Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #181848
    Wuu
    Participant

    Aizverās ar tiem 0.17 santīmiem tas ir reklāmas triks 🙂 Par PhP jāmaksā atsevišķi ,tāpat par MySql +pieslēgšanas maksa + domains..

    Kopā uz gadu kādi 16ls! Būtu labāk pateikuši paldies ka ir pieejams kaut kas tik lēts… Lietoju jau gadu ,nekādu problēmu…

    #181849
    Foxsk8
    Participant

    16 Ls 😀 Man ar supportu un visu php, mysql, utt.. 1GB gadā izmaksā tikai 12 Ls. Ok, mums vēl tas hosts nav uz SIA, bet viss jau notiekās.

    #181850
    grisha
    Participant

    Quote:


    Varbūt, nesalīdzināsim no.lv ar kādu citu – pilnīgi atšķirīgi kantori. Ja tev kāds ir nodarijis pāri, nevajag visu vainu novelt uz no.lv. no.lv klients paroli var dabūt tikai uz savu e-pastu ar kuru viņš ir reģistrējies sistēmā vai arī autorizējoties sistēmā caur helpdesku, kur klients tiek identificēts.

    Kaapeec gan nesaliidzinaat, ir tak jaaizveertee piedaavaajums. Dziivojam it kaa demokraatiskaa valstii, kur var izteikt savu viedokli briivi. Es neko nesaku par tavu parolju sisteemu, es vienkaarshi pastaastiiju kaa gaaja ar nano.lv… .

    Quote:


    Ja tu visu laiku iegrābies – tad tā arī ir tikai un vienīgi tava problēma. No.lv ir lēts, bet ne nekvalitatīvs.

    Ak, mī un žē – ja tev ir iedzimts naids uz mani vai arī esi dzirdējis no tantes Š…inas, ka no.lv ir slikts un esi tik iespaidojams cilvēks – nu nelieto, bet tāpēc nav jāizplata baumas.

    no.lv ir leets un nekvalitatiivs kantoris un to nestaastiija tava tante Njina. Tu esi vienkaarshi iecikleejies savos divos apgalvojumos un tos tik mal uz rinkji. Kaada tev komanda? Tas ka noliki serveri kaadaa datucentraa, taa uzreiz ir tava komanda? Mulkjis tu esi. Sorry. Taapeec neuzturi arii muus par mulkjiem.

    #181851
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    16 Ls 😀 Man ar supportu un visu php, mysql, utt.. 1GB gadā izmaksā tikai 12 Ls. Ok, mums vēl tas hosts nav uz SIA, bet viss jau notiekās.


    Ha ha kas tas pa kantori 12 ls gadā! Gan jau nekāda suporta un atbildības sajūtas… Pff haha! Cena visu izsaka 😀 Simts procenti serveris pagrabā pie konservētiem gurķīšiem stāv ,jo elektrība tiek zagta no kopēja šočika…

    Patīk?

    #181852
    Foxsk8
    Participant

    Wuu: tevi ar visu salvi maisā un uz upi prom. Neaizmirsti kam tu dirs virsū un bez iemesla, jo nav mums vēl viss palaists oficiāli, kā to dara salvis, plus reklāmas nekādas nav, tikai ieteikumi.

    Man vismaz ir kvalitāte un supports. Nesalīdzini desu ar sieru. Kas būtu, ja tevi nosauktu par ģevošku 😀 Loģiski, ka bez pamatojuma, bet salvja gadījumā mums ir visi pamatojumi un pierādījumi, taka muti ciet, ja gribi viņu aiztāvēt, visu cieņu.

    Kamēr no salvja nebūs samuraja prasītais, tikmēr viss turpināsies tādā pat garā. Varbūt vēl pieaicināt kādu zinošu tautu, kas pa salvi izteiksies? Tu to vēlies?

    #181853
    Wuu
    Participant

    Man vienalga ,kas ,kā ,kur hostē! Un man vienalga ,kas ir Salvis! Š im topikam nav vietas notepad.lv! Ar krāniem mērīties var citur…

    Un vispār Salvis ir tirliņš.. Kam viņam vajag te rakstīt un atskaitīties?

    …pozitīvi domājušiem cilvēkiem

    Pac to uzrakstu uzliki!

    Slēdz to tēmu un miers…

    #181854
    Foxsk8
    Participant

    Es jau tēmu sen noslēdzu, bet citi nav uz mieru, kā piemēram samurajs, viņam ir tādas pašas tiesības kā man, ja vēlas, lai turpina, man un pārējiem viss tā pat ir skaidrs.

    Pozitīvi domājošiem. Tas ir domāts, ka cilvēks, var izteiktiekties, izteikt savu viedokli.

    Pozitīvi cilvēki arī skatās, kas nav kārtībā un cenšās to labot. Š is viss ir domāts salvja biznesa uzlabošanai un no.lv klientiem, tik Salvis to nekādi nav sapratis un netaisās to pieņemt kā patiesību.

    #181855
    samurajs
    Participant

    Tēmu es pagaidām neslēgšu, jo te neiet auzās. Viss ir par lietu. Salvis tiešām būtu muļķis, ja neizmantotu iespēju pastāstīt visiem par savu biznesu.

    Jā, tā kā esam pozitīvi domājoši, lūdzu iztiksim bez savstarpējiem apvainojumiem un apspriedīsim tēmu loģiski un argumentēti..

    #181856
    grisha
    Participant

    Nav tik traki, tie padsmit lati, ja taa nav gluzhi primaaraa lieta. Kaut vai pa tiem pashiem diviem latiem meenesii dod hostingu, tev vienam pasham vajag vismaz 500 klientus, lai vienu personu uztureetu. Nezinu kaa buutu par tiem padsmit santiimiem.

    Peec savas pieredzes varu pateikt ka viens cilveeks, kaa tas ir no.lv, nevar uztureet hostingu 24/7 365 dienas gadaa, kaut lieto Unix, Linux Solaris. Par win nemaz nerunaashu, tur vienkaarshi gulta jaanoliek blakus 🙂 .

    LIelvalstis to var atljauties, jo tur ir pavisam cits tirgus, tur ir gan saveejie, gan naak no mazaam valstiim klienti. Neviens no jenkjiem nekad nenaaks pie mums hosteties.

    Un jaa, tieshaam veel nesleedziet ciet teemu. Gribaas dzirdeet no Salvja ko sakariigu beidzot.

    Salvi, ja gribi izlasiit, reaalu sarunu ar nano, vari apstiities sheit: https://freefm.lv/lv/forum/viewthread.php?forum_id=18&thread_id=236#1884

    #181857
    marr
    Participant

    Būdams cilvēks no malas (salīdzinoši, protams), zinot tikai to reputāciju, kāda bija no.lv vairākus gadus atpakaļ, nezinot neko par šo “uzņēmumu” tagad nolēmu paskatīties, ko es varētu atrast par lietām kas mani interesē. Atmetot pieņēmumu, ka viss tik un tā ir slikti un aizmirstot par jebkādu analītisko metodoloģiju kā mēdz tikt testēta funkcionalitāte, ērtums un tamlīdzīgas “glupības” meklēju sekojošo:

    ko uzņēmums saka par sevi;

    kāda informācija ir sniegta attiecībā uz reālu atrašanās vietu;

    cita noderīga informācija, kas nav saistīta tikai ar izcenojumiem un pakalpojumiem.

    Pirmkārt, savādi, ka gan salvinet.lv, gan no.lv vienlaicīgi izrādījās down, 10 minūšu laikā divas reizes man tika atgriezts paziņojums, ka website is down. Labi, norakstīsim uz “lattelecom gļukaino internetu”, kas pēdējā laikā nav gļukojis ;.

    Otrkārt, kā tas nākas, ka nekur no.lv nav atrodama informācija par uzņēmumu, kas šo visu piedāvā? Pašā pamatā “palīdzība & info” tabs subjektīvi spriežot nav informatīvs, taču pat to atverot izrādas, ka tas ir paredzēts tikai klientiem. No šī neko citu kā secināt, ka ja kaut ko es pirktu, tad tas būtu kaķis maisā es nevaru, lai cik optimistiski es raudzītos uz faktiem.

    Pieņemot, ka Salvinet ir ne tikai no.lv lapas izstrādātājs, bet arī īpašnieks, tad jo grūtāk ir saprast, kā Salvinet adrese var būt iļģuciemā, bet (spriežot pēd domēna līguma parauga) no.lv imantā. Un es pat nerunāju par to, ka domēna līguma .pdf failā virsrakstu nevar izlasīt, jo rādās “būdiņas” vai tas, ka telefona numurs sastāv no 7iem cipariem. Nu neticēšu es, ka katram no šiem kantorim ir savs offss (no kuriem otrais acīmredzami ir dzīvojamā ēkā), sava grāmatvedība un darbinieki.

    Protams, jautājums arī ir cik ētiski ir neminēt, kam pieder un kas uztur datu centru pērses ielā, bet ne par to šet stāsts.

    Tātad, lai atbildētu uz to, cik veiksmīgi izdevās atrast informāciju par minētajām trīs lietām varu teikt tikai sekojošo: firma, kas nesniedz par sevi nekādu informāciju un pat to, ko it kā sniedz nevar uztvert kā patiesu, jo tā nesakrīt. Tāpat arī piedāvājot pakalpojumu (salvinet.lv) nenorādīt nekādu cenu nav nopietni. Protams, cena atkarīga no tā, kādā apjomā filmēšanu/fotogrāfēšanu jāveic, taču tā, kā tas šobrīd tiek pasniegts norāda tikai uz to, ka paskatoties cilvēkam sejā tiek uzprasīta kaut kāda summa, par ko tad arī kaut kas tiek sadarīts (acīmredzot, ja nepiekāš).

    ņemot vērā šo un šeit pat rakstīto, lai jebcik nopietnu priekštatu es spētu gūt par šo uzņēmumu, vēlētos uzprasīt Salvim, kā tiek uztvertas drošība izstrādājot jaunus pakalpojumus, jo fiziska cilvēka/klienta identifikācija nav nekāds joks. Kā arī kāds ir bijis no.lv (pieņemu, ka drīzāk salvinet.lv konsolidētais) apgrozījums pēdējos pāris gadus? Pieņemu, ka esi kārtīgs uzņēmējs, pārskatus VID iesniedz… un be aware, ka lursoftā arī citi par to var pārliecināties.

    #181858
    Foxsk8
    Participant

    Nu man itkā izdevās atrast šo te:

    https://www.zl.lv/portal/search2.php?comp=salvinet&address=&meklet2=Mekl%E7t&prod=

    Nezinu, vai info tur ir patiesa.

    #181859
    izredzētais
    Participant
    #181860
    izredzētais
    Participant
    #181861
    grisha
    Participant

    Nu shodien man vinja lapas veraas kaa gliemezis. Nu jau minuuti ver valjaa. Pa citaam lapaam mieriigi var vazaaties bez probleemaam. TAa ka taa salvjapagrabaa ir probleemas ar netu 🙂 , kaiminjiene, kas naaca peec kartupeljiem, notiekti izraava tiikla vadu kompim.

    #181862
    Anonīms
    Neaktīvs

    in the name of humanity – we must kill him! 😀 😀 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Tēma ‘Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā