network conecction neko nerada

Sākumlapa Forumi Software Windows network conecction neko nerada

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146399
    montieris
    Participant

    Es parinsteleju win, un tagad es meginaju pc pieslegt pie neta, bet nejiet 🙁

    kad atveru network conecction- tur nekaa nav

    bet man lieka ska vajadzeja but- Local Area Connection bet man nerada

    vai varetu man kad spalidzet kapec man nejiet nets, visi vadi ir pareizi salikti ..

    #174064
    shady
    Participant

    1) Vai tu kādreiz esi pārinstalējis sev windows?

    2) Nets var neiet tāpēc, ka tev nav DHCP.

    3) Dīvaini ir tas, ka tev neparādās nekāds neta adapteris => vai nu tev windows neatpazīst tavu neta adapteru (vajadzīgi draiveri) vai kas hardwariski/softiski pakāries.

    Ja tev ir kāds neta adaptera draiveris, kurš tev nāca līdzi, tad uzinstalē to.

    Pamēģini nokopēt no interneta “Everest” programmu un notestēt – kas tev ir pa adapteri.

    #174065
    drunk_lizard
    Participant

    es saaktu ar to, ka eneiblotu biosaa iebuuveeto tiikleni, peec tam apinstaleetu visus maates draiverus, kuru sastaavaa arii buus tiikla draivers…..

    #174066
    marr
    Participant

    :ooo: biosā iebūvēto tīkleni?!? :duno:

    #174067
    samurajs
    Participant

    marr: bik neveikli ķirzakam sanāca, bet pareizi jau: pārbaudītu BIOS’ā, vai tīkla karte ieslēgta. Kaut arī pati jau viņa neizslēdzās. Vot mātes draiveru paku papriekš uzmest – tā jau reāla izeja no situācijas.

    #174068
    marr
    Participant

    vot, jā, to es saprotu 🙂

    normāli izteikties arī ir māksla 😛

    #174069
    montieris
    Participant

    Bet man NEKAD neko taadu nebij vajadzejis dariit parinstelejot win. a tagad jamekle kautkadi driveri, vai biosa jaskatas vai ir ieslegta tiiklene :/ieliku everest liekas ka manai network artei vis ir ok.

    #174070
    drunk_lizard
    Participant

    marr – tu esi mudakus vulgaris…

    un topic autor – cik daudz tu esi paarinstaleejis, mhhhhh

    ne nu protams – uz veca zaarka nebuus probleemu, jo visi draiveri ir iekljauti ieksj xp….

    montieris, iesaku beigt meetaat specu un ieklausiities, ko tev saka…..

    #174071
    marr
    Participant

    d_l labāk pats beidz mētāt specu un sāc domāt, ko runā.

    Par mudaku būšanu arī es domāju, ka diskutabls jautājums….

    Un arī uz veciem zārkiem (bekām) mēdz būt problēmas, xp instalācija nav visuvarena, kur viss 100% ir iekļauts, pats esmu saskāries ar mātes plašu un videokaršu neatpazīšanu.

    Un lai kāds tiešām Tevī spētu ieklausīties, arī vārdu krājums ir jāizmanto atbilstošs, nevis savs krutā speca stiliņš, kas redz visiem parastajiem cilvēkiem ir jāsaprot, ja ne, tad paši stulbi un vainīgi.

    #174072
    montieris
    Participant

    ieliku everestu un atrod – network adapters.. izskatas ka tam nav vainas..

    bet biosa neatradu kura vieta varetu atarst..

    man Biosa tips ir- AMI

    american megatrends inc.

    network card modelis-ULI/ALI m5263 Fast Ethernet Controller

    #174073
    drunk_lizard
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    apinstaleetu visus maates draiverus, kuru sastaavaa arii buus tiikla draivers…..


    tu laikam nefiga nemaaki lasiit?

    un, visuaugstigodaatais marr, kas manaa tekstaa nav skaidrs???

    cilveeks tak specss (pats taa noreklameeja) win instaleesjanaa….

    ja jams nejeedz, kur atrast maatesplates draiverus, tad taa nav mana vaina…

    buusju labais un pateiksju prieksjaa – taa ir uz rtl8201 cjipa baazeeta nic, kura ir integreeta visdriizaak kaadaa suunainaa assrok deelii

    un atseviskji draiverus nav jeegas mekleet ibo realteks taadus nav prezenteejis

    tagad laimiigs?

    #174074
    marr
    Participant

    montieris wrote:

    Es parinsteleju win, un tagad es meginaju pc pieslegt pie neta, bet nejiet 🙁

    kad atveru network conecction- tur nekaa nav

    bet man lieka ska vajadzeja but- Local Area Connection bet man nerada

    vai varetu man kad spalidzet kapec man nejiet nets, visi vadi ir pareizi salikti ..

    :wtf: d_l: kurš no šiem vārdiem Tev parādīja, ka cilvēks ir SPECS ?

    Kas man nav skaidrs? Tagad viss ir skaidrs … arī par Tevi.

    Man nebija skaidrs Tevis rakstītais teksts, tāpēc pārjautāju, kā izpaužās “biosā iebūvēta tīklene”. Un samurajs to man pateica cilvēkam saprotamā valodā. Ne mazākās šaubas man nav, ka arī lietotājs, kurš griezās šeit pēc palīdzības nesaprata to, ko Tu viņam gribēji pateikt.

    Pie viena skaidrs ir arī tas, ka visi tie, kas Tavu slengu nesaprot ir idioti, mudaki un tamlīdzīgi radījumi, tikai nez kāpēc man rodas zināmas šaubas par to, vai Tavos spēkos ir kaut kur smadzeņu tālākajā nostūrī atrast un sakombinēt vārdus normāli, bez iemesla neapvainojot cilvēku un neizsmejot problēmu, ar kuru viņš šeit ir griezies!

    #174075
    drunk_lizard
    Participant

    montieris wrote:

    Bet man NEKAD neko taadu nebij vajadzejis dariit parinstelejot win.

    marr, diemzjeel palieku pie sava, mhhhh

    kad siikie kuutspakaljas beidzot saaks domaat…..

    un veel, mlje

    kad tie pasji kuutspakaljas sapratiis, ka darbu jaauztic dariit tiem, kuri to prot un sajeedz, ko dara.

    nevis – obanaa- es paarinstaleeju win un man (ar dievu uz puseem) straadaa, es esmu ahuuns specss!!!!

    es te visiem varu dot padomus un paarinstaleet….

    rieb…

    #174076
    memorex
    Participant

    Paskaties ko rāda device manager, un kāda tev tīkla karte? Izskatās pēc driveru trūkuma. Un kāds bija iemesls XP reinstall? varbūt nets nestrādāja? 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā