notepad.lv -> beidzot maina hostingu, ticu.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Klienta puse (html, css, svg, xslt, xhtml, js) notepad.lv -> beidzot maina hostingu, ticu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157912
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sāk kļūt nepanesami nelietojams, aš ne no nekādiem tīkliem.

    #294933
    samurajs
    Participant

    Fox, dzirdēji? Tiešām vakar nebija iespējams lietot. Š orīt agri, kad nets galīgi tukšs, īsu brīdi gāja ātri, un tad atkal sāka vilkties līdz nejēdzībai…

    #294934
    drunk_lizard
    Participant

    kam juus esat vajadziigi?… pusmiris, klibojosjs “it portaala izstraadaajums”…

    #294935
    Crow
    Participant

    Jūs neviens nekā nesaprotat. Cilvēks strādā katru dienu, jāpabaro daudzbērnu ģimene, daudzbērnu suns un kaķis, reāli tikai piecas stundas dienā (:>) guļ, kamēr jūs kvankšķat te. Paši kādreiz kaut ko būtu izdarījuši, bet reāli ir tā, ka jūs nekā nesaprotat, tikai rejat. Apriebies jau. Reāli tas prasa laiku, par kuru neviens nemaksā. Un šis ir tikai pagaidu variants. Jaunā versija visu izlabos. Plus vēl kaķim ir tikai četri pirksti, viņam vismaz 20% lēnāk kodēšana iet.

    #294936
    root
    Participant

    Nu labi, kas par daudz, tas par skādi. Ja Crow var labāk – fuckin’ fine, dod ziņu, izdalīšu servera vietu ar visu kā pienākas, un bliez augšā :} A to tāda plika diršana vien sanāk.

    Par serveri – tas gan jāmaina, piekrītu pilnībā.

    Vai arī iemeilojiet man SSH, apskatīšos un novērsīšu major problēmas, kazi kādu kešu iekabināšu.

    #294937
    Wuu
    Participant

    pag pag, paši būtu kādreiz ko izdarījuši. Nu es izdarīju! Man liekas 3 versijas UOC.LV ir paspējušās nomainīties, viens no iemesliem bija lēna darbība. Tagadēja versija ir tiešām raita. Kur problēma? Un man arī ir kaķis, suns, trusis un rēķini. Where is the problem?

    Š…emiet vērā, ka pēc profesijas es varu tikai matus griezt un gaterī baļķus krāmēt. Bet kaut kā nebija problēma memcatchu uzlikt un divus virtuālus serverus nosaistīt kopā utt…

    #294938
    piwchix
    Participant

    Ieejot foruma sadaļā navigācijai nomainās fonts. 🙂

    *piekasos*

    #294939
    Aldis
    Participant

    Salīdzinoši to darbu ko Wuu tur ieguldījis, tiešām respect! Viss strādā kā tam jāstrādā. 🙂 Protams, varēja vēl fontus salikt vienādus katrā sadaļā, kā arī tam pašam forumam sazīmēt ikonas, tēmu salikt kā pirmajā lapā, utt.. 🙂

    #294940
    shady
    Participant

    Crow wrote:

    Jūs neviens nekā nesaprotat. Cilvēks strādā katru dienu, jāpabaro daudzbērnu ģimene, daudzbērnu suns un kaķis, reāli tikai piecas stundas dienā (:>) guļ, kamēr jūs kvankšķat te. Paši kādreiz kaut ko būtu izdarījuši, bet reāli ir tā, ka jūs nekā nesaprotat, tikai rejat. Apriebies jau. Reāli tas prasa laiku, par kuru neviens nemaksā. Un šis ir tikai pagaidu variants. Jaunā versija visu izlabos. Plus vēl kaķim ir tikai četri pirksti, viņam vismaz 20% lēnāk kodēšana iet.


    Emm, esi mazliet kļūdījies. Neesmu daudzbērnu tēvs jau kādu laiciņu – tagad esmu dižtēva statusā, un man nav suns, bet ir žurka (pareizāk – degu). Un mainu savu kaķi pret citu, kurš māk kodēt, jo manējais ne velna nedara. Pārējais ok! 🙂

    #294941
    Foxsk8
    Participant

    Tie kas vēl nezin, un nav lasījuši līdzīgas tēmas, drīzumā būs uzlabota notepad platforma, kuras sastāvā būs WordPress dzinējs portālam un forumam būs phpbb3 versija, notiek visas sistēmas upgreids, un paralēli šim visam tiek izstrādāta jauna, ātrāka un stabilāka versija, kura būs draudzīgāka pret servera resursiem un to patēriņu. Kas saistīts ar ielādes ātrumu, sākumlapā nav optimizēti daudz un dažādi pieprasījumi, arī mūsu reklāmas parteri paņem savu laiku ielādes procesā, konektēšanas pie viņu serveriem, ja tur notiek aizture, tas atspoguļosies arī kopējā ielādes ātrumā, līdz ar to, jo vairāk konekciju uz citiem servisiem, lietām, jo arī ielāde notiks nedaudz lēnāk. Piemēram foruma sākuma skats, kollonu skats vienmēr ielādējas ātrāk, nekā pati sākumlapa, jo tur ir optimizēts ielādes princips.

    Serverim kā tādam, nav ne vainas, vienkārši notepadam ir liels pieprasījums, un šis viss pasākums darbojās jau uz phpbb2 foruma platformas, kas pašā pamatā ir gadiem pārbūvēta, pārmainīta.

    Š obrīd, nāksies nedaudz paciesties, līdz kamēr izdosies palaist jauno versiju, bet palaišana ir ļoti lielā mērā atkarīga gan no shady, gan no samuraja, kur bieži vien notiek šāda loma: Klients VS Pasūtītājs, un tad nu man ar viņiem ir jāsaskaņo visas lietas, ko viņi grib, kā viņi grib, kamēr tiek viss izdomāts, pajiet laiks, tad viens nevar vienoties, otram šādi nepatīk, utt… tas viss paņem arī laiku. Reāli jaunā versijā daudz lietu jau ir sakārtots un izdomāts, iztestēts, paliek šobrīd vēl foruma vizuālās lietas, funkcijas. Ja kāds domā, ka nekas nenotiek, tas nenozīmē, ka nekas lietas labā netiek darīts. To ka kāds kaut ko dara “background” režīmā, to jau varēs redzēt tikai pēc tam. Tie kas ir redzējuši iestrādi, neko sliktu pagaidām nav teikuši, pat uzslavējuši.

    #294942
    samurajs
    Participant

    Jā, es piekrītu – jaunā platforma burtiski lido; lādējas reizes 5-10 ātrāk. Bet es tur šobrīd esmu viens pats… kad būs 100 requestu, nez kā vēl būs 🙂

    #294943
    Crow
    Participant
    #294944
    akms47
    Participant

    Vai, ja reklāmas pasūtītājam ir lēns serveris un lēni lādējas viņa reklāma, ir jācieš notepad lasītājam? Varbūt ir lietderīgāk uzreiz ielādēt lapu un reklāmas pēdējās? Ja klients, kas vēlas reklamēties, būs izvēlējies pareizu reklāmas hostu, tad viņa reklāma ielādēsies reizē ar lapu, ja nē – pats vainīgs. Vismaz normāli varēs palasīt, kamēr viņa reklāma ielādējas. Var jau būt, ka man nav taisnība, bet tas ir tikai priekšlikums (saprotams, ja tas ir realizējams). 😉

    #294945
    root
    Participant

    Reklāmas katram lietotājam nelādē no attālināta servisa, normālā gadījumā. Parasti reklāmas tiek kešotas un atjaunotas fonā.

    #294946
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kam vēl šodien portāls strādā “lieliski” ? 😛

    #294947
    shady
    Participant

    Mjā, pa dienu jau gāja normāli, bet vakarā atkal ir pavisam čābīgi…, piekrītu.

    #294948
    Crow
    Participant

    Notepad hosts, tāpat kā TPB, ir pārcēlies uz Ziemeļkoreju [img]https://i.imgur.com/5i1mcFP.gif[/img]

    #294949
    usins
    Participant

    Nu taču. Atveriet ziedojumu kontu caur paypal un cik tur gadā vajag… 40 ls priekš notepada? Nu saziedos gan jau. Š is kķūst smieklīgi, ka ar 100Mbit netu šī lapa bremzē.

    #294950
    Wuu
    Participant

    Internets strādā savādāk, tas ka tev līdz Lattelecomam ir 100Mbit nenozīmē neko.

    #294951
    KristoZ
    Participant

    Gribēju te ielikt bildīti, bet atkal nokārās. 😀 Te būs:

    [img]https://notepad.lv/userpix/1393_windowclipping_18_1.png[/img]

    Nav gan baigi precīzais, bet uz to pusi jau ir.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā