Neliels ieskats Windows 7 build 6956

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Neliels ieskats Windows 7 build 6956

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147684
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_start2logo_1.jpg[/imgl]Š ajā rakstiņā būs “uz ātru roku” uzmests ieskats jaunajā Windows 7 versijā 6956. Tā kā instalācija notika Virtualbox vidē, tad par aero un dažiem citiem advancētajiem efektiem sanāk aizmirst, bet nekas – build 6956 dzīvos labi ja mēnesi, janvārī jāiznāk 7000 jeb betai. Tad varēs testēt jau nopietnāk.

    Pats galvenais, ar ko Microsoft šoreiz mūs iepriecina – ir daži jauni “skaistumiņi” un Windows Media Player 12.

    Vispirms jau “iekrita acīs” dažas pievilcīgas instalācijas animācijas, kā šī:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_skaistumins_1.jpg[/img]

    Pamatīgi pārstrādāts starta logs – tas tagad ir kā animācija: četri krāsaini punkti griežas, līdz saplūst un izveido zaigojošu Windows logo:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_start1_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_start2_1.jpg[/img]

    Kopskats ir apmēram tāds:

    [img]https://content8-foto.inbox.lv/albums84961075/modjo/09-12-2008/main-w.jpg[/img]

    Darbvirsmā salabots bugs ar dock-menu jeb superbar ikonām – tās tagad akurāti piesaistītas darbvirsmas kreisajai malai un nelēkā kā pagadās.

    Bet par to “Start” ikonas animācija ir neizdevusies – zaigojošie stari nebūt neizskatās estētiski:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_startizvelne_1.jpg[/img]

    Windows Media Player 12 ir pilnībā pārstrādāts: lai atskaņotu .mp3 un .avi failus, nekādus kodekus nevajadzēja. Attēlā daļa no WMP12 apraksta:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_wmp12_1.jpg[/img]

    Kā nākamais jaunums jāmin reģioniem pieskaņotas ekrāntapetes. Pagaidām tās pieejamas 5 reģioniem – Anglijai, Austrālijai, Kanādai, ASV, Dienvidāfrikai.

    Krievijai, kura neiekļuva build 6956, piemēram, paredzēts skaists skats uz Kremli:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_regional_1.jpg[/img]

    Patreiz pieejamās 17 ekrāntapetes formātā 1920×1200 var lejuplādēt šeit (14.5 MB).

    #186596
    izredzētais
    Participant

    nākamais windows, šķiet, varētu izrādīties visai patīkams..

    #186597
    QueenZ
    Participant

    izredzētais wrote:

    nākamais windows, šķiet, varētu izrādīties visai patīkams..

    To pashu teica arii par Windows Vista, kad lietotaajiem paraadija screenshotus. Nu tur visi stikla efekti un vis paareejais nu buus smuki. Bet beigaas iznaaca ka tur viss bija smuks un eerts tikai neviena programma negaaja 😀 Njaa.. Vechi, no screenshotiem jau juus neko nepateiksiet, vai tur animeets boot screen vai smukaaka start poga, tas vel neko neizsaka, vajag reaali pastraadaat ar vinju (nu tas jau gan vairaak laikam kad buus BETA, bet anyway) un tad var kaut ko vispaar spriest kaada buus. Cik esmu paskatijies tad man patika un ja tomeer viss arii buus baigi njamiigi tad varbuut arii izdosies Mikrosoftam saglaabt Windowsu, bet nu nafig vinjiem to Vista buildu vajadzeeja palaist kaa OS es nezinu, nu bet labi man jau pohui neesmu Mikrosofts un nelitoju vinju arii. Taapat normaali sapisa gan reputaciju gan visu paareejo ar to. OS X jau driiz buus stabili 10% un Windows normaali turpina krist. Vel jau ir ka 10.6 iznaaks pirms Windows 7 un tad jau tas kaifs par Win 7 vairs nebuus tik liels. Visi sapirksies jaunos Macus un aizmirsiis par Windowsu, un tad vel iznaaks tas wins ar 100 nospertaam fiichaam no Apple un apple kaa vienmeer vinjus normaali nodirssiis naakoshajaa konferencee 😀 Lai veicas MS! Adios!

    #186598
    StyleZ
    Participant

    to betu kaut kur ātri un oficiāli var dabūt?

    #186599
    QueenZ
    Participant

    StyleZ wrote:

    to betu kaut kur ātru un oficiāli var dabūt?

    Beta jau vel nav iznaakusi, bet ja tu runaa par to buildu tad vinju nekur oficiaali dabuut nevar, vinju iedeva tikai oficiaalajiem testeriem 😉

    #186600
    samurajs
    Participant

    StyleZ wrote:

    to betu kaut kur ātri un oficiāli var dabūt?

    Dabūt var visos labākajos trekeros 🙂 Atbilstoši licences līgumam katram, kura nagos tā tikusi, ir tiesības to mēnesi testēt – reāli 120 dienas var izvilkt bez krekiem un viltus seriāļiem.

    Kamēr testē- legāli. Ja mēģināsi kādam pārdot – nelegāli! 😀

    QueenZ wrote:

    To pashu teica arii par Windows Vista, kad lietotaajiem paraadija screenshotus. Nu tur visi stikla efekti un vis paareejais nu buus smuki. Bet beigaas iznaaca ka tur viss bija smuks un eerts tikai neviena programma negaaja

    Nestaipi savu Mac krānu, dārgs un tāpat mīnusi netrūkst!

    Par lietu – man pagaidām viss uz Win 7 iet. Kuru progu man notestēt, ja tu domā ka neies?

    Es nebūt neslavinu M$ un tā produktus, bet saprotu, ka Win XP nepieciešama līdzvērtīga nomaiņa… gadi tak iet, nekas nestāv uz vietas.

    Ideoloģija gan vecā – vajag smukumu, tad lietoju Win. Vajag drošību – Linux. Vajag garu krānu -tad Mac! :D:D:D

    #186601
    sLiEkA
    Participant

    samurajs wrote:


    Kuru progu man notestēt, ja tu domā ka neies?

    navision axapta, Robertson & Blums, Novell, cognos, domaaju, ka iesaakumam pietiks, lai tu saprastu, ka vista sax :duno:

    #186602
    samurajs
    Participant

    sLiekA: vistu nelietoju, nezinu. Bet kā domā – kuram būtu jāpielāgojas? Š aura profila profesionālo programmu izstrādātājiem (lieto tūkstoši) vai OS izstrādātājiem (lieto simtiem miljonu)? Tas tā tīri loģiski.

    Katrai programmai rakstīts, uz kādām OS tā iet stabili un uz kādām – bez garantijas.

    Novell? Tas jau Suse Linuksis! 🙂

    #186603
    usins
    Participant

    Emz.. man neinteresē fleimi par to, kura OS labāka. Tikai zinu,ka XP nespēs apmierināt geimerus… jo vienkārši drīz fiziski nepavilks dzelžus… kerneli labot ar diez vai kāds sāks šai novecojušajai OS… drīz XP dosies pelnītā atpūtā un aizvietos Win98 Afrikā, kur nevar atļauties jaunos kompus….

    #186604
    sLiEkA
    Participant

    samurajs wrote:

    sLiekA: vistu nelietoju, nezinu. Bet kā domā – kuram būtu jāpielāgojas? Š aura profila profesionālo programmu izstrādātājiem (lieto tūkstoši) vai OS izstrādātājiem (lieto simtiem miljonu)? Tas tā tīri loģiski.

    Katrai programmai rakstīts, uz kādām OS tā iet stabili un uz kādām – bez garantijas.

    Novell? Tas jau Suse Linuksis! 🙂

    nav runa par shaura loka speciaalistiem, bet gan par to, ( vismaz es par to runaaju ), uznjeemumi, kuros lietos specifiskaas programmas vista neder, tpc viss tiek downgreidots uz xp, un uznjeemumam ( koncernam ) paarstrukturizeeties uz citiem softiem, oj oj …

    #186605
    Sid
    Participant

    Tad vajag iet līdzi laikam. Imho, gadu pēc W7 iznākšanas, lietot XP, būs tas pats, kas tagad W98 ;] Dzelžiem cenas arī ir nokritušās, tā kā es pat reāli nevaru saskatīt iemeslu, KÄ€PĒC nelikt to jauno windowsu?

    #186606
    Foxsk8
    Participant

    Lai cik tas jocīgi neizklausītos, man pilnībā apmierinātu arī XP lietot, kad Win7 jau būtu laukā, jo PC domāts tīri darbam, rakstīt kodu, neko vairāk.

    #186607
    Sid
    Participant

    fox, a win98 progošanai neder? Nē nu ok, iespējams, ka tur nav tādi softi, kādus Tu lieto, nezinu, bet ar laiku jau tas pats notiks ar xp ;]

    #186608
    QueenZ
    Participant

    samurajs wrote:


    Nestaipi savu Mac krānu, dārgs un tāpat mīnusi netrūkst!

    Ideoloģija gan vecā – vajag smukumu, tad lietoju Win. Vajag drošību – Linux. Vajag garu krānu -tad Mac! :D:D:D

    OS X ir daudz leetaaks kaa Windows taa kaa nevajag pahsam kraanu staipiit. Softi macam ir vairaak kaa windowsam un droshiiba taadaa pat liimenii kaa linuxam un visiem paareejiem unix based osiem. Nedirs tur kur nevaig dirst. Winodws nav nekaada panaceja un nekad nav bijusi. Kaapeec tad nu peekshnji tas windows tev tik labs un garshiigs? Ir daudz dazhaadu os un visi vinji ir labi.

    #186609
    Sid
    Participant

    QueenZ, nevajag te herņu dzīt. Cik maksā pats mac os, es nezinu, bet dzelži macam ir DAUDZ (!) dārgāki kā PC, tur arī tas visu to prieku sadārdzina. Par softu daudzumu – ļoti apšaubu, windowsam no katras dzīves nepieciešamības ir vismaz pārdesmit softi, šaubos vai macam ir tik pat daudz, galu galā, winda ir populārāka. Kā arī teikt, ka visas os ir labas, ir pilnīgs absurds, piem., reactos ir kaut kas spīdošs? 🙂

    #186610
    Creep
    Participant

    Un kas tad react osam vainas? patiikami, ka wine iebuuveets 😉 pag pag, pa 300Ls var dabuut core 3 duo macu + mac os x leopard + ilife

    #186611
    memorex
    Participant

    Mac tagad tiešām lieto, lai pastieptu krānu, mac’s jau ir parasts PC, tikkai jāmaksā par brendu. Tas ir mans viedoklis, nevienam neko nepierādu, ir kam patīk mac…

    [img]https://bildites.lv/images/5tp3y12zkyy84pt0v6b2_thumb.jpg[/img]

    #186612
    samurajs
    Participant

    Es tagad izrunāšos kā Godmanis, domājot par tautu: 😀

    Tātad bēdīgi slavenā statistika ir tāda kāda ir: 95% lieto Win, tad nu pārējie UNIX/Linux un staipa krānu ar Mac. Tas neattiecas uz vairāk vai mazāk advancēto publiku, kas šeit uzturas, bet uz pelēko masu, ko sauc par tautu.

    Un tā kā Win bija, ir un būs, tad ir ļoti svarīgi, lai XP “piedzimst” vismaz līdzvērtīgs mantinieks. Es M$ vietā vispār dotu visas alfas oficiāli testēt visiem, kas vēlas, lai paziņo par bugiem un dod ieteikumus utt. To, ka Putns ir mēsls – tak atzīst pati M$!

    Ar to es nebūt negribu teikt, ka Win ir pasaules naba, un ka kāda OS labāka/sliktāka par citu. Katrs lieto, kas labāk patīk.

    Negatīvākais Mac faktors: jebkurš dzelzis kaut kad lūzt. Nedomāju, ka ārpus Rīgas serviscentra tādu kāds varētu salabot. Dārgais prieks var izvērsties vēl dārgāks…

    #186613
    Sid
    Participant

    Quote:

    P.S. Starp citu, Samuraj, win nekad nav bijis smuks, nekad.

    Bullshit, tas ir tīri atkarīgs no savām zināšanām win izskaistināšanā, stock gnome/kde/xfce arī neizskatās neko daiļi, imho.

    #186614
    samurajs
    Participant

    sindroms wrote:

    Kaut kad stipri pirms vistas, kad viņa vēl “Longhorn” saucās, gāja runa par jaunu, krutu superīgu failsistēmu.

    Jā, zinu to superīgo failsistēmu – ext3 saucas! 😀 Kāpēc gan ne? Neprasīsim no Stīvā Ballmera pārāk daudz, tā jau džeks bz matiem 😀

    Kad es testēju Win7, tad es to testēju uz “priekšmetu” – vai nav stipri sliktāks par Win XP? 😀 Pagaidām jāsaka – nav stipri sliktāks, uz daudzmaz moderniem dzelžiem iet tā nekas. Priekš pre-betas pat solīdi.

    Ja man jāsaka – “ir tehniskā ziņā labāks par XP”, tad man jāmelo.

    Smukumiņi, dekorācijas? Nu bet tas taču tirgum! 50% iedzīvotāju ir sievietes, tās kā vārnas uz smukumiņiem. Jo no tehniskās puses neko nejēdz… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā