Ne-IT tēmas: kā izdarīt labāk?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Ne-IT tēmas: kā izdarīt labāk?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148934
    samurajs
    Participant

    Kādreiz lietderīgi Notepad IT ziņās ievietot arī aktuālas sabiedriskas tēmas, kas neattiecas uz IT (piemērs – arodbiedrību mītiņš). Tas ir mans viedoklis.

    Tāpēc vēlos uzzināt arī citu lietotāju domas par šo tēmu. Varbūt labāk pēc apspriešanas šīs tēmas pārvietot uz attiecīgām foruma sadaļām? Vai lai paliek? Varbūt citi varianti?

    #201645
    Sid
    Participant

    Manuprāt vajag vairāk sadaļas, kur likt rakstus. Auto, IT, sabeidrība, utt. Ar IT ziņas un raksti ir kinda par maz, manuprāt. Tāpat nekad nav tā, ka 100% viss ir par IT. ;]

    #201646
    ehex
    Participant

    Būt jau var, bet tad vislabāk būtu izveidot sākumlapā vēlvienu sadaļu, speciāli šādām ziņām, tad nevajadzētu nekur pārvietot, bet pārāk bieži arī nevajadzētu, kas par daudz, tas par skādi, negribētos tomēr katru dienu lasīt pārsvarā par politiku. IT portāla vārds jāsaglabā, bet pa retam arī var kādu ne-IT ziņu.

    #201647
    Foxsk8
    Participant

    Nu es domāju, ka pagaidām veidot tēmas rakstu stilā, ievietot tās piemēram Rakstos, pēc kādas vienas dienas, divām, pārvietot uz foruma sadaļām.

    Taka V3 jau šito esmu padomājis, būs gan jauna sadaļa Web iztrāde, attiecīgi varēs Par cilvēks un sabiedrība, kur nevis tēmas, bet rakstus varēs močīt, utt…. Sadaļas varēs sadomāt, bet nu galvenais novirziens būs IT, un kāda 1 vai divas sadaļas būs par visu pārējo, kas ir paredzēts kā raksts, nevis kā foruma tēma, jautājums vai kā savādāk.

    Tas būtu mans priekšlikums, samuraja domai.

    Pagaidām sākuma lapā reāli vairāk vietas vēl vienam tabam gluži nesanāk, taka varbūt kādām vēl ir kādas idejas, kā uz pašreizējo V2 mēs varētu šo lietu izdomāt, etc???

    #201648
    aoma
    Participant

    Kāpēc ne, lai ir arī par citām aktuālām lietām un var jau arī vēlāk pārvietot, bet tas nu tā. Bieži vien laika trūkuma dēļ ieskatos tikai šeit un vēl pāris IT portālos, radio jau it kā fonā ir ieslēgts, bet parasti es to dzirdu tikai kā troksni, saturā neiedziļinos.

    #201649
    Evers
    Participant

    Sid wrote:

    Manuprāt vajag vairāk sadaļas, kur likt rakstus. Auto, IT, sabeidrība, utt. Ar IT ziņas un raksti ir kinda par maz, manuprāt. Tāpat nekad nav tā, ka 100% viss ir par IT. ;]

    piekrītu šim variantam

    #201650
    shady
    Participant

    Drīzāk uzskatu, ka sadaļu “IT Ziņas” vajag pārsaukt par “Ziņas” => līdz ar to nesaistīts raksts ar IT neiet pretrunā ar sadaļas nosaukumu.

    #201651
    marr
    Participant

    Jautājums ir par to, vai tas ir vajadzīgs, jo cilvēki šeit nāk lasīt IT jaunumus. Ja tiek ieviesta sadaļa “parastās ziņas” vai kaut “aktuālās ziņas”, tad vai būs kas nodrošina kvalitatīvu un regulāru saturu, lai kāds tās nāktu te lasīt? Kā papildinājumu citiem portāliem tikai tāpēc lai būtu – nezinu, vai tas tiešām ir vajadzīgs. Tādam kā aktuālu tēmu shoutbox arī šibrīža versijā attiecīgā foruma sadaļā ir vieta.

    Tātad es pret.

    #201652
    Wallaby
    Participant

    Foxsk8, cik var čakarēt visus ar rītdienas brokastīm?! Būs būs, būs būs. Parādi vismaz KAS būs, jeb vispār nepiemini V3. Besī ārā.

    Un kategorijas vajag. Bet es nelasu Boot.lv tieši tādēļ, ka tur viss ir vienā putrā. Nezinu, bet man nepatīk IT portālā lasīt par auto un otrādāk.

    #201653
    shady
    Participant

    Papildināšu savu domu – es biju domājis to, ka reāli ne IT ziņa netiek publicēta biežāk kā reizi nedēļā, bet, ja kāds grasās laist vaļā ko citu, tad, protams, jāveido atsevišķa sadaļa vai jāizsaka tā attiecīgajā foruma sadaļā (sabiedrība, off-topic utt..)

    Tādā gadījumā visu vienā putrā gan nevajag maisīt.

    #201654
    grisha
    Participant

    Ievietot var, bet tikai ar Samuraja apstiprinaahanu. Lai neiaietu baigaa bezteemaa. Zinju portaalus nelasu, tik cik no riita noskatos pa BBC lokaalaas zinjas. Taadas lietas kaa, politika, vajadzeetu nostumt gan malaa peec iespeejas vairaak.

    Delfos bija taada sadalja “Savaadi gan” , ja nekljuudos. KAut ko taadu ar vareetu.

    Veelams gan buutu IT zinjas tureet, teiksim 90%, bet ne IT zinjas maksimums 10% no kopeeja rakstu skaita.

    Taa ka, pamataa atbalstu sho domu. Tikai nopietnu kontroli vajag tiem rakstiem.

    Sorry, ja atkaartojos, bet komentus lasiishu tagad.

    P.S. arii shis raksts par streiku ir tomeer saistitis ar IT, jo ir tachu informaatikas skolotaaji, datortehniki, kas straadaa valsts iestaadee u.t.t.

    #201655
    WerNeo
    Participant

    Uzskatu, ka jābūt tikai IT tēmām. Pretējā gadījumā sanāks “miskaste”. Par pārējo var palasīt arī citur.

    #201656
    azazul
    Participant

    Ja godīgi, tad man ir nedaudz vienaga (protams mans variants atkal aptaujā nav 😛 )

    Daudz lielāk ieguvums būtu, ja lapā vairs neparādītos “dzelžu ziņ as” …

    It kā nepietiktu jau ar to ka boot un datuve par to vien raksta :/

    Un tiem 52% es ieteikti uzlasīt, kas lapas bannerī rakstīts.

    #201657
    Jaunzems
    Participant

    Es te neko neizlasīju, bet mans variants – “Dāmu Paradīzi”mums nevajag, iesaku pārveidot par sadaļu “citas ziņas”, kuras neparādās kopējā apritē.

    Katrā ziņā, tur raksta par visu – par to, kāds Hiltonei ir dators, par to, cik dziļi krēslā ieklemmējusies skolotāja Tatjana, un arī a.m. “dāmu paradīzi

    #201658
    marr
    Participant

    grisha wrote:


    Delfos bija taada sadalja “Savaadi gan” , ja nekljuudos. KAut ko taadu ar vareetu.

    Veelams gan buutu IT zinjas tureet, teiksim 90%, bet ne IT zinjas maksimums 10% no kopeeja rakstu skaita.

    Taa ka, pamataa atbalstu sho domu. Tikai nopietnu kontroli vajag tiem rakstiem.


    Optimāli tad būtu, ja šie raksti ir par lietām, kas nav minēti delfos, tvnet utml. Lai arī nelasu visus šos LV resursus, man kristu uz nerviem, ja es te redzētu ko atkārtojamies no turienes.

    e.j. wrote:


    Katrā ziņā, tur raksta par visu – par to, kāds Hiltonei ir dators, par to, cik dziļi krēslā ieklemmējusies skolotāja Tatjana, un arī a.m. “dāmu paradīzi


    viennozīmīgi NĒ. Dzeltenās lapas jau nu gan ir pēdējais, ko mums te vajadzēs…

    azazul wrote:


    Daudz lielāk ieguvums būtu, ja lapā vairs neparādītos “dzelžu ziņas” …

    It kā nepietiktu jau ar to ka boot un datuve par to vien raksta :/


    Lai arī es pats nelasu tās, tādām noteikti ir jābūt, jo tiem, kas seko līdzi dzelžiem tās ir vērtīgs/interesantas ziņas. Vēl vairāk saistības ar IT būt nevar. Ne viss var būt applied, ir jābūt arī tehniskām lietām. Es, piemēram, boot nelasu vispār, datuvi reti un pat tad ļoti virspusēji, tātad nevar teikt, ka zinu, kas kādā no tām vietā notiek – nebūs te, neizlasīšu vispār (visdrīzāk).

    #201659
    samurajs
    Participant

    azazul: Tevi var saprast, ka dzelžu ziņas nepatīk, jo lasīt diendienā par ikvienu jaunu telefona modeli apnicīgi. Bet bez tā mums būtu daudz mazāk publicējamo jaunumu – katru dienu sensācijas neiznāk.

    Uzskatu, ka dzelžu jaunumu reportāžas no lielākajām pasaules izstādēm gan ir obligāti jābūt (jo citi par šo neraksta).

    Nu par sabiedriskām un citām IT tēmām viedoklis skaidrs – vajadzības gadījumā liekam 1.lapā, apspriežam, pēc tam pārvietojam uz attiecīgu sadaļu Forumā.

    #201660
    Foxsk8
    Participant

    Reāli man pašam ir 10 portāli, kurus lasu ikdienu, vidēji uz katru pajiet 10 min, tātad stunda netā, un jau vairs reāli nav ko darīt, tad iestājās refrešu besis. Ja izietu uz plašāku info klāstu, varētu arī samierināties ar vienu notepadu 🙂

    Nu pagaidām vienīgais variants, varētu mēs dāmu paradīzes tabu pārmainīt uz Citas ziņas, un tajās lādēt visas tās tēmas. Idejas?

    #201661
    samurajs
    Participant

    Fox: tagad nekas nav jāmaina. Iekš V3 gan vajag tabus citādi taisīt. Starp citu “Dāmām” un “Kino jaunumiem” ir nemaza loma Notepad krāna garināšanā (skat. statistiku). 😀

    #201662
    Foxsk8
    Participant

    (skat. statistiku) ???

    #201663
    samurajs
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā