Naudu atpakaļ! Man nevajag jūsu Vistu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Naudu atpakaļ! Man nevajag jūsu Vistu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147137
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080727225256933.jpg[/imgl]Krievijā noticis pirmais precedents, ka pircējs atguvis naudu par operētājsistēmu, kuru negatavojas lietot.

    21 gadu vecais Sanktpēterburgas iedzīvotājs Vladimirs iegādājās portatīvo datoru BenQ ar preinstalētu Windows Vista. Tā kā viņam ir antipātijas pret Vista, tad jaunietis jau veikalā demonstratīvi atteicās pieņemt Microsoft licences līgumu. Turpat uz vietas tika “nonesta” Vista un uzinstalēts Linux.

    Pēc 2 nedēļām Vladimirs izlēma atdabūt atpakaļ naudu par neizlietoto Windows Vista kopiju. Viņš vērsās BenQ servisa centrā, bet tur ieteica vērsties tieši Microsoft’ā.

    Sākās sarakste, kuras rezultātā pēc 4 mēnešiem jaunietis saņēma atpakaļ Vistas vērtību – USD 73.90. Lielāko daļu laika prasīja pārbaudes, vai Vistas kods patiešām nav aktivizēts.

    Gluži loģisks gājiens: ja man vajag datoru, es pērku datoru. Bet kālab man jāuzspiež par katru cenu pirkt klāt pavisam nevajadzīgas lietas?

    Diez vai Latvijas likumi atļautu šādu gājienu?

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080727224218631.jpg[/img]

    Avots

    #181779
    Sid
    Participant

    Bļļļoda..! Būtu šito zinājis ātrāk.. 😀

    #181780
    marr
    Participant

    Es domāju, ka Latvijas likumiem šito vajadzētu arī atļaut. Ja nē, tad arī tur kādu tiesas procesu noteikti var sabīdīt 😀

    #181781
    ReB00t
    Participant

    Latvijā ar bija līdzīgi, Digital Times šī gada #7 lasīju, tiakai tur cilvēks škiet tā arī nedabūja naudu, viņu sūtīja no viena cilvēka pie cita, nu, iespējams ka vienkārši pietrūka pacietības, bet tā kā precedents ir, tad var mēģināt 🙂

    #181782
    DMG
    Participant

    Tagad sāksies masveida naudas atgūšana no Microsoft 😀

    #181783
    quizzical
    Participant

    Š itas tak jau sen zinams ka var pieprasīt kompi bez OS un tad arī viņš lētāks būs

    #181784
    normis_161
    Participant

    Sanāk, ka es varu ieiet, piemēram, Elkor veikalā, un ja es tur noskatu datoru, kuram, piemēram, ir uzinstalēts Windows XP, tad es viņiem uzreiz varu teikt, ka man vajadzīgs šāds dators bez šīs OS, un ja jā, viņi kaut ko darītu šajā ziņā, vai arī vnk pateikt, ka nēpārdod tādu datoru bez šīs OS, kā arī, par cik Ls aptuveni, tad tas dators kļūtu lētāks?

    #181785
    izredzētais
    Participant

    normis, tu jau lasiji, ka viņ š par vistu dabuja atpakaļ ~$72 -> ņ emot vērā kursu sanāk nedaudz zem 35LS

    #181786
    Genādijs
    Participant

    Jaunēklis vienkārši parādīja ka ir pavisam tups un principiāli gribēja piekasīties acīmredzot.

    #181787
    Sid
    Participant

    Genādij, kādā veidā tad viņš to parādīja? Kāpēc viņam būtu jāmaksā par softu, ko viņš negrasās lietot?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā