NO_PUBKEY 2EBC26B60C5A2783

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD NO_PUBKEY 2EBC26B60C5A2783

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145770
    brivprac
    Participant

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/75650Screenshot-1.png[/img]

    biju pacietîgs un vislaik meklçju izslavçtajâ fakînajâ wçbâ, es pat atradu pilnîgi tâdu paðu prtoblçmu no_pubkey

    izdarîju visu kâ citur jau paskaidrots, veicu restartu, bet gaidâmais rezultâts nebija, vienalga verot vaïâ synaptic package manager izmet to paðu erroru :win:

    vai kâds man var palîdzçt?

    p.s. izmçìinâju pirmos 7us pidâvâtos risinâjumu.

    #168105
    shady
    Participant

    Apskaties pie preferencem un pie repositorijiem.. (iekð tâ synaptic package managera)

    + parbaudi – ko esi sarakstîjis iekð /etc/apt/sources.list

    Uztaisi apdeitu no konsoles.

    #168106
    Valodja
    Participant

    Hmm, parasti tâdu brîdinâjumu (es to par kïûdu nesauktu) izmet, kad nav pievienota GPG atslega. Tas ir kad pievieno repozitoru synaptic’â vai pa tieðo /etc/apt/sources.list

    Ja repozitoru dabuji netâ, tad tai paðâ lapâ ir jâbût kkam lîdzîgam ðitam (tur biku zemâk, kur rakstîts “Download needed gpg keys”).

    tâ ir divu komandu kombinâcija, ko jâizpilda konsolç – pirmâ lejuplâdç gpg atsçlgas failu, otrâ to pievieno, un tikai tad var saòemt vai apdeitot jauninâjumu sarakstu (konsolç apt-get update)

    GPG atslçgu var nokaèât paðam un iebarot to synaptic’â.

    #168107
    samurajs
    Participant

    Nu ja nekâ pçc web’a, atver savu sources.list

    Code:

    sudo gedit /etc/apt/sources.list


    un atvieno to savu repo serveri, kuram nav gpg key… nu pieliec # priekðâ tam medubuntu.com. Saglabâ failu un tad mçìini restartçt.

    Tai paðâ sources.list jau arî ir infa, ko vajag darît!

    #168108
    Valodja
    Participant

    samurajs wrote:

    Nu ja nekâ pçc web’a, atver savu sources.list

    Saglabâ failu un tad mçìini restartçt.


    Cik saprotu, restartçt synaptic’u, ne? 🙂

    var arî sudo apt-get update

    #168109
    samurajs
    Participant

    Nujâ – iespçjams, ka tas tavs serveris pârtraucis darbu vai ko izmainîjis. Tad var mest errorus par gpg key. Manâ repo listç nav tâda medubuntu vispâr. Sastâdi citâdu sources.list bez ðâ servera un tad ziòo, vai sanâca. Lai zinâm, vai jâdomâ tâlâk.

    #168110
    Mr.Death
    Participant

    Forget linux, use Windows! :die: :win:

    #168111
    Valodja
    Participant

    Edgars wrote:

    Forget linux, use Windows! :die: :win:


    Drîxt, precizçðu? Forget your brain, use windows. :duno: :duno: :duno:

    #168112
    Mr.Death
    Participant

    Jap you’ve “true”.. forget your brain.. use linux.. :duno: :duno:

    #168113
    brivprac
    Participant

    sory ka tik ilgi neatbildçju. jums bij taisnîb man kkâds interesants source lists bija, iespçjams ka biju kko mainîjis agrâk.

    ieliku valodja atrasto source.listu, bet lai nebûtu lieks èakars ar to medibuntu serveri, es viòu nogriezu nost, kâ samurajs teica pieliku # priekðâ un save, veicu restartu, pçctam jau pie startupa pats man piedâvâjâs apdeitoties, ðoreiz apdeitojâs bez nekâdiem kïûdu paziòojumiem, un synaptic managers ar aizgâja pçc refresh.

    tnx par skaidrîbas ievieðanu tagad viss ir riekstâ! :party:

    #168114
    Mr.Death
    Participant

    anyway i suggest – use windows man. all use windows. windows is cool man. :win:

    #168115
    brivprac
    Participant

    Edgars wrote:

    anyway i suggest – use windows man. all use windows. windows is cool man. :win:

    windows man ar ir tuvs un paigâdâm nekas man viòu neatsver, bet pârâk viòu jau esu nodrillçjis un lietojot viòu jûtos tâkâ vecâs, labâs, caurâs vilnas zeíes bûtu uzvilcis :rofl:

    man 1nk patîk èakarçties gar lietâm ko nezinu :duno:

    #168116
    Mr.Death
    Participant

    tad labi :party: but anyway – never forget windows!

    #168117
    brivprac
    Participant

    pirmo reizi jau grûti aizmirst! :rofl:

    #168118
    Mr.Death
    Participant

    forget windows only if u have a good MAC :win:

    #168119
    brivprac
    Participant

    Edgars wrote:

    forget windows only if u have a good MAC :win:

    man lîdz labam maksim vçl tâls ceïð ejam [img]https://www.filer.lv/images/moods/sad.png[/img]

    #168120
    Mr.Death
    Participant
    #168121
    Tvinky
    Participant

    Edgars wrote:

    forget windows only if u have a good MAC :win:

    Mac Os ir UNIX bâzçtâ OS 🙂 Tâka tu pats nonâc pretstatos… Imho, palasi vçsturi un nekomentç savu windows. Mçs visi viòu mîlam un mums viòð patîk. Vnk cilvçki te nekur nekliedza, mol lieto Linux, tak arî tu varçtu neuzvesties kâ bçrnudârza audzçknis ;( Imho, increase the peace un nelien kur nevari palîdzçt, bûtu labâk savas windows zinâðanâm palîdzçjis cilvçkam 64bit’u win2k3 nokonfigot – nevis klusçt.

    P.S Negaidu atpakaï no tevis msg.

    #168122
    samurajs
    Participant

    Problçma ir atrisinâta, bet, tâ kâ atkal panesâs offtopiks, es atïauðos tçmu slçgt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Tēma ‘NO_PUBKEY 2EBC26B60C5A2783’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā