Notepad.lv jaunās mājas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv jaunās mājas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147400
    Foxsk8
    Participant

    Tagad notiek serveru maiņa, iespējams, ka kaut kas nestrādā pilnvērtīgi. Tuvāko dienu laika viss jau būs kārtībā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

    #184252
    samurajs
    Participant

    Mļē, bildes pazudušas! Saviem rakstiem ta atjaunošu, bet kā ar citu autoru?

    #184253
    Foxsk8
    Participant

    Centīšos tās visas atjaunot. Kā jau kuro reizi, atkal nano pamatīgi piešņācis. Veco kontu izdzēsis, teicu, lai tikai ierakstus izdzēš. Nu jā, neko darīt. Par laimi, pazudušas ir tikai dažas bildes.

    #184254
    samurajs
    Participant

    Nevis dažas, bet daži desmiti!

    #184255
    azazul
    Participant

    Nu problēma ibio.

    Izsūti spamu visiem rakstu autoriem ziņ us:

    “Sveiks.

    Sakarā ar dažādām tehniskām problēmām, kuras radās pārvietojot portālu, dažiem taviem (jūsu ?) rakstiem ir pazudušas bildes. Ja iespējams, būtu dikti labi, ja tu (jūs ?) palīdzētu izlabot šo aizķeršanos.

    Paldies, ar cieņ u admins-kurš-nedomā-līdzi”

    .. vai kaut kā tā

    #184256
    Foxsk8
    Participant

    Viss jau būtu okey, ja nano nebūtu mums kontu izdzēšuši, skaidri un gaiši pateicu, ka vēl mēnesi viņu turēsim, tātad kāda mums jēga turēt tukšu kontu, loģiski domājot, a šamie paņema un visu izdzēsa + itkā backup kaut kur viņiem uz citu serveri stāv. Rīt zināšu vairāk. Ar tām bildēm ir bijušas jau iepriekš problēmas no nano puses.

    #184257
    samurajs
    Participant

    Mani šovakar nekantēt – atjaunošu bildes saviem rakstiem. Labi, ka vismaz man ir bekapi.

    #184258
    deivs001
    Participant

    Man ari ir, bet laikam visas biju glabajis uz bildites.lv, ja kaut kur trukst paziņo.

    #184259
    samurajs
    Participant

    Atjaunoju oktobra bildes daudzmaz normāli. Vēl viss septembris palicis. Manā 1.oktobra Notepad.lv back-upā no servera tās nemaz pat neparādās.

    Pilnīga rakstu atjaunošana tātad būs pēc nedēļas, ne ātrāk.

    #184260
    Loading
    Participant

    fuh, labi, ka man tie raksti nav bijuši tik daudz 🙂 Pēdējie divi atjaunoti, vēl 5 gabali palikuši, ko atjaunot.

    #184261
    Foxsk8
    Participant

    Ļoti ceru, ka rit tikšu pie kaut kāda nano otra servera backup, lai tās bildes dabotu, protams, šodien iesākšu alternatīvu jau likt septembra bildēm.

    #184262
    samurajs
    Participant

    Fox – maniem rakstiem nekādu alternatīvu! Vai nu oriģinālus, vai pārlikšu pats!

    #184263
    Mad182
    Participant

    Tjipa īsti vīri bekapus netaisa? 😀

    #184264
    normis_161
    Participant

    Nu ja gadījumā kādam manam rakstam ir pazudusi bilde, tad to es nevarēšu atjaunot, jo pēc publicēšanas šeit, es viņu izdzēšu ar domu tādu, ka viņu vienmēr šeit varēšu izlasīt.

    #184265
    samurajs
    Participant

    Mad182 wrote:

    Tjipa īsti vīri bekapus netaisa? 😀

    Bekapus šeit taisa gan, bet lapas līkā koda dēļ (kaut ko modificējot kaut kas sačakarēts) jaunākās bildes vnk nenonāk tai bekapā! Tai milzīgā bilžu jūklī tas vnk grūti pamanāms…

    Nekas traģisks nav noticis, visu pamazām restaurēšu, tikai Notepad lietotāji saņems kādus 5 manus rakstus mazāk: tas ir laiks, kas man būs vajadzīgs rakstu labošanai. Manā diennaktī nav 36 stundas…

    #184266
    Loading
    Participant

    Būs labi 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā