Notepad.lv v4 galvenā diskusija.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv v4 galvenā diskusija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159340
    Foxsk8
    Participant

    ÄŒau visiem notepadiešiem un viesiem.

    Tad nu sākšu ar to, ka arī mūsu vietne, kas jau pastāv diezgan ilgi ir beidzot nobriedusi uzlabojumiem, tehniskiem atjauninājumiem un sistēmas maiņai. Ilgi šis process ir noticies tikai idejas līmenī un arī ir lausti daudzi šķēpi, utt… jo kā zināt es neesmu viens un arī 1/3 daļa teikšanas pieder gan samurajam, gan shady un vienpersonīski es šeit tehniskā jomā, jautājumos nevaru izlemt un web izstrādes pārzinātāji zin par ko es šajā lietā biju domājis :).

    Nedaudz par jauno versiju kā tādu.

    Principā tiks mainīts, uzlabots phpbb2 pret phpbb3 versiju. Visas tēmas, topiki, datubāze tiks konvertēta priekš nākošās foruma engine versijas. Š ajā reizē, nebūs tik lieli phpbb2 modi, labojumi, extra konfigurācijas, kā tas bija šājā v3 versijā, kur praktiski no dzinēja palika tikai pāri MVC modelis, nekas vairāk.

    Jaunā phpbb3 versija tiks apvienota ar WordPress blogu platformu un tiks izmantota tādā attiecībā, ka WordPress sistēma darbosies priekš portāla, bet forums kā jau forums, un tas viss tiks sinhronizēts, jeb salikts kopā kā viena liela sistēma, kur viens lietotājs, esošais Jūsu notepad lietotāja konts, automātiski pēc ienākšanas būs abās sistēmas vienlaikus.

    Par moderno progresu kā tādu, viss būs pilnībā responsive, gan pats portāls, gan forums, līdz ar to, tiks uzlabota lietotāju saskarne.

    Tiks arī atjaunots un uzlabots rakstu iesūtīšanas rīks, lai ikviens, kuram ir velme, varētu šo vietu papildināt ar rakstiem, jeb iespējams arī veidot savu mazo tech blogu stūri, vai arī rakstīt vienkārši par sev un citiem interesējošiem tematiem.

    Tā kā man ikdiena ir saistīta ar dažādu web projektu izstrādi, saprotams, ka šis projekts nav nekāda naudas ādere, un nekad īsti tāds arī nebūs, par laimi vēl nevienam neesam pārdevušies un viss ir varētu teikt, kā bija pirms pāris gadiem, tā arī šobrīd, ka tiek balstīts uz mūsu brīvo laiku, zināšanām un velmi darīt.

    Jaunā versijā mēs varam paredzēt jaunas sadaļas, un esošie notepadieši ka’wuu, aldis, un citi, ja ir kas tālāk padodams, droši to varēs darīt, un varēsim izveidot īpašu sadaļu speciāliem autoriem, piemēram spēles iet priekš wuu, aldim kas cits, utt.. kur pats lietotājs ir slejas redaktors, un var brīvi ievietot informāciju, linkus, video, vai jebkāda cita veida saturu, kas atbilst tematam.

    Jaunā versijā iztiksim bez krāsu maiņām, 100 skinu variantu, bloks tur, bloks šitur, jo katram izdabāt mēs diemžēl nevaram, tāpēc arī katra ineta lapa, portāls ir unikāls.

    Tā kā laika mums visiem ir tik, cik viņa ir, Visa pamatā tiks izmantoti maksas risinājumi, gan wordpress ādiņai gan foruma phpbb skinam, kur tālāk šie risinājumi jau no manis tiks pieslīpēti, papildināti un apstrādāti mūsu portāla vajadzībām.

    Jāatcerās, ka ikviens no mums veido šo resursu tādu kāds tas ir, un uz divu, triju cilvēku brīvo laiku šis projekts vien balstīties nevar. Satura ziņā domāju ka ikvienam lasītājam būtu arī interesanti palasīt kāda cita lietotāja viedokli, jaunumu, resursu, ieteikumu, nevis tikai mūsu mojo šefa samuraja ziņas 🙂

    Uz sapratni.

    Paldies.

    #306106
    samurajs
    Participant

    @ķirzak, es nav ronins, es ir pēdējais mohikānis :p

    Visiem: NP 4 par godu latviskoju phpbb3, bet vairs neticu, ka jauno versiju kādreiz ieraudzīšu…

    #306107
    deriksx
    Participant

    Ieraudzīsi tad kad lapas plauks………….. LAN kabelim 🙂

    #306108
    RicoPico
    Participant

    Reiz neviens neticēja, ka būs v3.0. Bet redz ka ir…lai arī cik blusaina tā nebūtu.

    Foksim ir vīzija un mērķis. Un tas jau nav maz.

    Personīgi es sagaidu balsošanu par komentāriem. Līdzīgi, kā tas ir http://www.db.lv

    #306109
    samurajs
    Participant

    Tad jau ejam līdz galam: kā Habrahabr.ru. Slēgts portāls, komentēt var tikai biedri. Jaunu biedru uzņemšana – pēc ielūgumu principa. Ja kādam bans – to apiet nav iespējams, jo fake kontu neatvērsi. Būtu ideāls Firewall pret Mirtuves tirliņiem utml. pa-joliem.

    Pamatiemesls, kāpēc tas vēl nav izdarīts, ir Latvijas pārāk niecīgais iedzīvotāju skaits. Š ādos apstākļos neļaut IT palīdzības meklētājiem reģistrēties laikam nebūtu pareizi.

    Kas ir lieks un nevajadzīgs – Notepad sasaiste ar soc. portāliem. Rezultāti = 0. Pačekoju statistiku – tagad mums tikpat kā nekas neredirektējas uz traukiem, FB vai čivinātavu. Jo nav kam to darīt. Bet NP apmeklējums nav krities ne par procentu.

    #306110
    deriksx
    Participant

    Būs jau būs , es tā tik jokoju 🙂

    Lai veicas.

    #306111
    Aldis
    Participant

    Heh.. gaidot jaunāku versiju, jau esmu paspējis nošķūnēt savā galā noutpadu, lai izskatās kaut cik jauki 🙂

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=A20PNAlc1xk[/youtube]

    #306112
    deriksx
    Participant

    Un atkal daūsi šķūnēt no jauna 🙂

    #306113
    Loading
    Participant

    Lai veicās 🙂

    #306114
    akms47
    Participant

    Tā tik turpināt. Es par Samuraja ieteikumu uz ielūgumiem, pietiek veidot kaudzi ar akountiem pēc bana.

    #306115
    ruukjis
    Participant

    Ielūgumi ir stulbi. Kā tad cilvēks no malas varēs palūgt palīdzību?

    Mani vairāk simpatizētu ranku sistēma, pimēram:

    1. jauniņais – var postēt vienu topiku nedēļā

    2. savējais – var postēt topiku dienā

    3. vecākais – postē cik grib

    4. tad admini/moderi/koderi.

    Kaut kā tā.

    Ä€ un vēl vajadzētu ranku īblis – nevar vispār veidot tofikus, var tikai komentēt un tiklīdz koments ne pa tēmu, tā naher, bans un miers. Ļoti ātri tiktu vaļā no klučiem un albertiņiem.

    #306116
    piwchix
    Participant

    Plusoju!

    #306117
    Ralfie
    Participant

    +1

    #306118
    Willis
    Participant

    Quote:

    un tiklīdz koments ne pa tēmu, tā


    Būtu pareizi rakstīt tēmā pa tēmu. (<- labots)

    Pārējais ir diskutējams jautājums, 1., 2. man liekas mazliet par stingru un pirms “nahrenizēt”, noteikti vajadzētu likt saprast ka tā darīt nav labi .

    Kaut kur vajadzētu būt redzamiem, pēc iespējas īsākiem, foruma noteikumiem .

    #306119
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Būtu pareizi-tēmā pa tēmu.


    Trīs reizes pārlasīju – nesapratu.

    Kāpēc par stingru? Tas disciplinētu tādus kretīnus kā Faks, albertiņš un gan jau te vēl ir kāds prātvēders, kuram vajag 10 topikus dienā, lai mācās izteikties vienā topikā. Turklāt tas nodrošinātu, ka topiks ir pamanāms pirmajā lapā ilgāk, jo netiks nospamots nebūtībā. Es runāju par topikiem nevis komentiem.

    Pirms nahrenizēt tu tiec brīdināts ar statusu “īblis”, cik brīdinājumus tu vēl gribi?

    #306120
    samurajs
    Participant

    It kā jau OK, bet vienalga neatrisina albertkluču problēmu. Ja tāds 3Dklucis drīkstēs postēt 1 topiku nedēļā, tad viņš izveidos 4Dkluci, 5Dkluci un tā līdz bezgalībai.

    “īblis” mums nav vajadzīgs, jo ir jau klase Klauns. Laikam vajadzēs reāli iedarbināt šo klasi 😀

    #306121
    samurajs
    Participant

    ķirzacēn, šite jau 7 gadus viss knapi dveš. Esi mierīgs, nezāles neiznīkst 😀

    #306122
    Willis
    Participant

    Gribētu divus brīdinājumus, pirmais būtu “nosacītais sods” un tikai tad “cietums” .

    Lai nav kā BOOTā, lasu tēmu ar daudzām atbildēm, pa vidu divi kaut ko paālējas un ÄŒAU, tēma ciet !

    #306123
    akms47
    Participant

    Oh, tu jau ģīmjus redzi. 😀 Foxi, nākamajā versijā arī varēs redzēt ģīmjus vai arī jau varēs saost, ja baigi “smirdēs”?

    #306124
    akms47
    Participant

    Man žēl, ka tu no savas smakas esi apreibis un tev rādās haluškas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā