"Meteorīts nokrita" – kā jums tas patīk?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Meteorīts nokrita" – kā jums tas patīk?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215287
    Genādijs
    Participant

    Vaj dies velviens ģēnijs 🙂 Un kur tādi rodās? 🙂

    #215288
    rajah
    Participant

    Genādijs wrote:

    O joptvaj 🙂 Tu stulbs vai izliecies?

    1. Nekas man tev nav jāiestāsta. Acīmredzot tu jau tā ļoti daudz zini par radiāciju 🙂

    2. Ja tu aizstāvi tos mūsu superkompetentos dienestus tad dies nedod kādreiz tev pašam ar viņiem sasktarties jo cerības izdzīvot būs stipri vājas. Vari sagaidīt žņaugu apk kaklu ja būs lauzta kāja piemēram.

    Tu vispār domā līdzi kā var nekonstatēt ka bedre ir mākslīga????????? Nepateikšu kāds bija tā LU profesora vārds bet pat viņš vakarā neesot klāt pie bedres teica ka no krītoša meteorīta NEVAR būt tāda bedre aiz tā iemesla ka bedre būtu tukša nevis tajā vēl kaut kas degtu!!!! Pēc sprādziena bedrei jābūt absolūti tukšai ar lēzenām malām to izsecināt var katrs loģiski domājošs cilvēks. Bet diemžēl izskatās ka LV iedzīvotājiem loģiskā domāšana nav tā spēcīgākā. LŠªK TAS IR NOŽĒLOJAMI ka te ir tik daudz IDIOTU!!!


    1. pietiekoši

    2. es nerunāju par dienestu kompetenci, bet par velti iztērētajiem līdzekļiem, par kuriem varēja kaut ko izdarīt noderīgāku. es runāju par to, ka dienestiem bija jādara savs darbs, kaut vai lai tur kāds sīkais neiegāztos un nenolauztu kaklu

    un par to bedri – pacel acis augstāk un izlasi manu komentāru kā nākas

    Quote:

    piektkārt – es no sākuma mēģināju saskatīt kādas pazīmes pēc nopietna meteorīta kritiena, cik nu tajā sūdīgajā jūtūbes klipā bija redzams – tumšs filmējums, nu tiešām nebija nekas līdzīgs.

    #215289
    Andress
    Participant

    Genādijs wrote:

    Vaj dies velviens ģēnijs 🙂 Un kur tādi rodās? 🙂

    Es tev uzdevu jautājumu :> Vari atbildēt vai arī mētāsies ar tukšu bullšitu, piena sūkli? :>

    Quote:

    Viss par Genādijs

    Nodarbošanās: skolnieks

    Intereses: GTA, Caunterstike, draugiem.lv

    Lai gan vari arī neatbildēt… Ar tevi mums jau sen viss ir skaidrs :>

    #215290
    Genādijs
    Participant

    Tādā gadījumā kapeiku skaitītāj, paskaidro, kā var pāris stundās šie superdienesti pa…st 13 000 Ls?

    Kas tās ibio par izmaksām?

    Ak jā un tur noteikti kāds būtu iegāzies jo tuvākā apdzīvotā vieta ir jau 30km no bedres. Laikam jau pāķiem patīk mežā vieniem klīst naktī lietū un tik tuvu pie mājām.

    #215291
    Genādijs
    Participant

    paklau āzi Andress – vai tev tiešām šķiet ja tur būtu biji urāns tad mūsu superdienesti kautkā spētu to lokalizēt? viņi ko sagultos virsū cerībā ka radiācija nekur tālāk netiks? Filtrē puika vispār ko runā?

    #215292
    rajah
    Participant

    Genādijs wrote:

    Tādā gadījumā kapeiku skaitītāj, paskaidro, kā var pāris stundās šie superdienesti pa…st 13 000 Ls?

    Kas tās ibio par izmaksām?

    Ak jā un tur noteikti kāds būtu iegāzies jo tuvākā apdzīvotā vieta ir jau 30km no bedres. Laikam jau pāķiem patīk mežā vieniem klīst naktī lietū un tik tuvu pie mājām.


    tu gribi teikt ka pa nākošo dienu tur neviens apkārt nevazājās?

    #215293
    rajah
    Participant

    Genādijs wrote:

    paklau āzi Andress – vai tev tiešām šķiet ja tur būtu biji urāns tad mūsu superdienesti kautkā spētu to lokalizēt? viņi ko sagultos virsū cerībā ka radiācija nekur tālāk netiks? Filtrē puika vispār ko runā?


    nē protams viņiem jau būtu tāda pati domāšana kā Genādijam un pirmie parautu špakteli…

    #215294
    Andress
    Participant

    Genādijs wrote:

    paklau āzi Andress – vai tev tiešām šķiet ja tur būtu biji urāns tad mūsu superdienesti kautkā spētu to lokalizēt? viņi ko sagultos virsū cerībā ka radiācija nekur tālāk netiks? Filtrē puika vispār ko runā?

    Esi dzirdējis par tādu ÄŒernobiļu? Te pagājušajā gadsimtā sanāca tāds neliels fail, džāeki nolaida pa pālim bišķi ne pa fāzēm. Zini kad homo-parastais uzzināja kas patiesībā notiek pārdesmit km no viņu mājām? Tur nav runa par lokalizāciju, bet gan par vienkāršu bullšita palaišanu lai tādi jefiņi kā tu neiebāztu galvu smiltīs un pēc tam valdībām nebūtu jāmaksā kompensācijas, kā tajā anekdotē- pelēkie strausi, ka šizo, iebāž galvu smiltīs. Zilie strausi to tik vien gaida. Heh. Lai nu kā, tavs stulbums ir jau pat zinātniski pierādīts, kur nu vēl runu līmenī…

    Optimists ble… Gaida kad operi viņam paziņos ķip “Dārgie tautieši! Mēs jums ar nožēlu paziņojam, ka pēc 30 sec. jūs visi 30km radiusā nospragsiet, pēc stundas 50km rad., pēc dienas 100km rad, tuvāko gadu laikā- 300km rad. Atvainojiet par sagādātajām neertībām, patīkamu vakaru. Turpinājumā piedāvājam šovu “Latvija tumsā spīdošā princese” un “Ekstrēmā pasaule: cilvēks ar 16 rokām” “…

    #215295
    rajah
    Participant

    Andress wrote:


    Quote:

    Viss par Genādijs

    Nodarbošanās: skolnieks

    Intereses: GTA, Caunterstike, draugiem.lv

    Lai gan vari arī neatbildēt… Ar tevi mums jau sen viss ir skaidrs :>


    tev taisnība. skolniekam tomēr vēl daudz jāmācās

    pēc viņa pirmā avatara es viņu vēl uzskatīju par kaut cik vērā ņemamu keksu – tādu kuru es pazinu Liepājā kādā datorbodē strādājošu. bet laikam jau viņam to bildi viņš bija kaut kur nospēris. tā kā tas bija cilvēks gados, diez vai šitādas dumības runātu

    Gena – ej tu …. pupās!

    #215296
    Genādijs
    Participant

    🙂 Ä€ksti 🙂 Viens par otru gudrāks un asprātīgāks 🙂

    #215297
    samurajs
    Participant

    Cien. Notepad lietotāji, man kauns par jums! Tā vietā, lai civilizēti iztirzātu un apspriestu faktus – atkal aizgājis savstarpējos apvainojumos. Katram galu galā ir tiesības uz viedokli.

    Vispārējais secinājums no šīs tēmas: stāvoklis Latvijā ir daudz sliktāks, nekā domāju. Tēma slēgta.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Tēma ‘"Meteorīts nokrita" – kā jums tas patīk?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā