nestrādā internets

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD nestrādā internets

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146378
    aega
    Participant

    Uzliku Debian Lenny, internets straadaaja, uzliku nvidia draiveri un peec restarta vairs nestrādā internets, bet rāda ka Wired network is connected, tik nevienā progā nets nestrādā ( man ir lattelecom, tpc ar ip viss jābūt kārtībā)

    kāds zin ko jādara, lai dabūtu atpakaļ internetu?

    #173874
    shady
    Participant

    Videokartes draiveris jau nevar iespaidot internetu.

    Tākš…atver konsoli un ieraksti kaut vai: ping notepad.lv

    Procesu var pārtraukt ar taustiņu kombināciju ctrl+c

    Pingojas jeb nē?

    #173875
    aega
    Participant

    interesanti, uzrakstiju to ping, apstaadinaaju, tgd nets iet

    Paldies

    #173876
    shady
    Participant

    Tad tev vnk bija kas nokāries vai arī nets pakārās uz īsu brīdi (sagadīšanās).

    #173877
    remarco
    Participant

    Negribēju jaunu topiku cept tapēc pajautāšu šajā jo tēma līdzīga.

    Visu laiku sēdēju uz neta kas caur DHCP ur darbojas. Nu respektīvi ip mēdz mainīties.

    piebakstiju wireles rooterīti un forvardēju visu uz savu pc par cik man stāv uz viņa servers.

    Tākā no rootera līdz pc jau ir lokālais tīkls tad man pc ip tagad ir 192.168.###.###

    Jautājums ir par to kā man tagad tam FreeBSD iebarot to statisko ip ????

    Iemetu skau handbook , bet tur man šķiet kaut ko baisi sarežģīo iekruķijuši tā itkā būtu datnī n-tās tīkla kates un datnis netā , laikam par serveriem vairāk domāts…

    #173878
    Tvinky
    Participant

    Viņš šķiet arī ir DHCP, tb es kad slēdzu Wireless klāt, un pie tā pieslēdzu vadu, viņs man automātiski zem apakštīkla dalīja ip. Bet ja kādreiz jāliek statisko, tad skaties tiaki ifconfig tur viss ir, kas saistīts ar šo tēmu.

    P.S aega nākamreiz, kad nav interneta pameiģini pārrestartēt interneta deamonu

    Code:


    1) ifdown eth0 pēc tam ifup eth0
    2) ifconfig eth0 down pēc tam ifconfig eth0 up
    3) sudo /etc/init.d/networking restart
    4) gajau vēl varianti ir, bet ar 2 vienmēr vajadzētu sanākt

    #173879
    remarco
    Participant

    Avaino Tvinky , bet Tu mani nesaprati.

    Ir ā ka viņš piešķir, bet tā , kā es esmu forvardējis visus pieprasijumus kas iet uz rūtera ip adresi , uz savu serveri ad man tomēr vajag konkrētu ip serverim lokālajā tīklā.

    tas ir apmēram tā

    Tu savā brauzerītī raksti manu ip


    >

    Rūteris saņem pieprasijumu xxx.xxx.xxx.xxx:80 vai 8080 un neko ar to nedara, bet es viņam liku lai forwarde uz konkrētu ip lokālajā tīklā


    > mans serveris

    tālab man vajadzīs ir statisks ip.

    un nets man ir un arī viss forvardējas pagaidām, bet vienīgi pēc pirmā restarta atkal būs jāpārsūta uz citu ip 🙁

    Tur tas suns:(

    nu ceru ka Taad ir skaidrs mans domas lidojums…..

    Citu risinājumu bija slinkums domāt.

    Ak jā jāpiebilst ka lokālajā tīklā bez servera ir vel Trīs PC tā ka bez konkrāa ip te neiztikt…..

    #173880
    shady
    Participant

    Pag…es ar īsti nesapratu…

    1) Ja tu hostē uz iekšējā tīklā IP, tad neviens no ārpuses tavam serverim klāt netiks, jo tas eksistē tikai tavā lokālajā tīklā!

    2) Ja vajag, lai kāds no ārpuses tiek klāt tavam serverim, tad hostē uz savu reālo IP, tas ir, kas piešķirta rūterim.

    3) Ja vajag tā, lai ir tikai iekšejā tīklā un tev mainās tās iekšējās IP?

    * Tad paskaties sava rūtera konfigu – vai tad uz MAC adresēm nevar piesaistīt iekšējo IP?

    * Atslēdz tās n-tās IP, ja tev iekšējā tīklā vajag, piemēram, ne vairāk kā 4 IP, tad norādi to rūtera konfigā (ja tavējais to atbalsta).

    * Aizvāc no rūtera DHCP un sakonfo savu IP. + nezinu kādēļ tev tās iekšējās mainās – man vismaz tā nav. Tā kā manā lokālajā tīklā nav vairāk pa 2 PC, tad esmu norādijis, lai ie tikai max 3 IP, tad Home PC IP vienmēr ir xxx.xxx.xxx.100 un laptopam xxx.xxx.xxx.101.

    Nu atslēdz uz katra PC DHCP un sakonfo IP => ar to arī visam vajadzētu beigties.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā