Notepad.lv iknedēļas IT ziņu apskats

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Notepad.lv iknedēļas IT ziņu apskats

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148172
    Foxsk8
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lir_2.jpg[/imgl]Atvainojos, pats nogulēju:

    https://80.233.172.40:8000/listen.pls

    Klausamies.

    #191431
    neviens
    Participant

    Arī šeit var klausīties notepad apskatus…

    #191432
    Foxsk8
    Participant

    Tiešām var? 😀 Nav playera tieša. Ref ID piekabināts klāt.

    Izsaku brīdinājumu.

    #191433
    normis_161
    Participant

    Bāc atkal nogulēju.

    #191434
    Wuu
    Participant

    Dodiet tautai download linku!

    #191435
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bus ap rita pusi links, tagad nevaru iemest, nets lago

    #191436
    elvisburdajs
    Participant

    Es arī nogulēju. 😥

    #191437
    usins
    Participant

    Manuprāt labāk pārcelt raidījuma laiku, tāds neizdevīgs laiks, tieši svetdienās braucu uz pilsētu, un nesanāk klausīties, jo esmu ceļā 🙁

    #191438
    normis_161
    Participant

    Diez vai tas būs iespējams, jo tad, piemēram, kāds cits nevarēs utt. Manuprāt, laiks ir izdevīgs, vienīgi pašam sanāk visu laiku aizmirst par to. 😀

    #191439
    usins
    Participant

    Atcerēties atceros, bet zinu, ka nevarēšu klausīties, citas iespējas uz Liepāju tikt nav, ja neskaita 5:30 no rīta 😀

    #191440
    kaqp
    Participant

    ar vien labāk un labāk 🙂 tikai biežāk gaisu ievēlc, savādāk dažreiz liekas ka tu zem ūdens runā

    #191441
    Foxsk8
    Participant
    #191442
    Aldis
    Participant

    Vajadzetu maybe to uzreiz ka podkaastu pec tam iedziit.. – visus apskatus noklausities piemeram atseviskaa sadaljaa! 🙂 kkadu mp3 flash streaming playeriiti ieviest.. un ta shtelle aizietu 🙂

    #191443
    Foxsk8
    Participant

    Tāda doma ir, un iespējams iekš V3 būs atseviška mūsu radio, dažādu podkastu sadaļa, protams vajag aktīvus cilvēkus kas palīdz portāla uztūrēšanā, gan ar rakstiem, gan ar cita veida palīdzību, designu, kodēšanu, podkastu veidošanu, ideju ģenerēšanu un citām noderīgām lietām, jo mēs cik nu te uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt vairs nespējam visu vieni paši darīt, vajag klāt labus un noderīgus palīgus.

    #191444
    samurajs
    Participant

    Noklausījos. Jā, LIR pārraides kvalitāte ir uzlabojusies, tas priecē.

    #191445
    Loading
    Participant

    whuu.. Mans segvārds un ziņa arī dzirdama radio! 😀

    #191446
    Anonīms
    Neaktīvs

    Dzirdamas ir visas interesantākās ziņas, neatkarīgi no autora 😉 saprotams ja kādam ir pretenzijas ka viņa raksti nonak ēterā, lūdzu, droši drukājiet un netiks iekļautas programmā.

    #191447
    Loading
    Participant

    Es jau tik priecājos 😉

    #191448
    usins
    Participant

    Pārāk bieži lieto izteicienu- “Tā sakot” vai kko līdzīgu, pārāk uzkrītoši. Nedrīkst vienādus vārdus un vārdu salikumus lietot vienā teikumā pēc kārtas.

    Un vēl šoreiz tāda skaņa kā mucā, pag reizi bija daudz labāk 🙂

    #191449
    Anonīms
    Neaktīvs

    tak es nevaru noregulet ta lai uz katra playera vai equalizera izkartojuma skanetu vienadi. par linuxu vispar piem nezinu ka skan, es salieku sev ta lai butu 90% tuvu realitatei, ja kadam ir sakrukjits uz eq nez kas , mani out of case, ludzu. man jau zvanija te skype viens genijs, sak man ta un ta skan , es shim ieraksti un atsuti. mhm, saregulets nez kas eq un shim bliezh tumbas ara pie skaljaka varda. lol

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā