Notepad.lv čats

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Notepad.lv čats

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145755
    Foxsk8
    Participant

    Veicam aptauju par notepad.lv čata ieviešanu. Ir vairāki varianti. Skype publiskais čats vai irc čats. Variet izteikt arī savas domas. Ir vajadzīgs čats vai nav un kādu čatu izveidot.

    #167907
    Faust
    Participant

    Manuprât vajag! Paðam gan labpatiktos, ja bûtu IRC èats – diezgan çrts, âtrs, viegli parskatâms…. :ooo: 😉

    #167908
    samurajs
    Participant

    Ðobrîd garâm pavisam! Tad visi tikai èatos un nebûs jaunu topiku/postu portâlâ; tas lçnâm izmirs….

    Kad bûs 500+ lietotâju – tad varbût vajadzçs!

    #167909
    aidskillz
    Participant

    Samurajam taisniba, tagad galigi nevajag.

    #167910
    Mad182
    Participant

    Nekâdas vajadzîbas nav, bet ja taisîtu, tad viennozîmîgi vajag IRC. Skype ir viskretîniskâkâ un kaitinoðâkâ programma tûlît aiz windows.

    #167911
    Gustins
    Participant

    samurajs wrote:

    Ðobrîd garâm pavisam! Tad visi tikai èatos un nebûs jaunu topiku/postu portâlâ; tas lçnâm izmirs….

    Kad bûs 500+ lietotâju – tad varbût vajadzçs!


    piekrîtu.. sâkumâ vajag popularizçt projektu un tad domât tâlâk..

    #167912
    Foxsk8
    Participant

    Tâpçc jau ir izveidota balsoðana. Te lielas lietas nenotiek uz manu galvu, bet gan kopîgi apsprieþoties. Jo forums nepieder man vienam, tas pieder mums visiem.

    #167913
    usins
    Participant

    Nau èatam jçgas.

    1. Nau tik daudz pastâvîgo user, kas tur uzturçtos pietiekami ilgi.

    2. Vipirms, lai forums izaug vçl 2 reizes- gan user ziòa gan tçmu ziòâ (vismaz)

    3. Es nelietoju IRC :win:

    #167914
    Tvinky
    Participant

    Nobalsoju par :

    1) Tad principâ ðeit jçgas nebûs sçdçt un visu varçs apspriest èatâ – cilvçki pârsvarâ uzturçsies tur 😀

    2) Ja tomçr ievieðat, tad labâk uz kâda irc servera – tâ padarîðana bûs âtrâka…

    #167915
    shady
    Participant

    Piekrîtu, ka pagaidâm nevajag.

    #167916
    archeens
    Participant

    Atbalstu irc.lv čata kanālu, ir tik ērti sazināties un iegūt palīdzību, ja tāda nepieciešama.

    #167917
    Arābs
    Participant

    Ja tomēr taisa ircā, neuzskatu, ka irc.lv ir pareizā izvēle.

    #167918
    azazul
    Participant

    Ak dies.

    Ja tiešām gribat veidot kanālu tad iesaku : efnet, ircnet, freenode vai undernet. Pats personīgi izmantoju abus pēdējos, tādēļ balsotu par to. No tādiem pokemonismiem kā irc.lv un chat.118.lv labāk turēties pa gabalu.

    #167919
    Foxsk8
    Participant

    Š ī aptauja ir ļoti veca. Ja nemaldos shady kaut ko par tiem čatiem tur beigās kaut ko darīja.

    #167920
    azazul
    Participant

    Njām to es pamanīju (pēc tam kad biju jau atbildējis), bet man ir ideja ka tev varētu interesēt.

    Sk PM.

    #167921
    memorex
    Participant

    neslikta ideja, bet nekādā gadijumā skype, var mēģināt irc, bet dotu priekšroku latviešu serverim, jo ne visiem ir ārzemju nets.

    #167922
    azazul
    Participant

    Š ai problēmai ir risinājumi.

    #167923
    Mad182
    Participant

    memorex wrote:

    neslikta ideja, bet nekādā gadijumā skype, var mēģināt irc, bet dotu priekšroku latviešu serverim, jo ne visiem ir ārzemju nets.

    Kamon, cik tagad ir tādu pieslēgumu bez ārzemēm? Kopš pDSL beidza to cūkošanos, tādu lietotāju ir ļoti maz.

    #167924
    shady
    Participant

    Nu mefisto ideja nav slikta.

    Pašlaik jau vairākus mēnešus #notepad.lv kanāls ir iekš 118 servera.

    Varbūt vajag nodublēt/pārcelt uz freenodi? Man jau īstenībā vienalga – esmu gan tur, gan tur.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā