Neliela problēma saistība ar Vistu un OS izvēles logu.

Sākumlapa Forumi Software Windows Neliela problēma saistība ar Vistu un OS izvēles logu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146176
    normis_161
    Participant

    Man radās neliela problēma. Kā es varētu izdzēst vistu, kā ari to logu,kur viņš man piedāvā izvēlēties, kuru operetāsistēmu lietošu? Man uz datora ir divas partīcijas uz vienas stāv WindowsXP, bet uz otras liela daļa Windows XP dati, piemēram, progammas, kā arī pati Vista. Un kāds man lūdzu varētu pateikt kā, lai es izdzēst vistu, neizdzēšot to partīciju. Sliktākajā gadījumā es varu to partīciju izdzēst, bet kā tad tikt no tā loga vaļā, neskaitot to, ka varētu izdarīt formatēšanu.

    #172018
    Foxsk8
    Participant

    Tātad uz 1 partīcijas ir galvenais XP. Tātad tev ieteiktu uzlikt defolto boot.ini failu, ieks c: diska. Tas tev dos iespēju ielādēt XP. Kad būsi ticis iekš XP, manuāli izdzēst to “Putnu”

    Defoultais boot.ini fails

    Code:

    [boot loader]
    timeout=30
    default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS=”Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

    Vismaz man tāds ir.

    Protams, tev ieteiktu tikt iekš XP iekšā, lai varētu to boot.ini failu padarīt redzamu.

    Dari tā:

    1: Ieej iekš C: diska

    2: Tad augšējā rīku joslā atrodi Tools

    3: Tools sadaļā izvēlies Folder Options

    4: Folder Options sadaļā izvēlies View

    5: View sadaļā uzliec ķekšus uz Show hidden files and folders

    6: Turpat arī izņem ķeksi Hide protected operating system files

    Apstiprini izmaiņas. Š ādi tu redzēsi to boot.ini failu.

    Pēc tam atver to ar parasto notepadu vaļā un iekopē to kodu iekša ko iedevu.

    P.S. Ja nu kaut kas nojiet greizi, turi pa rokai kādu Live CD. Ieteiktu vēl esošo failu kaut kur saglabāt, ja nu kaut kas nojiet greizi, iespēja būs atlikt to veco failu atpakaļ.

    #172019
    usins
    Participant

    Ir tā, kad ielogojies XP vnk izdzēs ārā windows mapi uz otrās partīcijas- nu Vistu. Itkā jāļauj, bet ja nē, tad safe modā tew jābūtojas, bet pirms tam boot.ini fails jāsalabo- laba peles poga uz my computer , advaced tur bus boot options tur izdzes lai neliek izveleties visytu un tad restarte pogu spied f8 ieej safe mode un met ara Windows mapi, kas domata vistai 🙂

    #172020
    drunk_lizard
    Participant

    neklausiit augstaak esosjajaam glupiibaam

    vistai un xp ir pilniigi dazjaadi buutloaderi un boot.ini pliks neko nepalaidiis, mhhhhhh

    nesam nost vistu no XP, njemam xp cd, starteejamies no taa ieksj recovery konsoles un safiksojam boot un mbr sektorus….

    #172021
    samurajs
    Participant

    Ja gadījumā nav tas Windas XP CD pa rokai- novelc Super Grub Disk un atjauno XP kā default OS. SGD tev uzģenerēs mākslīgu boot.ini un visu pārējo. Un tad vari mierīgi izrēķināties ar putnu.

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=777

    #172022
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams tev D-L ir taisnība. Pamato kāpēc šie varianti neder?

    #172023
    drunk_lizard
    Participant

    taapeec, ka fails boot.ini noraada operacionaalo sisteemu loaderu atrasjanaas vietu un tikai

    taalaak sisteema veersjaas pie ntloadera (briesmiigais missing NTLDR, mhh) un jau loaders taalaak startee visu sisteemu, izmantojot ntdetect.com ierakstiito info

    (sjis viss xp gadiijumaa)

    vista izmanto savu buutloaderi, un taas starteesjanai ir biskuciit savaadaaka kaartiiba

    #172024
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams, ka tā ir. Vēl viena ātra iespēja. Paņemt ar kādu partīciju tooli izveidot vienu partīciju, lai pārvilktu vajadzīgos softus, tad abas partīcijas formatizēt, un uzlikt svaigu XP, pēc tam atvilkt no 3 partīcijas failus atpakaļ. Ko D-L saka par šādu domu?

    #172025
    samurajs
    Participant

    Mjā, var jau raut mandeles caur d***u, bet ja pie rokas WinXP CD, tad d_l paņēmiens būs visātrākais.

    #172026
    drunk_lizard
    Participant

    lieki riskeet pagruuzt datus staipot partiicijas turpusjurpu?

    nee, paldies 🙂

    ar labunakti

    #172027
    Foxsk8
    Participant

    Ir izteikti vairāki varianti. Lai tēmas autors pats izmeiģina šīs metodes. Jāgaida atbilde, rezultāti.

    #172028
    normis_161
    Participant

    Skaidrs. Paldies. Brivdienas noteikti izmeginasu, vai ari vienkarsakaja varianta uzliksu labaku vistu.

    #172029
    samurajs
    Participant

    normis_161 wrote:

    …vai ari vienkarsakaja varianta uzliksu labaku vistu.

    Mmmmmm… a kura tad būs tā labākā vista? Es tik 1 putnu zinu un tas tāds bik vanckars… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā