Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 87 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333835
    russo
    Participant

    Kādēļ nevar rediģēt savu postu? Tjipa gribēju vēl vienu punktu pielikt klāt kkādu minūti pēc nopostošanas.

    #333836
    Elvis WD
    Keymaster

    russo wrote:


    IMHO:

    1) Pelēkā krāsa logo varētu būt tāda pablāva uz lētā gala monitoriem (no pieredzes) + Logo pats par sevi tāds miglains. SVG?

    2) Sadaļa “PROFILS”… nu.. Mby Avataru + vārdu un to pogu “Iziet” kā normālu saprotamu pogu?

    3) No UX viedokļa man liekas, ka lasītie un nelasītie tredi sadaļa “Jaunākais forumā” nav īsti saprotami. Ko īsti nozīmē blāvi zaļais un melnais? Lietotājam jākustina smadzene.

    4) Tas WordPress headeris manuprāt galīgi neiederas.

    5) “PROFILS” = “Iziet”, bet raksta komentāros “Atteikties”. Vienai un tai pašai darbībai būtu jābūt nosauktai vienādi. Tāpat “Autorizējies, kā lietotājvārds”… varētu uzrakstīt saprotamāk. Kaut vai “Tu esi autorizējies/usies, kā…” Vai arī aizvietot ar avataru + lietotājvārds.

    6) Novākt savus stulbos komentārus nevarēs? Just optional.. mby.. hvz.

    7) Mby “Saistītie raksti” pārdēvēt par “Līdzīgi raksti”? Zem raksta.

    😳 Izskatās, ka fonti tiek lēni ielādēti, jo man vismaz redzās reflow, kad fonti tiek nomainīti pēc pirmreizējās ielādes.

    9) Forums/Reklāma/Kontakti… man jau liekas ka vajadzētu kkādu :hover {background-color: rgba(0,0,0,0.2). Lai cilvēks normāli saprot, ka tur var spiest. Un citās vietās tas pats.

    10) Ko nozīmē tā gandrīz melnā līnija ar tekstu “Board index” Foruma galvenajā lapā? Viņa ir priekš tā lai pateiktu, ka zemāk ir indekss? Manuprāt absolūti lieka. Nezinu cik viegli viņu no turienes ir izvākt.

    11) “Mark forums read” man liekas var kkur iecelt, lai pliks uzraksts neaizņem kkādu 50px joslu. Pie tam nav saprotams, vai tā ir poga, vai links. Man jau liekas, ka pogām ir jābūt pogām un linkiem ir jābūt linkiem. Ja viņu tomēr tur vajag, tad mby arī Search ir jāatstāj? Tādā veidā vismaz izskatīsies tāds “bole menie” complete toolbar.

    12) ARIA tagus laikam nav pat jēgas skatīties

    13) Sarkanie/violetie baloniņi “Jaunākais forumā” īsti stilistiski neiederas. Domāju, ka tur var kādu tumšāku zaļo toni ielikt no pašreizējā zaļā paletes.

    14) Favico uz tumšajām browsera tēmām nav redzama. Vajag izmantot kkādu solid background. Kaut vai baltu. Bet ne caurspīdīgu.

    15) Search animācija ir stipri par lēnu.

    16) Breadcrumbs sarkanā krāsa uz hover? Tjipa tā ir sekundārā krāsa pie zaļā? Hmm… nu nezinu.

    17) … ai… apnika…

    Ja nu kas… tad neņemiet šo visu galvā… dariet, kā pašiem tīk. 🙂

    Beidzot komentāri/kļūdas un novērojumus. Daudzi jau ir darba plānā, un drīz būs redzami kā DONE. Kā pārējiem?

    #333837
    russo
    Participant

    18) “Jaunākais forumā”… nezinu… no importance viedokļa… Topika nosaukums un pēdējais postētājs fontu kontektā praktiski ir vienādas nozīmes informācija, bet… manuprāt, pēdējais postētājs iekš Front Page kā tāda ir galīgi nevajdzīga informācija. Es drīzāk viņu aizvietotu ar pēdējā komentāra pirmajiem XXX simboliem. Tas būtu lietderīgāk no lietotāja viedokļa. Un ja iespējams, tad es vēlētos redzēt cik jaunu komentāru ir no mana pēdējā apmeklējums. Bet par šo es neesmu drošs cik viegli to Jums ir realizēt. Tad varētu to sarkano balonu aizvietot ar jauno komentāru skaitu un pie viena atrisinātos problēma ar zaļajiem un melnajiem topika nosaukumiem.

    Ja gribās ielikt pēdējā postētāja rekvizītus… tad manuprāt viņiem vajadzētu būt pēc izmēra mazākiem jo tā tiešām ir vismazāk būtiskākā inormācija. Tāpat arī datums nav vajadzīgs, no lietderības viedokļa, jo… tur tāpat parādās tikai pēdējiem 20? atjauninātie topiki. Ko tas man kā lietotājam dod, ka es redzu, ka mcbetons ir kko atkal iekakājis plkst. 03:14? 🙂

    Galvenais, atcerieties, ka tā ir Notepad pirmā lapa un tā ir pirmā lapa ko indeksē boti. Tādēļ domāju, ka ir vēlams postētāju aizvietot ar izgriezumu no viņa komentāra. HVZ…

    #333838
    Elvis WD
    Keymaster

    Šodien uzlikām vairākus labojumus gan forumam gan portāla pusei. Ja kādam ir vēl kādas vēlmes, ierosinājumi – gaidīsim.

    Pievienojām arī iespēju lietotājiem iesūtīt rakstus.

    #333839
    russo
    Participant

    Subjektīvi no manas puses – ir daudz labāk. Gan krāsa, gan daudzi sīkumi salaboti. Kad būs luste, “padjorgāšu” lapu vairāk. Mby būs kādas domas. Pagaidām izskatās labi.

    Ja vēl no manis kāds dzejnieks būtu, iesūtītu arī kādu rakstu.

    #333840
    3Dklucis
    Participant

    russo wrote:


    Subjektīvi no manas puses – ir daudz labāk. Gan krāsa, gan daudzi sīkumi salaboti. Kad būs luste, “padjorgāšu” lapu vairāk. Mby būs kādas domas. Pagaidām izskatās labi.

    Ja vēl no manis kāds dzejnieks būtu, iesūtītu arī kādu rakstu.

    Jā šīs zaļais tonis izskatās tīkamāks…Nu ja,tik klaunus vēl vaidzētu uztjuningot-kādreiz vismaz bij izcelti ar rozā-tagat tik tāds bāls uzrakst palicis !!! 🙂

    #333841
    _Mo3_
    Participant

    Apsveicami uzlabojumi. Izskatās krietni simpātiskāk.

    #333842
    3Dklucis
    Participant

    Jā un vēļ jo projam gļuko -ja grib savu texstu labot nekas nesanāk izlec kautkāds murgojums pie tam kautkāda beton valodā!!!

    Jā un vēl- Līdz ar jauno valdību vaidzēt amnestiju visiem klauniem!!!?

    #333843
    Elvis WD
    Keymaster

    Kas attiecas uz RANK sistēmu, vēl domāju, bet visticamāk to nāksies visu nonullēt un veidot no jauna – RANK nosaukumu un atlases principu ziņā. Iespējams arī piešķiršanu, varbūt ar dažiem izņēmumiem.

    Ir cilvēki, kas saprot tēmu, ir daži, kas vienkārši ir kaut ko sāk murgot, ar dažiem faktiem, ka nezinātājam tas pat liekas ticami. To jautājuma uzdevējam vajadzētu saprast uzreiz.

    Vēl domāju ko darīt ar parakstiem.. vai tā nav veca un novazāta lieta, jeb arī tā ir foruma dvēsele, ko labāk nekustināt.

    #333844
    Elvis WD
    Keymaster

    macbeton wrote:


    Opera 36.

    Code:



    403 Forbidden

    403 Forbidden


    nginx









    Chrome 49.

    Code:



    403 Forbidden

    403 Forbidden


    nginx










    Vai 403 kļūdas kādam vēl met?

    #333845
    Nelabojams
    Participant

    Vai nevar novākt uzmācīgo aicinājumu piesekoties iekš FB?

    #333846
    russo
    Participant

    Man jau liekas, ka tie paraksti ir mantojums, kas jāsaglabā. Tikai jābūt atrunātam, ko tur nedrīkst ievietot. Pats gan laikam neizmantoju, bet esmu pozitīvs par viņu saglabāšanu.

    #333847
    shadow118
    Participant

    Moš var faviconu vecajā stilā, kā bij kādreiz, ar zaļām līnijām virs un zem? Saprotu, ka tas baltais fons ir, lai labāk var viņu salasīt, bet tur kaut kas pietrūkst

    Kādreiz bija kaut kas tamlīdzīgs:

    [img]https://i.imgur.com/eyvaWt7.png[/img]

    Also this: Your message contains too many URLs. The maximum number of URLs allowed is 1.

    #333848
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tās pogas nebūtu prātīgāk pabāzt zem menu?

    [img]https://image.ibb.co/cOrnRL/np-bilde.png[/img]

    #333849
    shady
    Participant

    russo wrote:


    Man jau liekas, ka tie paraksti ir mantojums, kas jāsaglabā. Tikai jābūt atrunātam, ko tur nedrīkst ievietot. Pats gan laikam neizmantoju, bet esmu pozitīvs par viņu saglabāšanu.

    +1

    #333850
    Elvis WD
    Keymaster

    Uzmācīgais FB bloks noņemts. (FB profilam piesekojiet tāpat) 🙂

    Login kļūda noņemta.

    Mobile menu arī ok.

    Varbūt vēl kādi novērojumi? Kādi priekšlikumi foruma un lapas amatiem/statusiem?

    Piedāvāju:

    Jauniņais

    Reģistrēts lietotājs

    Aktīvs lietotājs

    IT Eksperts

    Web eksperts

    Moderators

    Redaktors

    Žurnālists

    Administrators

    #333851
    ExDec
    Participant

    “Your message containts too many URLs. The Maximum number of URLs allowed is 1.”

    Šis te, kā šķiet, pietiekami slavenais un pieminētais errors arī manu postu ietekmē, tāpēc skatīties sadaļas un ciparus pie bildes, lai saprastu, par ko runāju.

    1. daļa:

    Manuprāt, forumam vajadzētu drusku pie augšdaļas piestrādāt, precīzāk, zem lapas menu pie zaļā foruma headera (skrīnšota 1. daļa).

    Kaut kā galīgi, manuprāt, viņš tur neriktīgi izskatās. Man šķiet forumā krietni labāk būtu, ja tam headerim CSS failā .menubelow margin-bottom uzliek uz 0 nevis uz 10. Tad tas zaļais bars labāk saplūst ar visu lapu un forums izskatās labāk savienots ar headeri.

    “Uz portālu” bezjēdzīgs links, ja augšā ir logo, uz kura uzspiežot tāpat var nonākt pirmajā lapā. “FAQ” vispār ir 404 errors – to varbūt labāk pārvirzīt uz “Foruma noteikumi” sadaļu?

    2. daļa:

    Otra lieta saistīta ar parakstiem – tā ir daudzos gadījumos savā ziņā portāla vēsture, jo noteikti ir lietotāji, kuriem gadiem nav paraksts mainījies. Un paraksti kā tādi nav traucējoši, kamēr vien nav pārspīlēts ar sarakstītā apjomu. Pašlaik tās ir 500 rakstzīmes, kas varētu būt par daudz un ko vajadzētu saīsināt un uzlikt kādus noteikumus parakstiem. Bet citādi esmu par viņu saglabāšanu.

    Vienīgi pie parakstu rediģēšanas vajadzētu salabot neesošos smaidiņu attēlus (skrīnšota 2. daļa).

    Bilde:

    [img]https://i.imgur.com/k1cbth1.png[/img]

    #333852
    russo
    Participant

    FEATURE: Iespējams, ka zem foruma postiem būtu jēdzīgi iespējot balsošanu ar dažādām ikonām. Tjipa – 17 :smile 3 😀 – utt. Es nevaru tagad atcerēties kur es diezgan bieži redzu labu realizāciju. Bet ideja ir līdzīga kā facebook, kad neko nekomentējot varu paust emociju kādam no ierakstiem. Tādā veidā ir redzami labākie / sliktākie / ņirdzīgākie utt posti topikā. Nav nepieciešams uzkaitīt, kas veicis balsošanu. Var arī paskatīties Slack realizāciju kad redzams skaits katrai no emocijām. Tikai kaut kur citur redzēju foršāku vizuālo izpildījumu. Atcerēšus, palabošu šo postu.

    #333853
    Elvis WD
    Keymaster

    :grinning:  :grimacing:  😀  :’)  😀  🙂  ‘:)  👿  😎  😉  :blush:  :slightly_smiling_face:  :upside_down_face:  :relaxed:  :yum:  :relieved:  :heart_eyes:  :*  :kissing:  -> Un vēl simtiem citu.

    Smaidiņi tagad ir. 🙂

    Uz portālu un menu, jāpiekrīt, arī tas done.

    #333854
    russo
    Participant

    Par Favicon – Nav jau teikts, ka viņu nevar uztaisīt tikai zaļā krāsā. Respektīvi, neizmantot to melno “N”. Tad tas baltais fons nav vajadzīgs, jo zaļais būs redzams uz dažādām (izņemot zaļu 🙂 ) tēmām un arī ikonu var uztaisīt max lielu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 87 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā