Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Notepad.lv uzlabojumi un kļūdu labojumi

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 87 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333875
    Elvis WD
    Keymaster

    Tagad arī vairums no vecajiem rakstiem būs lasāmi. Ir novāktas vairums no kodējuma kļūdām. Ja redzam vēl kādu, liekam šeit saites. Kā arī, ja ir citas nepilnības/kļūdas.

    Pievienota arī ieraskstu reputācijas sistēma (beta).

    #333876
    russo
    Participant

    Beidzot! No manas “kolokoļņas” ļoti pozitīvi novērtēju rakstu un cerams, arī postu, “Like” fīču. Rakstu komentāru skaits un reputācija arī labs ievedums. Malači. Sāk izskatīties pēc kaut kā sakarīga. 🙂

    #333877
    russo
    Participant

    Mby būtu jāpadomā par postu reversu sortēšanu. Jaunākie posti augšā un vecākie padibenēs. + lazy load/scroll.

    #333878
    Elvis WD
    Keymaster

    russo wrote:


    Beidzot! No manas “kolokoļņas” ļoti pozitīvi novērtēju rakstu un cerams, arī postu, “Like” fīču. Rakstu komentāru skaits un reputācija arī labs ievedums. Malači. Sāk izskatīties pēc kaut kā sakarīga. 🙂


    Doma kā reiz bija, lai izprastu, kāda tipa saturs visvairāk tīk portāla pusē. Foruma pusē atkal var novērtēt pozitīvi vai negatīvi kādu rakstu, un tad attiecīgi redzam cik katrs ir noderīgs citiem, vai tieši otrādi. Idejiski, manurpāt, labi rīki.. redzēsim pēc mēneša un ilgāka perioda, kā izmantos un kādi bus rezultāti.

    #333879
    Elvis WD
    Keymaster

    russo wrote:


    Mby būtu jāpadomā par postu reversu sortēšanu. Jaunākie posti augšā un vecākie padibenēs. + lazy load/scroll.


    Par sortēšanu diez vai, jo tomēr forumu loģika ir tāda, kāda tā ir.

    Notepad forumam esmu piefiksējis problēmu, ka no portāla sākumlapas, kā arī pēc atbildes forumā, ja ierakstam ir vairākas lapas, lietotāju neiemet pēdējā lapā, kas var šķist mulsinoši. Par kuru daļu tu domā tieši sakarā ar lazy load / scroll ?

    #333880
    russo
    Participant

    elvis.wd wrote:


    Par sortēšanu diez vai, jo tomēr forumu loģika ir tāda, kāda tā ir.

    Notepad forumam esmu piefiksējis problēmu, ka no portāla sākumlapas, kā arī pēc atbildes forumā, ja ierakstam ir vairākas lapas, lietotāju neiemet pēdējā lapā, kas var šķist mulsinoši. Par kuru daļu tu domā tieši sakarā ar lazy load / scroll ?

    Es tieši biju domājis par scenāriju, kad ir vairāk par 1 lapu. Es pats bieži vien nepamanu ka ir 2 lapas. Un tad vēl “kretinē” tā skrollēšana un pašu apakšu. Lazy load tieši priekš pagination. Uzliek lapas izmēru mazāku… teiksim 10 jaunākie posti (mazāks initial payload)… un vecākos pielādē klāt ja sāk skrollēt uz leju. Es domāju ka WP ir jābūt tādiem pluginiem. Bet neesmu eksperts.

    #333881
    Elvis WD
    Keymaster

    russo wrote:


    Es tieši biju domājis par scenāriju, kad ir vairāk par 1 lapu. Es pats bieži vien nepamanu ka ir 2 lapas. Un tad vēl “kretinē” tā skrollēšana un pašu apakšu. Lazy load tieši priekš pagination. Uzliek lapas izmēru mazāku… teiksim 10 jaunākie posti (mazāks initial payload)… un vecākos pielādē klāt ja sāk skrollēt uz leju. Es domāju ka WP ir jābūt tādiem pluginiem. Bet neesmu eksperts.


    WP jā, varbūt. Bet phpbb savā ziņā ir pamiris vai tuvojas tam – diemžēl, līdz ar to visas ekstras prasa savu piepūli.

    Pēc būtības visu izsaka pieprasījums – būs pieprasījums pēc foruma, tad varēs izpildīt visvisādas brīnumlietas. Skatīsim.

    Jebkurā gadījumā, esmu atvērts idejām.

    Šobrīd prioritāte ir saturs un kļūdu novēršana. Vēlētos saprast, kāda veida saturs patīk visvairāk. Jautājums arī, kur mums ir gudrie rakstītāji pazuduši? Šeit ik pa laikam apgrozās gan sava lauciņa profiņi, gan arī vienkārši runātāji – katram ir savs viedoklis, triki, ieteikumi kādā tēmā, bet kā saturu neviens neiesūta, tā neiesūta, ja neskaita Loading rakstiņu, kas tika nesen pievienots.

    #333882
    russo
    Participant

    Tas ir normāli. Piemēram… kad biju jauns un smuks, es domāju, ka es visu zinu un visu protu. Būtu varējis uzdzejot visvisādus brīnumus. Bet jo vairāk mati no pieres atkāpjas, jo vairāk es saprotu, ka es neko nezinu. https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect visā savā krāšņumā. 🙂

    Bet tagad vienkārši ir kauns uzrakstīt kaut kādas nepilnīgas muļķības.

    Pie tam, personīgi es tikai dažus gadus apgrozos mikroservisu, Event Sourcing, DDD, CQRS, K8s pasaulē un man tas tiešām baigi piedur, bet cik zinu, Latvijā visi skricelē savus PHP brīnumus vai vergo savam Java legacy saimniekam un nevienu īsti neinteresē tik sarežģīti topiki. Līdz ar to es personīgi atturos no potenciālu muļķību rakstīšanas.

    Katrā ziņā, šeit iesāktās pārmaiņas noteikti ir ļoti pozitīvas un augļi tiks plūkti nākotnē. Nebūs īsti korekti dažu mēnešu laikā gaidīt baigo aktivitātes pieplūdumu, turklāt ņemot vērā, ka pa lielam šeit apgrozās/ijās bariņš tādu jampampiņu kā es. 🙂

    Es, piemēram, domāju Betons varētu reāli uzrakstīt ļoti interesantas lietas, ja vien viņam pasniegšanas stils būtu jēdzīgs. Utt.

    #333883
    Elvis WD
    Keymaster

    Tu vari būt vai nebūt professionālis, bet nekad jāatceras vienmēr ir tas, ka tu nekad nezināsi visu un vienmēr būs kāds zinošāks, tāpēc vien no tā nevajag baidīties. Ne vienmēr rakstiem un publikācijām jābūt cieti iekaltai patiesībai , protams nerunājot par fake news, bet katram ir tiesības un iespēja dalīties savā viedoklī. Attiecīgi katra viedoklis un pieredze arī spēj dot šo pienesumu citam, kas varbūt tikai sāk iet šajā lauciņā, vai interesējas, jeb varbūt atradīsies kāds spēcīgāks, kas spēj norādīt uz nepilnībām , ieteikt kautko. Ne velti, gan medijos gan citās vietnēs eksistē sleja vai sadaļa: Viedokļi.

    #333884
    russo
    Participant

    BTW – Tikai kā ideja. Mby sidebar zem lietotāja profila ielikt nelielu anonīmas mini-aptaujas moduli, kur nobalsojot var redzēt kopējo statistiku. Ar jautājumu – Kādā profesijā Jūs strādājat.

    Lai noskaidrotu, kas ir šī portāla auditorija. Elektronščiki, Programmētāji, Dizaineri, u.c.

    Man piemēram nav ne jausmas kādu profesiju pārstāvji šeit apgrozās.

    Tas arī kā viens no variantiem, varētu dot norādes, kas varētu būt interesants auditorijai.

    #333885
    Elvis WD
    Keymaster

    Aptaujas doma nav slikta. Kādas nozares šobrīd nāk prātā bez: Elektroniķis, Programmētājs, Dizaineris, Datortehniķis, Cits ?

    #333886
    russo
    Participant

    Trollis, Cits, Freelancers, Skolnieks/Students, Uzņēmējs, Nodokļu parādnieks, Foto/Video meistars, … nezinu..baigi jāpiedomā. Man viss grozās tikai ap IT. Jāpiedomā pie klasifikācijas, lai nav pārāk smalki(daudz) un pārāk rupji. Jāsabalansē ar Jūsu interesēm atbilstoši tam, ko vēlaties no šiem datiem tieši uzzināt.

    Mby jāuztaisa jauns topiks, kur mūsējie censoņas var ieposot savus variantus.

    #333887
    ExDec
    Participant

    Man šis te nereāli izbesījis:

    [img]https://i.imgur.com/T1pL6oF.png[/img]

    Katru reizi ienākot, refrešojot lapu vai ieejot kādā rakstā. Vienalga kas tiek darīts, mētā šito. Bļin, es nospiedu “Nē” jau 15 reizes šodien, atšujies tak…

    #333888
    darklight
    Participant

    Tas pats… Mani arī tā jaunumu saņemšanas piedāvāšana tracina. Negribu neko saņemt, tāpat katru dienu ienāku!

    #333889
    ExDec
    Participant

    Tātad, kamēr nesataisa, lai uzspiežot “Nē” arī kaut kas notiktu, tikmēr var izmantot Greasemonkey vai Tampermonkey skriptu, lai novāktu to stulbo ziņojumu.

    Code:

    // ==UserScript==
    // @name Remove news popup
    // @description Removes the popup div
    // @include https://notepad.lv/*
    // @version 0.0.1
    // ==/UserScript==

    document.getElementsByClassName(‘wordpress-fire-push-popup’)[0].remove()

    Viņu gan ielādēs sākotnēji, bet pēctam skripts novāks automātiski. Bet nu kaitinoši un uz nerviem krītoši, ka jau oriģināli nestrādā viņam funkcionalitāte kā vajadzētu.

    #333890
    Anonīms
    Neaktīvs

    uBlock ļoti veiksmīgi tiek galā ar “Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?”

    #333891
    ExDec
    Participant

    Ikdienas browserī neizmantoju reklāmu bloķētājus, jo viņi reizēm mēdz bloķēt šo un to par daudz un tas ir lieks čakars katru reizi stumt pie atļautajiem tādas lietas kā Google Maps widgetus utt. Tāpēc šoreiz izlīdzos ar augstākesošo Tampermonkey skriptu. Tiesa, uz otra pārlūka, kur uBlock uzlikts, tiešām šis te veiksmīgi nogalināts ar tā palīdzību, ko aizmirsu pieteikt iepriekš.

    #333892
    Elvis WD
    Keymaster

    “Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?” apskatīšu kā uztaisīt ne tik uzbāzīgu, un lai tas nemācas tik ļoti virsū. 🙂

    Turpmāk lamuvārdus aizstāsim ar **dritvai kociņ**.

    #333893
    Ar4ibalts
    Participant

    Manā uzskatā, tikmēr kamēr atļaus komentēt zem lietotājvārdiem , kamēr, nebūs jāatbild par katru uzrakstīto vārdu ar atklātu seju, tikmēr forums būs, tādā bērnu līmenī.

    Te ir piemērs: http://www.ventasbalss.lv ; reālais variants kas drīz sāksies, ja tā turpinās.

    Facebook reģistrācija un nekas vairāk, atkritīs muldētāji.

    #333894
    Barons
    Participant

    Tos paziņojumus [Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?] var vai nevar atslēgt?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 87 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā