs visi pārējie cilvēki ar savām primitīvajām jušanas spējām justu tikai kad jau būtu par vēlu. tad kad tev būtu trešā kāja sākusi dīgt un no galvas āda nomaukusies :devil:

    tad kad LNT jautāja intervijā tam tele2 mārketinga loham par to, vai noskaidrojis, vai Mazsalacā ir vēl kāda ekipāža, bija atbilde – nē, nav noskaidrojis

    man nebija vairāk ko teikt – tas ir tipisks pilsētas idiots, kas nesaprot, ka mazpilsētās ar ugusdzēsējiem TÄ€ KNAPINÄ€S!!!!!

    labi ka viņi tur aizbrauca.

    bet tagad šito idiotu dēļ ugunsdzēsēji var sākt domāt – vai atkal viņu kārtējo reizi neiznesīs cauri kārtējā izsaukumā.

    tele2 manā galā izceļās ar sacu bezzonu, lai gan es to torni pa logu redzu

    tagad izcēlās ar savu reklāmas idiotismu.

    #215265
    zhagis
    Participant

    100% piekrītu D_L.


    Atraduši kur meklēt jēgu pasākumā.

    Par spīti visiem nūģiem būs jāsameklē pērtiķa kostīms.

    Jāietērpjas viņā un jāpaklaiņo pa”Kurzemes katla”kaujas vietām.

    Protams lai kāds arī nofilmē un Youtubē iekšā.

    +Ticami jāpalaiž klača,ka jetijs uzradies.

    Un tad lai apdauzītie žurnaļagas ar Mūrnieci priekšgalā ķemmē mežus vemdami.

    Lohu bars mlin.

    #215266
    rajah
    Participant

    ne jau mūrniece meklēs bet tvaika ielas republika. bļin.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Tēma ‘"Meteorīts nokrita" – kā jums tas patīk?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā