Noņemt dziesmai vārdus!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Noņemt dziesmai vārdus!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270339
    m_janis
    Participant

    Quote:

    …aizej nopērc kādu no pēdējiem latviešu diskiem,jo drīz vairs neizdos nevienu,saprata,ka tādi ”īpašie” kā tu nav spējīgi nopirkt,bet tādi kā es nepērk,bet ir tikai pāris tādi kuri pērk…


    Un tad brīnāmies par oligarhiem, stulbajām 100 galvām u.t.t.

    Paši jau par profesionāliem bandītiem izaugam un izveicīgākie pie siles nokļūst.

    shadowmen – steidzīgi izvirzi savu kandidatūru nākošajās vēlēšanās – esi tam kā radīts.

    Vai vismaz sāc strādāt – bet tikai neiedomājies par darbu samaksu prasīt – godīgi atbalsti pirātus :D.

    #270340
    shadowmen
    Participant

    Neizvirzīšu sevi nākošajām vēlēšanām…Kaut gan varētu, rēķinot,ka tādas aitas kā mūsu tautiešus ar vienu labu reklāmas rullīti varētu apjāt….

    Es esmu par oligarhiem,par ”stulbajām 100 galvām”,jo mēs tikai protam smuki dirst,a ja pašiem būtu tāda iespēja,sen jau būtu sazaguši pilnas kabatas…Uzskatu,ka jābūt pietiekoši gudram lai iegūtu tādu varu kāda ir Lembergam,Š leseram un pat visu mīlētajam Ušakova kungam 😀 Viņi to ir sasnieguši,kādiem līdzekļiem?To pat ne tu ne es nezinam..Par to vēl KNAB strīdās..

    Un vispār man patīk,neviens vēl nav notiesāts(ar Lembergu jau cik gadus tiesājas),bet visi tie saucamie ”oligarhi” tiek uzskatīti par vainīgiem…Zini m_janis man tava kaimiņiene teica,ka tu esi pedofīls…Es rīt organizēšu akciju(ar pāris simtiņiem duraku,kam uzsaukšu aliņu par brīvu), ”nost ar pedofīliem,ja iekšā,tad tikai C4”….Tas būtu tas pats,kas tagad notiek mūsu valstī…Pierādījumi,kur ir?Trūkst….tāpat kā smadzenīšu trūkums pusei valsts…

    Nelielos,ka esmu pirāts(es vispār cenšos to slēpt) ,es visu programmatūru esmu nopircis :D, windows 95 man stāv kopš 95.gada(sorry jaunam naudiņa nesanāca),un vēl man ir office par 12ls(vai 14,vai 36ls),kuru man mamma uzdāvināja jaunajā gadā,ā un pēdējā lieta-antivīruss Norton(bija uz atlaidēm 😀 )….Tas ir viss,vairāk uz mana kompja nav,jo nespēju atļauties,bet vismaz es neesmu pirāts 😀

    Aaa,un nesatraucies,esmu sācis strādāt(diemžēl sen jau) un pieļauju iespēju,ka savos jaunajos gados esmu vairāk sasniedzis nekā tu….Man jau tagad netrūkst ko bērniem un mazbērniem(kad vēl ellē tādi būs) stāstīt (es nerunāju par dzertiņiem piektdienas vakaros,un dzīvošanu pie vecākiem)…Un tā nav lielīšanās,tā ir tikai tāda laba sagadīšanās,ka par pieredzes trūkumu nevaru sūdzēties…

    #270341
    WordPad
    Participant

    CSI ne to vien var izdarīt!

    [spoil][img]https://img11.imageshack.us/img11/3528/csimegazoom.jpg[/img][/spoil]

    #270342
    shadowmen
    Participant

    😀

    Vispār kādam jaukam cilvēkam vajadzētu nomainīt tēmas nosaukumu uz ”free ride”

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā