Normālus smailiņus!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Normālus smailiņus!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147214
    msh
    Participant

    Man kaut kā pieriebušies šitentie pokemoniskie smailiņi. Smailiņiem jābūt diviem svarīgiem kritērijiem, kuru iekš notepad.lv nav:

    1) Tiem jāatbilst standartam – lai uzrakstot vispārpieņemtus smailiņus, tie parādās, nevis kā te ar visiem “:cool :”, “:rolf :”, “; .” un visiem pārējajiem. Cik smagi ir jāsasit galva, lai tādus apzīmējumus izdomātu?!

    2) Tie nedrīkst pist kopā tekstu :grr:

    Redziet – atstarpe [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/img]

    Un te tās gandrīz nav.

    Vēl kāds ir pacenties kopā sabāzt stipri dažādus smailiņus, gan izmēra, gan stila ziņā. Kāda velna pēc jāizgudro jauna amerika tā vietā, lai papildinātu phbb defaulto smailiņu sarakstu? Gribās būt “pokemoniskajam notepad.lv”? Laipni lūdzam ;.

    Un tad vēl visas tās ikonas, kas man te tagad rakstot parādās… Man, kas reti tās izmanto, nafig man katru reizi jābrauka visam ar peli pāri, lai paskatītos, kuru man vajag?

    #182423
    samurajs
    Participant

    Mierīgi, jaunā ērmu kolekcija jau sen ir izvēlēta un apstiprināta: https://sml-e.deviantart.com/art/damotes-67654552

    Bet tik vnk nevar nomainīt, jo sačakarēsim visu vēsturi. Jaunajā kolekcijā nav ne :wtf, ne :die, ne :duno…

    Kaut arī varbūt vecie smaiļi nemaz nav jāaiztiek. Lai dzīvo tālāk, tikai lai nerēgojas uz desktopa.

    Kas attiecas uz phpbb defaulto kolekciju – pārāk tizli un pārāk daudzi tos lieto.

    Fox, ku-kū, būtu laiks kko darīt!!!!!!

    #182424
    drono
    Participant

    Tas taču loģiski, ja jaunajā variantā neesošās ikonas ir jāatstāj vecās, tikai nav īpaši jāreklamē.

    BTW, samuraj, tā saite nedarbojas.

    #182425
    Foxsk8
    Participant

    Būs, laiks ielikšu.

    #182426
    samurajs
    Participant

    drono: tagad darbojas!

    #182427
    msh
    Participant

    samurajs wrote:


    Kas attiecas uz phpbb defaulto kolekciju – pārāk tizli un pārāk daudzi tos lieto.


    Vēlies izcelties?

    #182428
    memorex
    Participant

    esmu jau pieradis pie skype smailijiem, vienkārši varētu pārējos iemest!

    #182429
    sir_irius
    Participant

    Tieši tā! 🙂 😀 :@

    #182430
    marr
    Participant

    lai arī it kā neesmu pārlieku liels fans visiem šitiem ķiņķēziņiem, katrai vietai tādus laikam tomēr vajag. Tomēr būtu labi, ja būtu pieejami dažādās vietās populārie to apzīmējumi. Izskatam jau nav jāsakrīt, bet vismaz komandai. () un :: abi labi.

    #182431
    Foxsk8
    Participant

    Teikšu uzreiz, man patīk smaili, kas ir no vienas zortes, dāzreiz kāds mēdz ielikt kādu citu smailu, kurš ir pārāk liels, vai nav viņam vienotu stilu ar pārējiem. Esmu jau pieradis pie šiem pašiem skype smailiņiem, kolekciju varētu papildināt ar vēl kādiem, no skype kolekcijas, varbūt kādu no draugiem.lv, bet negribās tos lielos, nevienlīdzīgos smailus likt.

    #182432
    samurajs
    Participant

    Fox: smailu kolekcija ir sen apstiprināta, visi gaida kad tu sāksi likt!

    Ja tu ieliksi kaut vienu no draugiem – Liberts papriekš piedzīs no tevis pāris miljonus tiesā, pēc tam pakārs aiz zilajiem zvaniem 😀

    Jālieto tikai tos smaiļus, kurus drīkst izmantot!

    #182433
    Foxsk8
    Participant

    Es izmainīšu vienu pikseli un pašu libertu iesūdzēšu 😀

    #182434
    preddetor
    Participant

    Tas tāpat būs autortiesību pārkāpums. 😀

    #182435
    sir_irius
    Participant

    Nebūs…

    #182436
    msh
    Participant

    Ielieciet tādus :duno:

    kuri nepiš :grr:

    Tekstu kopā :punch:

    Š is ir notepad.lv nevis skype ;.

    #182437
    Foxsk8
    Participant

    Būtu kāds dizainers, varētu pasūtīt unikālus smaidiņus, okey, šis jautājums ir jaunās nedēļas top 10 sarakstā, tā teikt To Do Listē.

    #182438
    msh
    Participant

    Izmanto tos pašus standarta phbb smailiņus, ja tu nevari dabūt ko labāku – savu funkciju – papildinājums, kas pārāk nepiš tekstu kopā tie veic ;.

    #182439
    Foxsk8
    Participant

    Te jau samuraja kolekcija ir kaut kāda + azazul dotā, jādabot vecās tēmas rokā, jāapskatās. Beigās vajadzētu uz aptauju uzbīdīt kādas 3 smailu pakas, lai tauta nobalso.

    #182440
    QueenZ
    Participant

    Man gan shitie smaidinji patiik… 😀 netaa pat ir dabonami VISI skype smailiji! 😉 Nav pat netaa jaameklee, man pasham kompii visi staav.. gif formaataa 😉

    [img]https://img355.imageshack.us/img355/1343/skypewackyb0136giggle1cp1.gif[/img]

    #182441
    Loading
    Participant

    samurajs wrote:

    Fox: smailu kolekcija ir sen apstiprināta, visi gaida kad tu sāksi likt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā