Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147142
    downloader
    Participant

    Lapā nestrādā iespēja “Palīdzības dienests” :grr:

    Domēna uzturētājs (cik saprotu) SIA SalviNET arī ar ausi “nekrata”… :duno:

    Plus vēl kaitinošs uzraksts lejā -> Bezmaksas siers. Lietojam kā mākam. Atbildīgo par šo servisu nav.

    Kā lai dabū savu acc atpakaļ?

    #181809
    samurajs
    Participant

    Hvz… atklājas ka šinī no.lv borģelē pats lētākais hostings: 2.5 GB par 17 sant./mēn. Bet nedomāju, ka lieto Latvijas serverus.

    Jā- man arī neizdevās atrast Help dienestu, bet email strādā gan.

    #181810
    Mad182
    Participant

    Heh, lieto Salvja hostingu un tad brīnās par rezultātiem 🙂

    https://www.google.lv/search?hl=lv&q=salvis+ceri%C5%86%C5%A1+t%C4%AB%C4%A3er%C4%93ns

    Samurajs: kāpēc lai nebūtu lv, domā Salvim zem galda vietas trūkst 😀

    #181811
    downloader
    Participant

    Ja es vēl būtu iekš dr.lv, tad varūt arī pa taisno tagad aizmeilotu Salvim…

    Bet cik paskatījos tās intervijas, nodirsienus forumos… tā visa ir 2 un vairāk gadus veca infa! :hmz:

    Katrā ziņā e-pastu atradu un nosūtīju viņam personīgi… netraucētu arī skype acc 😎

    #181812
    Foxsk8
    Participant

    tā visa ir 2 un vairāk gadus veca infa!

    Un nekas no tā brīža nav mainījies.

    Nu atvaino man, kurš pa hosta pieslēgšanu vēl naudu prasa. 17 sant sākot hosts, beigās sanāk ar php modululi, uzstādīšanu un visām citām drazām ar 3 – 4 Ls 😀

    #181813
    samurajs
    Participant

    Fox: Jopčikmaķ, kas ir 17 s/mēn. par 2.5 GB hostu? Un lai ir tie pāris lati par pieslēgšanu… Ja uz to servisu varētu paļauties, mēs jau sen tur būtu, un mums tur būtu savs solīds failu un video- hostings… Sapņot nav kaitīgi! 😀

    #181814
    downloader
    Participant

    Njā, skaidrs…

    E-mails nosūtīts, tagad laikam kādu nedēļu gaidīšu reakciju… kgan – labāk vēlāk kā nekad! 😀

    Principā jau varētu atkal reg dr.lv un uzjautāt “pa tiešo”, bet 100% ka nobīsies un uzskatīs mani par fakeprofilu un rezultātā vēl acc izdzēsīs iekš e-no.lv! 😀 neriskēšu, sākumā dati jāatgūst! 😀

    #181815
    Mad182
    Participant

    Salvis nav diez ko mudīgs uz atbilžu rakstīšanu un arī dzīvē nav sevišķi komunikabls 🙂

    #181816
    Foxsk8
    Participant

    samurajs wrote:

    Fox: Jopčikmaķ, kas ir 17 s/mēn. par 2.5 GB hostu? Un lai ir tie pāris lati par pieslēgšanu… Ja uz to servisu varētu paļauties, mēs jau sen tur būtu, un mums tur būtu savs solīds failu un video- hostings… Sapņot nav kaitīgi! 😀

    Nu es vismaz uz savu serveri prasu tā:

    2 Ls mēnesī vai 15 Ls gadā: 2 GB, FTP, MYSQL, Cpanel, viss ko vajag. Vienīgais serveris iekš ASV.

    #181817
    memorex
    Participant

    Nu viss izdevīgākais ir turēt datu centrā savu serveri, bet tur jabūt mazliet smadzenēm… :duno:

    #181818
    Foxsk8
    Participant

    Un arī savam klientu lokam, lai neiebrauktu iekš totālas “Nulles”

    #181819
    Mad182
    Participant

    Vajadzētu tomēr iespēju robežās izvairīties ārzemēs hostēt projektu, kas paredzēts lietošanai galvenokārt LV, ne jau visiem ir neiedomājami ātras ārzemes, un ļoti daudzi ārzemju lētie hosti ir visai bremzīgi, jo uz viena servera attiecīgi tiek sagruzīts, cik nu tas var pavilkt.

    Lai gan arī pie salvja par ātrās zupiņas naudu diez vai dabūsi kvalitatīvus pakalpojumus 😀

    #181820
    Salvis
    Participant

    Mad182 wrote:

    Salvim zem galda vietas trūkst 😀


    Es vēl neesmu pārvācies uz Pērses ielu 2, tāpēc tavs apgalvojums, ir nepatiess.

    Mad182 wrote:

    Salvis nav diez ko mudīgs uz atbilžu rakstīšanu un arī dzīvē nav sevišķi komunikabls 🙂


    Ja ir normāls jautājums ir arī normāla atbilde. Ne jau uz “Help!!! Plzz man te kautkas enstrādā!!” varēs sagaidīt normālu atbildi.

    Mad182 wrote:

    Salvis nav diez ko mudīgs uz atbilžu rakstīšanu un arī dzīvē nav sevišķi komunikabls 🙂


    You Got What You Paid For. Un vispār e-no.lv sen jau vairs nav manā pārziņā un no no.lv esmu jau attālināta persona, ja nu kādu tas ļoti interesē.

    #181821
    Sid
    Participant

    Privātu datu nopludināšana p2p arī ir viens no Taviem pakalpojumiem, ja reiz par to tiek maksāts? 😀

    #181822
    archeens
    Participant

    es 2 vai 3 meneshus izmantoju no.lv radio pakalpojumu. Teikšu kā ir lielāku sūdu nebiju redzējis.

    Neizmantojiet no.lv pakalpojumus :win:

    Tas nav to vērts. maksājiet normāli 5Ls par hostingu ar 1gb vietu vai mazāk un būs viss ok.

    #181823
    Salvis
    Participant

    Sid wrote:

    Privātu datu nopludināšana p2p arī ir viens no Taviem pakalpojumiem, ja reiz par to tiek maksāts? 😀


    Ja tev ir neapgāžami – lietiskie pierādījumi – iesūdzi mani!

    archeens, Tu jau noteikti biji sacerējies uz ko tādu kā “Apollo” un draugiem.lv tipa radio, ja? Nopērc un uzreiz mūziciņa skan?

    Un vispār, kads te sakars tevis pieminētajam interneta radio hostingam ar diska vietas īri un e-pasta kontu (par kuru interesējās autors), kas ir trīs atšķirīgi pakalpojumi?

    Ak, aizmirsu vēl pajautāt laika posmu, lai tauta zin kuri bija šie 2 vai 3 mēneši (mēnesis & gads) 😀

    #181824
    Loading
    Participant

    Jā. Man arī epasts tur vairs nestrādā 🙁 Saka, ka parole nepareiza, bet man 4 burti parolē. Secību nekad nesajaukt 😀 Bet par laimi divas dienas pirms tam biju atvēris epastu iekš apollo.lv.

    #181825
    samurajs
    Participant

    Gods un slava Salvim, veiksmīgi tiku savā e-no pastā! 😀

    Bet kāpēc jams viltojis mail.no.lv drošības sertifikātu? Ak jā – viņš tur vairs neesot…

    [img]https://content8-foto.inbox.lv/albums85543837/modjo/09-12-2008/salvis.jpg[/img]

    #181826
    grisha
    Participant

    Salvis wrote:


    archeens, Tu jau noteikti biji sacerējies uz ko tādu kā “Apollo” un draugiem.lv tipa radio, ja? Nopērc un uzreiz mūziciņa skan?

    Un vispār, kads te sakars tevis pieminētajam interneta radio hostingam ar diska vietas īri un e-pasta kontu (par kuru interesējās autors), kas ir trīs atšķirīgi pakalpojumi?

    Ak, aizmirsu vēl pajautāt laika posmu, lai tauta zin kuri bija šie 2 vai 3 mēneši (mēnesis & gads) 😀

    Brr, Sorry Salvi. Tas tavs serviss, kaads bija pirms gadiem trim, chetriem, taads vinjsh ir tagad. Toreiz jau choms atmuka pie manis no tevis, jo vinjam bija populaara lapa, kura nu jau ir veel populaaraaka, jo vinjsh vairaak nestraadaaja, nekaa straadaaja. Toreiz pahosteeju pie sevis vinju, kameer shie nedabuja normaalu hostingu, kuru veelarvien izmanto.

    Pirms paaris meeneshiem man arii pazinja panjeema tavus pakalpojumus i-radio jomaa, arii bija ljoti neapmierinaats.

    Shito gribeejaas izcelt:

    Salvis wrote:

    Tu jau noteikti biji sacerējies uz ko tādu kā “Apollo” un draugiem.lv tipa radio, ja? Nopērc un uzreiz mūziciņa skan?


    Tad kaa da sunja peec tautai piedaavaa hosteet i-radio? KO Tu ar shito teikumu vispaar gribeeji pateikt? 100 klausiitaajus shis nevar pavilkt?

    NEz kaa buus, kad kaads tev paprasiis TV tieshraidi internetaa? PAr ko vinjam buutu jaamaksaa 42 lati? PAr to ka kaa servers vai nets netur, taa vainojam pasuutiitaajus?

    Un jaa, kaapeec sleep cenas? Speciaali ierakstiiji vinjas baltas?

    CTRL+C CTRL+V no no.lv lapas:

    no.lv wrote:

    Tie�raide internet? ar Windows Media

    Jūsu maksa 42.00Ls

    PKGTERM Ik mēnesi

    no.lv wrote:


    Internet Radio

    Internet Radio serveris (500)

    Internet Radio servera uzturēšana.

    Jūsu maksa 5.00Ls

    PKGTERM Ik mēnesi

    Uzstādīšana 1.00Ls

    Pieteikties tūlīt!

    KO tev nez tas PKGTERM noziimee? Kaadu tur saiisinaajumu esi izgudrojis?

    PIedevaam savaa lapaa enkodingu vispirms salabo.

    PAraadi labaak bildes no savas serveru telpas… .

    Publiceesi saveejaas, publiceeshu ar saveejaas. Es gan ar hostingiem nenodarbojos komerciaali. TIk atbalstu saveejos.

    Reputaaciju esi sagraavis. Un turpini graut.

    Man tieshaam zheel to cilveeku, kas parakstaas uz tavu hostingu.

    #181827
    Foxsk8
    Participant

    17 sant lētākais hostings mēnesū, jomajei.

    P.S. Jautājums Salvim. Kāpēc tieši 17 sant. Kāpēc ne 35 vai 20, etc. 😀 😀 😀 😀 Tādu kalna galu sen nebiju redzējis. Pag 17 sant var noziedot tiri acs uzmešanai 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Tēma ‘Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā