Nepērc TV tagad. Pagaidi Ziemsvētkus!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nepērc TV tagad. Pagaidi Ziemsvētkus!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147467
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_30_35_degivestorefront1_z_1.jpg[/imgl]Analītiskās kompānijas DisplaySearch analītiķis David Barnes (un arī daudzi citi avoti, piem. DigiTimes, Reuters) prognozē grandiozu televizoru cenu krišanos gada beigās. Tā tipveida 32″ LCD TV maksāšot vairs tikai 350 USD tagadējo 600-700 vietā. Arī lielajiem 40″-42″ paneļiem cenas nokritīšot zem 1000 USD.

    “Buma” iemesls pavisam vienkāršs – pirmkārt, pasaules ekonomikas problēmu izraisīts pieprasījuma trūkums, un, otrkārt – ražotāju noliktavas ar televizoriem patlaban burtiski pārpildītas.

    Cenu krišanās sākums prognozēts sākot ar Melno piektdienu – nākamo dienu aiz Pateicības dienas (šogad tā iekrīt 28. novembrī) un ilgums – līdz pat Jaunajam gadam.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lcd_4b124_1.jpg[/img]

    Avots

    #184856
    Loading
    Participant

    Nebūtu ekonomiskais stāvoklis kritisks, domāju veikali tiktu izpirkti ar šādām atlaidēm.

    #184857
    Foxsk8
    Participant

    Ja vēl bankas nabaga studentiem iedotu aizdevumu, būtu vispār ideāli, bet nu laikam šāds prieks pie šādiem apstākļiem ies secen.

    #184858
    Creep
    Participant

    Re, un tieši nesen gribēju izmest ārā savu veco 15″ crt un ieķert ko jaunu. Laikam būs vien jāuzgaida…

    #184859
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ja vēl bankas nabaga studentiem iedotu aizdevumu, būtu vispār ideāli, bet nu laikam šāds prieks pie šādiem apstākļiem ies secen.


    Interesanti, priekš kam studentiem šitādu? Bet vienalga, studentam būtu jāmāk uztaisīt no bē ū LCD moņa un kodoskopa projektoru, kas iekļautos šitajā cenā bet efekts n reizes grandiozāks 😀

    #184860
    Foxsk8
    Participant

    Tad jau tik pat labi varu teikt, nevajag tev teļuku, nevajag tev PC, uttt… 😀 😀 (joks)

    Š ito zvēru jau ar nepirktu uz 1 vai 2 dienām. Ilgtermiņā noteikti atmaksātos.

    #184861
    marr
    Participant

    msh wrote:

    foxsk8 wrote:

    Ja vēl bankas nabaga studentiem iedotu aizdevumu, būtu vispār ideāli, bet nu laikam šāds prieks pie šādiem apstākļiem ies secen.


    Interesanti, priekš kam studentiem šitādu? Bet vienalga, studentam būtu jāmāk uztaisīt no bē ū LCD moņa un kodoskopa projektoru, kas iekļautos šitajā cenā bet efekts n reizes grandiozāks 😀

    kas ir “bē ū”?

    un tieši kāpēc studentiem tas būtu jāprot? Es, prasdams kaut ko citu, tiešām nevaru bez šīs prasmes iztikt, tiešām tāpēc esmu lamer? 🙁 :suck:

    #184862
    msh
    Participant

    Studentam ir jāpriecājas, ka jamam ir kompis, uz kura bojevikus paskatīties, joptv 😀

    Bē ū – lietots.

    #184863
    Ezart
    Participant

    tas tāpat bija skaidrs… tiek ražoti jauni un jauni modeļi, vecos izdevīgāk pārdot pa “sarkano” cenu, nekā resaiklot.. Б-У crt 22″ Rīgā maksā ~10 Ls (veikalā ar visu kases aparātu). Es tāpēc vien sēžu vēl pie crt, ka lcd drīz nopirkšu pa kapeikām.

    #184864
    Pipars
    Participant

    Jej, man būs jauns TV!!

    #184865
    marr
    Participant

    msh, man ir aizdomas, ka Tu zini, ko es Tev varētu vēlēties pateikt attiecībā uz Tavu pēdējo postu 😀

    īsumā, bez jebkādiem epitetiem sakot – nepiekrītu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā