Neliels ieskats Windows 7 build 6956

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Neliels ieskats Windows 7 build 6956

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #186615
    dead_emo
    Participant

    QueenZ wrote:

    Softi macam ir vairaak kaa windowsam

    Atklāšu tev kā mac lietotājs mac lietotājam- Tevi ir piekrāpuši. Netici Applecult adeptu pasakām, laiks pieaugt….

    #186616
    mmittz
    Participant

    QueenZ wrote:

    izredzētais wrote:

    nākamais windows, šķiet, varētu izrādīties visai patīkams..

    To pashu teica arii par Windows Vista, kad lietotaajiem paraadija screenshotus. Nu tur visi stikla efekti un vis paareejais nu buus smuki. Bet beigaas iznaaca ka tur viss bija smuks un eerts tikai neviena programma negaaja 😀 Njaa.. Vechi, no screenshotiem jau juus neko nepateiksiet, vai tur animeets boot screen vai smukaaka start poga, tas vel neko neizsaka, vajag reaali pastraadaat ar vinju (nu tas jau gan vairaak laikam kad buus BETA, bet anyway) un tad var kaut ko vispaar spriest kaada buus. Cik esmu paskatijies tad man patika un ja tomeer viss arii buus baigi njamiigi tad varbuut arii izdosies Mikrosoftam saglaabt Windowsu, bet nu nafig vinjiem to Vista buildu vajadzeeja palaist kaa OS es nezinu, nu bet labi man jau pohui neesmu Mikrosofts un nelitoju vinju arii. Taapat normaali sapisa gan reputaciju gan visu paareejo ar to. OS X jau driiz buus stabili 10% un Windows normaali turpina krist. Vel jau ir ka 10.6 iznaaks pirms Windows 7 un tad jau tas kaifs par Win 7 vairs nebuus tik liels. Visi sapirksies jaunos Macus un aizmirsiis par Windowsu, un tad vel iznaaks tas wins ar 100 nospertaam fiichaam no Apple un apple kaa vienmeer vinjus normaali nodirssiis naakoshajaa konferencee 😀 Lai veicas MS! Adios!

    Tev nepiekrītu, ir it kā bara instinkts, jo sākumā pirmie mediji kas ziņoja par Windows Vista jau bija pesimistiski, šis pesimisma vilnis ir izplatījies un tagad visi par vistu domā slikti, atšķirībā no Windows 7 kur sākumā pirmie komentāri spriežot tikai no screanshot bija labi, un nu jau klausoties par Windows 7 dzirdu vairāk pozitīvu kā negatīvu. Manuprāt, visi pakļaujas baram, un nespriež objektīvi, atvainojos, bet tās ir tikai manas domas!

    #186617
    samurajs
    Participant

    mmittz: šoreiz laikam nebūs bara instinkts, jo M$ tagad ir tikai 2 iespējas – vai nu izlaist kaut ko patiešām labu vai arī zaudēt līderpozīcijas tirgū. 2 sūdus pēc kārtas neviens viņiem nepiedos.

    Būtu labi, ja tie, kuri pozitīvi vai negatīvi izsakās par jauno OS – paši būtu to notestējuši. Tas tak nav grūti uz Virtualboxa uzmest!

    #186618
    Ralfie
    Participant

    Divas dienas palietoju to Win 7 6956…

    Varu teikt īsi.. Tā ir tā pati vista (nedaudz smukāka), kuru var uzlikt arī uz vecākiem dzelžiem (nav vairs tā BIOS APIC gļuka instalācijas sākumā)..

    XP Pro (Tinyxp rev.9) – tomēr ir dominējošs līderis ātruma/stabilitātes/iespēju ziņā no visām OS, ko esmu lietojis ikdienā (Linux, Mac… arī)!

    #186619
    memorex
    Participant

    Ralfie šeit neiet runa par “kandžu” (Tiny,black,pok3,uber versijām), ja godīgi Vista ir labāka dažam labam userim nekā XP. Nu kopumā Win7 izskatās cerīgi, bet jāskatās būs arī cena, uz ko mūsu pirātvalstī visiem ir vienalga…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā