Nvida & Intel draiveri

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Nvida & Intel draiveri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159166
    Willis
    Participant

    Ieliku GTX770 karti, tagad gribu atinstalēt Windows draiverus, visu pasvītroto var droši nest nost ?

    NVIDA 3D, NVIDA Virtual audio, NVIDA HD Audio draiveri arī laikam nav vajadzīgi ?

    [img]https://www.bildites.lv/images/0kn8byomixj7jxqomlty.png[/img]

    #304710
    Crow
    Participant

    Nav gan.

    3D Vision – kas vispār to trīsdēxyiņu lieto

    Virtual Audio – paredzēts strīmošanai uz Shield, kura teu nau

    HD Audio – tikai tad, ja ir passthrough caur HDMI portu (arī faking šaubos)

    Ar Intel dari, ko gribi; iepriekšējā topikā par šo pašu tēmu jau eksperti deva slēdzienu. Bonuspunkti šodien, ka palielījies, ka teu ir 770. Konkrēts nazis esi tagad. Ritīgs.

    #304711
    Willis
    Participant

    Kādēļ tad uzreiz palielījos, 🙂 vienkārši no mutes izrāvās vai rokām uzrakstījās.., pat nezinu kā lai pareizāk pasaka .

    Nezinu par kuru iepriekšējo topiku tu runā, vienalga man liekas ka Intel draiveri nav vajadzīgi, ja arī izņemšu karti, Intel draiveriem automātiski vajadzētu uzinstalēties .

    #304712
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ei ei, uzinstalējies automātiski. Un vairāk neinstalējies šij valstī!

    #304713
    Crow
    Participant

    Tāds kā sūkalu spainis.

    https://notepad.lv/forums/16083/integretas-videokartes-draiveri/

    Par pārējo, ok:

    * Intel Control Center tiešām nevajadzīgs.

    * Intel Rapid Storage vispār nav saistīts ar grafiku. Tur rakstīts nosaukumā jau ir STORAGE. Hint hint hint nudge wink. To, vai jams ir labāks par MSAHCI, jātestē pašam. Domas dalās. RAID gadījumā esot krietni. Vai otrādi.

    * Intel Management Engine arī nav ar grafiku saistīts un nav vajadzīgs. Bet bez viņa Device Manager rēgosies neatpazīts devaiss (kas pats par sevi nav traģēdija, bet tomēr). Neesmu īsti ieskatījies nekad, gan jau var BIOSā atslēgt.

    #304714
    ruukjis
    Participant

    Nesen biju Vārņa kantorī un mazliet iepirkos, paņēmu i7 4770k proci; Asrock Fatal1ty Z87 Killer plati; Plextor M5 Pro 256GB SSD; Kingsto HyperX Blue 8GB RAM; Cooler Master Hyper 412S dzesekli!!! un to visu es uzdzinu uz 4Ghz, nav daudz, bet negribēju celt voltāžu – iesākumā pietiks.

    BET mani tagad nomoka viens jautājums, par cik man ir Antec Twelve hundred kaste un licenzēts Win7, vai man likt MS Office vai tomēr Libre. (lai ko Jūs neieteiktu tāpat likšu MS office, jo tur ir Outgļuks)

    #304715
    plugandpray
    Participant

    “Laba” dzese 😀 Un plate arī, ej vēl Fatal1ty grauzdiņus nopērc 😀

    Kretīns 🙂

    #304716
    ruukjis
    Participant

    Pirmkārt, tev acīmredzami nav ne mazākās nojēgas, par ko ir kīno.

    Otrkārt, tagad jau man ir tīri sportiska interese, kas vainas platei un dzesei – stulbeni? (Gandrīz piemirsu – 🙂 smailijus tagad laikam visi liek, lai apvainojumi izskatītos… ermm…. ne tik apvainojoši… stulbenis 🙂 )

    #304717
    akms47
    Participant

    Man ar gtx770. Pie spēlēm viss kārtība, bet pie parastām darba lietām (browseris, Words, u.c.) ik pa laikam raustās (uz sekundes daļu), bet ne ne katru dienu. Mēdz būt dienas, ka nekas neraustās. Vai vainīga karte vai draiveri? (diemžēl nevaru iemest screenus, jo raustās pēc noteikta intervāla un milisekundēs)

    #304718
    plugandpray
    Participant

    Willis uzdeva normālu jautājumu, bet tu te mētājies ar savu lētā gala dzesi, kas pēc konstrukcijas gandrīz vai draņķīgāka par stock dzesi, un wannabe gamer plati.

    Ja varēji paņemt K proci, varēji jau arī paņemt normālu plati un dzesi, jeb tev K ir tikai, lai kaut kādu statusu apliecinātu.

    Bet nu ja godīgi man pie kājas.

    Tikai nesapratu kāpēc sāki Willim braukt virsu.

    #304719
    ruukjis
    Participant

    Willis šo jautājumu uzdod jau otro reizi, tikai šoreiz viņam ir cita vidkarte ar ko lielīties (skat. Crow komentu), turklāt šī nav pirmā reize kad jauneklis postē, patiesībā sev neinteresējošu jautājumu, lai tikai palielītos ar ar savu dzelzi, jo praktiski nekad netiek uzklausīts neviens padoms.

    Uz manu jautājumu tu tā arī neesi spējīgs atbildēt.

    Par kūleri, nav pats tops, bet ir ļoti tālu no beigām https://www.xbitlabs.com/picture/?src=/images/coolers/gelid-black-edition/zchart_diagr_big.png

    Vai tev ir testi, kas rāda pretējo? Labprāt aplūkotu.

    Plate? ÄŒalīt izvelc galvu no atveres, kuru aptver sfinktera muskulis. Asrock sen vairs nav tikai budžeta klases plašu ražotājs. Palasi atsauksmes, ir pilns nets ar Asrock plašu review. Fatal1ty? Man tas neko nenozīmē, ka kaut kāda, diezgan viduvēja, spēļu zvaigzne tur ir parakstījusies. Plati ņēmu pavisam citu apsvērumu dēļ. Bet ja tev kaut kur ir infomācija par to, ka plate ir tik briesmīga draza ar šausmīgi sūdīgu/gļukainu overklokošanos vai citiem defektiem, lūdzu padalies.

    #304720
    plugandpray
    Participant

    Veci nomierinies 😀 nav jau sliktākā plate pasaulē, bet nu tas procis ir cienīgs uz kko labāku 😀 Un par dzesi, tici man, labāk nevajag 😀

    Esmu šeit pārāk reti, lai apmācītu rūķi par dzesēm 😀

    Ai, blad zini ko rūķi, lieto savu dzelzi staipot krānu savā mazajā komūnā un priecājies tālāk. Varbūt kādreiz .

    #304721
    KristoZ
    Participant

    [spoil]

    @plugandpray

    [img]https://notepad.lv/userpix/1393_facepalm_sm_1.png[/img][/spoil]

    #304722
    plugandpray
    Participant

    OK, pa visam vienkārši, cik kloks un kāda temperatūra? Vai tu esi no tiem, kas paņem K un nekloko?

    Cik reāli plate ir kvalitatīva, cik ilgi tā spēs veikt savu uzdevumu, nezaudējot veiktspēju?

    Var nopirkt proci par ~ 200Ls, un nevar normālu plati paņemt? Nezinu ko tu dari ar to PC, bet dotu priekšroku ražotājam, kurš sevi ir pierādījis ar kvalitatīvām komponentēm, nevis ar lētām cenām, piemēram, MAXIMUS VI HERO, kā minimums priekš i7-4770K.

    #304723
    Crow
    Participant

    Ej prom.

    #304724
    ruukjis
    Participant

    Tā jau man likās – beating around the bush, tas ir labākais, ko tu spēj no sevis izspiest.

    Eku, tava plate https://www.guru3d.com/articles_pages/asus_maximus_hero_vi_review,22.html

    Eku mana https://www.guru3d.com/articles_pages/asrock_z87_fatality_killer_review,20.html

    Kāpēc man maksāt ~40Ls vairāk? Tāpēc, ka uz tās plates virsū ir rakstīts ASUS? Tas ir precīzi tikpat stulbi kā tu te ņirgājies par Fatal1ty. Varbūt tevi ir dati, kas apliecinātu, ka Fatality Z87 ir nekvalitatīvāka par Maximus?

    Es izvēlos plates pēc testu rezultātiem – rūpīgi izvēlos. Es neesmu redzējis Review vai atsuaksmes, kur būtu teikts, ka Asrock platei būtu kaut kādas kvalitātes problēmas, ir, protams, brāķu gadījumi, bet tādi ir arī Maximus. Līdz šim man visas plates ir bijušas Asus. Nav tā, ka Asus vienmēr būtu piedāvājis labāko produktu, piemēram Striker Extreme bija tik nežēlīgs sūds, ka man vajadzēja ļoti saņemties, lai pirktu vēlreiz Asus. Asrock paņēmu kaut vai tāpēc, lai aizbāztu muti tādiem dzelžu “expertiem” kā tu.

    Pamācīt mani par dzesi? Precizēšu – tukši padirst, līdz šim neko tu neesi spējis no sevis piedāvāt, kamēr es tevi burtiski “baroju”ar faktiem.

    Kā jau teicu šobrīd procis stāv uz 4Ghz, vairāk pagaidām nedzenu, jo negribu/nevajag. Temperatūra stabili 40 grādi pie Heat testiem. Idle 28 grādi. Vot tagad izskaidro man, kāpēc man vajag Phanteks vai Silver Arrow. Vai vēl labāk ūdens dzesi.

    #304725
    Willis
    Participant

    Quote:

    Willis šo jautājumu uzdod jau otro reizi, tikai šoreiz viņam ir cita vidkarte ar ko lielīties (skat. Crow komentu), turklāt šī nav pirmā reize kad jauneklis postē, patiesībā sev neinteresējošu jautājumu, lai tikai palielītos ar ar savu dzelzi, jo praktiski nekad netiek uzklausīts neviens padoms.

    Willis šo jautājumu uzdod jau otro reizi, tikai šoreiz viņam ir cita vidkarte ar ko lielīties (skat. Crow komentu) ?!

    turklāt šī nav pirmā reize kad jauneklis postē, patiesībā sev neinteresējošu jautājumu, lai tikai palielītos ar ar savu dzelzi ?!

    jo praktiski nekad netiek uzklausīts neviens padoms ?!

    #304726
    ruukjis
    Participant

    Hmm varbūt tev ir vienkārši atmiņas problēmas…

    Quote:

    Willis šo jautājumu uzdod jau otro reizi, tikai šoreiz viņam ir cita vidkarte ar ko lielīties (skat. Crow komentu) ?!


    https://notepad.lv/forums/16083/integretas-videokartes-draiveri/

    Quote:

    turklāt šī nav pirmā reize kad jauneklis postē, patiesībā sev neinteresējošu jautājumu, lai tikai palielītos ar ar savu dzelzi ?!


    Š eit ir pārāk daudz, lai es viņus visus postētu, tikai atgādināšu par SSD un Windows “frīzošanu”, par to, ka katrs foruma biedrs zin tavu videokaršu iegādes vēsturi.

    Quote:

    jo praktiski nekad netiek uzklausīts neviens padoms ?!


    OK, par šo atvaino, tomēr vairumā gadījumā tu ieklausies. Tie ir atsevišķi gadījumi, viens no time ir par šo pašu intel draiveri, kur 3 cilvēki tev izteica viedokli, bet tik un tā tu rīkojies pretēji.

    #304727
    Willis
    Participant

    🙂 Es jau par to lielīšanos, ja es ierakstīju kartes numuru, pēc tavām domām tā ir lielīšanās ? Par SSD.tas ir ļoti normāli ja pērkot sev kādu jaunu dzelzi interesējos sīkāk lai nenopirkt mēslu . Un kāda tad ir mana videokaršu iegāde, cik tad man tās ir bijušas, meklē forumā, skaiti !

    Š itas tavs

    Quote:

    turklāt šī nav pirmā reize kad jauneklis postē, patiesībā sev neinteresējošu jautājumu, lai tikai palielītos ar ar savu dzelzi ?


    izraisīja tikai smaidu un ne vairāk .

    #304728
    ruukjis
    Participant

    Ja tu taisi dubultpostu, kurš no iepriekšējā atšķiras ar kartes modeli – manuprāt, jā, tā ir lielīšanās, izrādīšanās, sauc kā gribi. Ne par to SSD topiku es runāju, es par šo:

    https://notepad.lv/forums/15842/ssd-un-hdd-diski-ieks-computer/

    Neskaitīšu tavas video kartes, es atceros 3… bet lai nu paliek savu žulti izgāzu, par to atvainojos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā