Microsoft sācis sponsorēt Opensource

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft sācis sponsorēt Opensource

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147144
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080729104749565.jpg[/imgl]Gandrīz vai no krēsla var nokrist, kad paziņo, ka Microsoft piešķīris 100,000 USD ziedojumu nekomerciālai organizācijai Apache Software Foundation (ASF), kura atbalsta Apache Server un vairākus citus atvērtā koda projektus.

    Līdz ar to Microsoft ieguvis ASF platīna sponsora titulu, kurš pirms tam ticis tikai 2 kompānijām – Google un Yahoo. Zelta sponsors (40,000 USD) vispār ir tikai viens – Hewlett-Packard.

    Par to, kāpēc Microsoft tā rīkojies, domas dalās. Vieni domā, ka tas ir tikai reklāmas žests autoritātes pacelšanai sabiedrības acīs. Citi atkal – ka MS grib iegūt kontroli par Apache projektu.

    Viens gan ir skaidrs, ka jau pasen izreklamētā MS un opensource tuvināšanās tomēr ir reāla lieta. Lai arī lēna un nesteidzīga.

    Domājams, ka pingvīnu Tux uz Microsoft logo tik drīz vēl neredzēsim, bet vienalga patīkami… 🙂

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080729104118128.jpg[/img]

    Avots

    #181870
    sir_irius
    Participant

    Nu, ta beidzot… :))) :0

    #181871
    msh
    Participant

    Beigsies ar to, ka win kļūs par maksas distru :rolf:

    #181872
    sir_irius
    Participant

    win jau ir pa maksu, bet nav distra… :)))

    #181873
    Mad182
    Participant

    Ka tik nebeidzas ar to, ka Apacis kļūs par otru IIS :/

    #181874
    Foxsk8
    Participant

    Microbs ar varētu notepadam kaut vai 5 K atsviest. Es nesūdzētos.

    #181875
    sir_irius
    Participant

    butu jau forshi… :))) hehe

    Mad, tas, ka ziedo nenoziime, ka programmu paarnjemts, mosh microsofts gribeja vnk pareklameties…

    #181876
    marr
    Participant

    piekrītu sir_irius, domāju, ka tas vairāk bija reklāmai, nekā baigam plānam pārņemt.

    #181877
    quizzical
    Participant

    manupraat, tas taa lai peec papiiriem skaitiitos ka vinji arii atbalsta open source, nevis ir baigie naudas kaaseeji 😀

    #181878
    sir_irius
    Participant

    Nu, grib izcelties, ka viņi baigi krutie, ziedo opensource, un neviens viņiem klāt nestāv…

    Man pašam ir vienalga, ka viņi tā popularitāti iegūst, man galvenais ir, ka viņi atbalsta atvērtā pirmkoda projektus, un es pats izmantoju apache serveri, un vēl citus atvērtā pirmkoda softweiru… lai tik turpina ziedot… 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā