Notepad.lv v4 galvenā diskusija.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv v4 galvenā diskusija.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #306145
    Element
    Participant

    Crow +1000.

    Fox – blaa blaa blaaa – buus šitais un tas un vēl h*z kas. Beigās 3 gadu laikā login logu nejēdz salikt citās lapās izņemot sākumlapu. Un tu runā par to, ka portāls domāts lietotājiem. Pfff….

    Kāpjam uz tiem pāšiem grābekļiem jau otro reizi – būs nez kāds tur phbb 3 super duper dzinmodulis ar super duper addoniem. Beigās pīkstēsi, ka nav laika izlabot šo un to, jo redz esi viens. Tad kādas lapsas pēc tu ņem un kaut ko te kodē ar saviem interaktivajiem dizainiem un kodu etc etc ? Š…em kādu bezmaksas cms un stutē virsū!

    Cik reizes jāsaka, ka dizainam ir jābut maksimāli vienkāršam un saprotamiem – habrhabr piem. Informācijā ir spēks, nevis tavos bling bling mainājamos toņos!

    #306146
    Foxsk8
    Participant

    Element: Ja tu būtu tuvāk izlasījis, tad arī saprastu, ka nav doma veidot krāsu paletes, veidot kaut ko baigi unikālu, un bakstīt to visu kā esošo versiju, kur viss tik tiešām ir pašam jāraksta un nekas gatavs īsti nav pieejams. Tā vietā jau pašā pirmā postā minēju, ka tiks izmantots WordPress, kas ir Open source CMS, un phpbb3 platforma, kas arī ir open source risinājums, līdz ar to arī nekas netiks diži mainīts. Tiks paņemts maksas wordpress ādiņa, forumam uzlikta, pieskaņota ar zaļu krāsu arī maksas ādiņa un ar to arī viss lielā vai mazākā mērā būs darīts. Pārējais jau ir sekundāri, kā labāk izkārtot informāciju, kādas sadaļas parādīt, nerādīt, utt… šoreiz es vairs uz paškodēšanu neiziešu tik lielā mērā, kā tas bija līdz šim, jo kā jau tu teici un vārna, ka man reāli tam nemaz nav laika. Līdz ar to, vai to var uzskatīt par kāpšanu uz grābekļa, es stipri šaubos.

    Un tā jau droši vien arī būs, ka nometīs kafijas krūzi, papukstēs 10 min un lietos tālāk.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā